BORA X BO ahjude tippklass

Me kõik teame, et kvaliteetne ja maitsev toit on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elustiilist. Kodus kokkamine on kindlasti üks parimaid viise tervislikuks toitumiseks, kuid tihti kiire elu tõttu jääb kodus retseptide katsetamine pigem toredaks ideeks…Õnneks on BORA välja tulnud oma uusima tootega – BORA X BO, mis on nutikas auruahi, automatiseerides ja hoolitsedes paljude toiduvalmistamisprotsesside eest, jättes teile vabaduse keskenduda tervisliku toidu lihtsale valmistamisele ja nautimisele. 

BORA X BO

BORA X BO on niisama lihtne või keeruline, kui te ise seda soovite ja vajate, sest on kohandatud erineva oskustasemega kasutajatele. Kõiki ahju toiminguid juhib 19-tolline puuteekraan, mis võimaldab määrata toidueelistusi, otsida retsepte, jätta kaaslasele märkmeid või kohandada oma individuaalsed eelistused käsitsi, et muuta igapäevane küpsetamine veelgi kiiremaks. Seadeid ja funktsioone saate otsida ka ekraanil olevat klaviatuuri kasutades. Ja kuna väga vähesed inimesed loevad paberjuhendeid, lisas BORA animeeritud juhendi otse ekraanile. 

Ahi toetab paljusid toiduvalmistamisviise ja erinevaid retsepte, kuid selle intelligentsus ja mugavus ulatuvad kaugemale otsesest toiduvalmistamise toimingust. Olete mures, et ei pistnud termomeetrit korralikult liha sisse? Pole probleemi – metallist sondi neljal punktil on igaühel oma andur, mis tagab ideaalse küpsetamise tulemuse. Kas ahjuukse avamine üllatab oomatamult aurupilvega ja toidulõhnadega? BORA X BO tõmbab kogu auru välja ja filtreerib lõhna enne kui olete ukse avanud. Kas soovite olla kindel, et keegi ei puuduta kogemata ahju ega selle seadeid, kuni koeraga jalutate? Jätke sõnum ahjul olevale ekraanile, mis on nähtav kõigile lugemiseks. 

BORA X BO hoolitseb ka kõige ebameeldivama toiduvalmistamisjärgse ülesande eest – puhastamine! Sisestage taaskasutatav kahekambriline puhastuskassett, puudutage puhastusfunktsiooni ja laske ahjul teha oma maagiat. See pihustab ja tsentrifuugib vett ja puhastusmaterjali ümber oma roostevabast terasest sisemuse ning pärast puhastusprotsessi toimub automaatne tühjendamine ja kuivatamine. Ahju puhastamine pole kunagi olnud nii lihtne ja vaevatu! 

BORA X BO flex ahi paistab silma mitte ainult omaduste, vaid ka nägusa välimuse poolest. Mustad paneelid ja toonitud esiklaas loovad silmapaistva kontrasti mis tahes köögi sisustuses. Mitmetasandiline LED-valgustus võimaldab vaatamata toonitud klaasile näha toitu sellisena nagu see parajasti on. 

Kui auruahjud on olnud kasutusel juba aastaid, siis BORA X BO annab küpsetusseadmele väga vajaliku uuenduse, muutes toiduvalmistamise peaaegu sama lihtsaks kui telefoni kasutamise. 

BORA X BO auruahjuga saab tutvuda meie salongis!

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid