Scavolini Basic

Igapäevase tasemega sari on Scavolini Basic. Sama täiuslik kvaliteet kui tippklassil, selge modulaarsus, mitmekülgne disain ning mõistlikud hinnad – need on omadused, mis seda sarja iseloomustavad.
Loe rohkem
Lugematu hulk ideid

Sax

Mudeli Sax Scavolini Basic sarjast – suudab tõlgendada meistritöökoja stiili, et luua viimistletud kodune stiil. Erakordne kompositsiooniline mitmekülgsus, lai valikuvõimalus, ebatavaline viimistlus ja trendiloov disain. Sax-köök ja selle peened võimalused võimaldavad teil luua kaasaegse ja sikupärastatud köögi, mis vastab kõigile tänapäevaste uute elustiilide maitse- ja funktsionaalsetele nõuetele..
Elegantne, soliidne ja rahustav

Madeline

Itaalia klassika võlub jätkuvalt: puidu viimistlus ja hoolikalt valitud detailide eest on Scavolini Basic sarja Madeleine köögi eristavad jooned, mis on võidukas mudel tänu harmoonilisele tasakaalule traditsioonide ja kaasaegse maitse vahel. Mudel on unistuste pereruumi tõlgendus, mis ühendab erinevaid maitsevaldkondi maalähedasest klassikani, puudutades isegi viimaseid uusi trende rahvusvahelisel turul.
Detailid, mis loovad atmosfääri

Evolution

Julge isikupäraga raamuksed, avatud esipaneeliga metallkonstruktsioon, millest õhkub linnalikku stiili. Lahtised metallseinad ja alumiiniumraamiga Screen klaasuksed - kõik need elemendid lisavad kodu südamesse nauditava tehnilise tunde. Lihtsate ustega kompositsioonide jaoks on saadaval ka kolm uut ühevärvilist dekoratiivmelamiini ja sama palju atraktiivse betooniefektiga dekoratiivseid melamiine. Kõik viimistlused annavad köögile elegantsi.
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Köögimööbli valimine ja tellimine

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpset infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii paigutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.