Scavolini Box Life: väikeste kodude võlur - Artskill
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Scavolini Box Life: väikeste kodude võlur

 

Scavolini tutvustas 2020. aastal oma innovaatilist toodesarja Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja eesmärgipäraselt. Seda sarja iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. Sarjas on peidus lõputud funktsioonid, ühendades samale pinnale elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös arhitektuuri- ja inseneribüroo HOK-iga, mis on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

scavolini boxlife köök elutuba magamistuba

Projekti keskmes on mõte varjata erineva funktsiooniga alasid, et hoida asjad puhtad ja korras: Box Life’i kapid võivad tegelikult sisaldada kööki, vertikaalselt hoiustatud voodit, garderoobi või majapidamisruumi. Juurdepääs aladele on tagatud mitmesuguste avamissüsteemidega, alates ülestõstetavatest ustest kuni voltimis-, lükanduste või põrandal asuvate hingedega usteni, mis on üheaegselt nii kliendi vajadustele vastav kui ka sisustuselement.
See modulaarne projekt võimaldab luua sirgeid, nurga- või U-kujulisi lahendusi vastavalt vajadusele ja kus vaieldamatu peaosa on peitepaneelidel. Ainulaadsetel „Switch“ kappidel on kapi sügavusse lükatavad uksed, mille taha mahub kuni neli kodumasinat, täiendav väljalibistatav töötasapind, mitmed riiulid ja hoiustamissahtlid; samuti on olemas erinevad libisevad süsteemid elutoa ja magamistoa kappide jaoks.

scavolini boxlife köök elutuba magamistuba

Box Life on silmatorkava stiili ja funktsionaalsuse täiuslik ühinemine. Käepidemed ja kapinupud on välja töötatud mugavuse ja stiili tagamiseks: väliste paneelide küljes on süvistatud käepidemed, samas kui sisemisi paneele ja uksi saab avada tõmmates. Kapid on varustatud ka spetsiaalse valgustussüsteemiga.

scavolini boxlife köök elutuba magamistuba

See enneolematu süsteem sobib ideaalselt kompaktsesse ja stuudio-tüüpi kaasaegsesse koju, kus erinevus köögi, elutoa ja magamistoa vahel hägustub. Box Life võtab arvesse nii soovi eripärase sisekujunduse järele kui ka vastab disainerite laialt levinud soovile leida standardiseeritud lahendusi, mis võimaldaksid kohandada uusi eluviise.

scavolini boxlife köök elutuba magamistuba

Scavolini “BoxLife” – täiuslik disainlahendus väikestele pindadele, mida oled oodanud. Scavolini kõige laiem valik viimistlusi, lõputud võimalused kombineerimiseks nii sirgele, nurgaga või U-kujulisele pinnale.
Telli oma lemmik meie käest – ilma vahendajateta otse tootjalt. Astu läbi meie salongist aadressil Tööstuse 47B või kirjuta aadressil artskill@artskill.ee.

scavolini boxlife köök elutuba magamistuba

Intervjuu BoxLife disainer Yorgo Lykouriaga

“You’re able to use your apartment in the same way that you use smartphone,” he stated. “The idea of the smartphone that organises your life in time, your communications – BoxLife is organising your living space in much the same way.”