Nippe parima vannitoa disainimiseks

A faceting effect livens up and interrupts the cubism that sets the morphology of the West system apart from the cliches of modern design. Characterised by its suitability for use in a wide range of different...

Vittorio Naldi, Suurbritannia Scavolini juht, jagas hiljuti näpunäiteid sellest, kuidas iga kodu üks kõige kasutatavamaid ruume – vannituba – nutikalt ja ruumi maksimaalselt kasutavalt sisustada. Kuigi vannituba on kasutusel mitmetel erinevatel eesmärkidel enesehügieenist pesu pesemise ja tarvikute hoidmiseni, siis ei tähenda see seda, et see ruum hea välja ei saaks näha.

Lapsed armastavad värve ja seetõttu on perekeskne vannituba ka perfektne koht, kus julgete värvidega sisustada. Selleks sobib hästi Scavolini Aquo vannitubade kollektsioon. Näiteks on võimalik valida endale seinale kinnitatav kraanikausikapp koos poleeritud klaasist tasapinnaga värvitoonis Alaska Blue. Lisaks on ruumi võimalik säästa väikeses vannitoas, kui kasutada seinapinda avatud riiulite paigutamiseks. Seal saab mugavalt igapäevaseid vajalikke kosmeetikatooteid ja tihti kasutuses olevaid asju kergesti kätte.

“Kui tõstame erinevad kapid ja riiulid põrandalt seinale ja tekitame niimodi rohkem nähtavat põrandapinda, siis sellega loome visuaalselt tunde, et vannituba on suurem,” sõnab Vittorio ja lisab: “multi-funktsionaalne riiul nagu on Aquo sarja valikus pakub korraga mitut hüve – hoiustamispinda, valgustust ja peeglit. Ühendades vajaliku, saab hoida veel rohkem ruumi kokku.”

Soovitame kõikides vannitubades, ka suurtes, kasutada kappide asemel sahtleid. Kuna sahtleid saab lõpuni välja tõmmata, siis ei jää ükski asi kapi tahanurka peitu ja kogu hoiustatav pind on maksimaalselt ära kasutatud. Sellesama Aquo sarja mooduli üks olulisi omadusi on suur mahutavus, mis on eraldi väiksemateks üksusteks jagatud. See on nutikas viis pere vannitoa süsteemselt korras hoidmiseks – igal asjal on oma kindel koht.

“Palju teravaid nurki teevad pisikese ruumi visuaalselt väiksemaks, kui ta tegelikult on,” sõnab Vittorio. “Nii ongi ka Aquo kollektsioonis kraanikausimoodulid ümarate joontega ja integreeritud kraanikausiga,” lõpetab Vittorio nippide jagamise.

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid