Scavolini staar - Mia - Artskill
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Scavolini staar – Mia

 

Scavolini ja Carlo Gracco poolt loodud Mia köök on brändi staar. Intervjueerisime Scavolini tegevjuhti Fabiana Scavolinit, kes rääkis meile koostööst staarkokaga lähemalt.

 

Kuidas Mia projekt sündis? Mis on uue mudeli plussid?

Uus mudel Mia on loomulik jätk meie koostööle kuulsa koka Carlo Craccoga. Mitte keegi peale tema ei oleks suutnud meile anda tõelise professionaali pilguga tagasisidet jäädes samal ajal tähelepanelikuks ja teadlikuks meie klientide vajaduste osas. Ta töötas läbi ja õppis tundma mitmeid erinevaid seadeldisi ja elemente lihtsalt selle projekti tarbeks – näiteks kõrgtehnoloogiline kubu, mis on suunatud kokkaja poole mugavamaks kasutamiseks ja millel on kaldus küljed võimendades toidulõhnade väljaimemise mehhanismi või terasest töötasapind liuglevate kandikutega, et tööpinda paremini ära kasutada.

Scavolini Mia Carlo Gracco köök

Kellele see köök on disainitud? 

Mia köök on sarnaselt meie teistele mudelitele väga paindlike ülesehitamise võimalustega, et vastata väga laiadele klientide nõudmistele. Mia on disainitud kõigile, kes tunnevad köögis toimuva vastu kirge – alates professionaalsetest kokkadest algajate kokkadeni ja toidu entusiastideni kuid ka nendele inimestele, kes ei soovi lihtsalt kõrgtehnoloogilist kööki vaid kes hindavad materjalide kvaliteeti ja aja optimeerimist. Mia ülesehitus isegi kõige väiksematel pindaladel, muideks, on üles ehitatud nii, et see arvestades maksimaalselt ruumi funktsionaalseks muutmist ning oleks ergonoomiline. Need väärtused on üha enam inimeste nõudmistes kirjas.

Scavolini Mia Carlo Gracco köök

Kuidas ühendasite Scavolini ja Carlo Cracco teadmised ja kogemused?

Ikka läbi uurimistööde, katsetamiste ja tähelepanu detailidele. Mia loomiseks avas Carlo oma enda köögi uksed meile. Me teadsime, et ainult koos tema kogemuse ja meie teadmistepagasiga saame disainida koduse versiooni professionaalsest köögist. Üks põhilisi alasid, milles temaga koos töötasime, oli suunatud ergonoomiliste lahenduste leidmisele. Mia jaoks töötasime välja spetsiaalse lahenduse võimalusega nihutada kapimoodulid edasi, kuid hoida sokkel põranda ääre taga, et hõlbustada nõudepesu, toiduvalmistamise ja tööpiirkondade vahelise ruumi optimaalset kasutamist.

Scavolini Mia Carlo Gracco köök

Kuidas on uus mudel vastu võetud?

Pärast esmaesitlust eelmise aasta Eurocucina messil oleme saanud väga entusiastlikku tagasisidet nii kohapeal Itaalias kui ka mujal. Varsti võib leida Mia näidismudelid pea kõigist 300 esindussalongist, mis meil üle maailma on.

Scavolini Mia Carlo Gracco köök

Koostöö Craccoga on arenenud reklaamnäost reaalse tooteni. Kas teie suhtes võib tulla veel edasiarendusi? Milliseid väärtuseid te ühiselt selles osas jagate? 

Carlo Craccoga koostöö oli väga stimuleeriv, kuid veelgi põnevam oli temaga kõrvuti olla, kui projekt hakkas reaalsuseks saama. See oli meile mõlemale väga suureks väljakutseks. Nii nagu meie laseb Carlo ennast ja oma tööd juhtida professionaalsusest ja pidevast kvaliteedi ja tipptaseme otsimisest. Need väärtused on meil mõlemal põhiväärtusteks ning liidavad meid. Just selle tõttu ei ole ükski tulevikuplaan ja arendus välistatud ja siiamaani on meie koostöö olnud vägagi efektiivne ja kaasav.

Scavolini Mia Carlo Gracco köök
Artikkel ilmus originaalis IFDM veebilehel 15.05.2019 https://ifdm.design/2019/05/15/alla-conquista-degli-stati-uniti/