Kuumussahtel, mis suudab enamat.

BORA multi-drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb veel palju enamatki. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks.
Loe rohkem
multi-drawer

Parim kvaliteet

BORA soojussahtell on valmistatud eranditult hoolikalt valitud materjalidest. Viimistletud metallkomponendid ja must klaasist alus tagavad vastupidavuse ja robustsuse. Kogu töötlus on kõrgeima kvaliteediga, nii et saate oma BORA multisahtlit nautida veel palju aastaid!
multi-drawer

Lihtne puhastada

Kõik BORA soojussahtli pinnad on kergesti ligipääsetavad ja seetõttu kiiresti puhastatavad. Elegantsel disainil pole teravaid servi ega liitekohti, nii et kõik on hetkega taas sädelevalt puhas.
multi-drawer

Intuitiivne toimimine

Puudutage lihtsalt kasutajasõbralikku puuteekraani, et valida eelseadistuste hulgast soovitud programm – või seadke temperatuur ja küttekestus individuaalselt. Kui see on ühendatud BORA X BO-ga, saab BORA multisahtlit juhtida ka selle ekraani kaudu.
multi-drawer

Parim jõudlus

Kuumussahtli eelseadistused muudavad selle äärmiselt mitmekülgseks: saate seda kasutada taldrikute ja roogade eelsoojendamiseks, madalal temperatuuril küpsetamiseks, toidu regenereerimiseks jai sulatamiseks või lihtsalt toidu soojas hoidmiseks. BORA multisahtli sügavamat versiooni kasutades saate töötada isegi kahel tasandil, aidates teil suurepäraselt välja võluda ka nõudlikud menüüd!

IF DESIGN AWARD

GERMAN DESIGN AWARD

´

PLUS X AWARD

ideaalne sobivus

BORA X BO

Põhimõte: tahad midagi, BORA X BO oskab seda valmistada. Pole hoobasid, nuppe ega trikke, vaid palju professionaalseid funktsioone  nagu isepuhastuv ja automaatne aurueemaldus, mis tagavad alati selge ülevaate ja värske õhu. Samuti on olemas suur puuteekraan, mis võimaldab intuitiivset kasutamist mis tahes nurga alt.