Kallimatega veedetud aeg on eriliselt hinnas, kui kokku saadakse söögilaua taga. Neid erilisi hetki soovitame kaunistada kuulsa ja ajaloolise Itaalia lauahõbeda brändi Calegaro hõbedast nõudega. Hõbedast nõud, kandikud, vaasid ja söögiriistad pärandatakse põlvkondade kaupa edasi ja esemed tuuakse välja kõige erilistemateks puhkudeks. Nii sobib ka erinevate sündmuste tähistamiseks ja markeerimiseks kinkida hõbedast nõu: näiteks juubeliks, abieluks, lapse sünniks, soolaleivaks. 

Loe rohkem
Abistavad lingid:

Meil on salongis kohe olemas Calegaro Nove99 modernse sarja näidised, mida on võimalik endale soetada. Ideaalne kingitus või uute eesmärkide seadmise puhul! 

modernsed igapäevased nõud

Nove 99

Nove 99 on Calegaro kõige uuem sari, mille tootmisel kasutatakse uuenduslikku SputteringAG tehnoloogiat – selle abil kantakse 999%°°° paksune kiht hõbedat erinevatele materjalide nagu näiteks klaas, portselan, plastik, puit ja nahk. Sarja on lihtne hooldada pehme märja lapi ja jaheda veega.
Loe rohkem
klassikalise joonega hõbedast nõud

Art de la table

Art de la table sarjas leiab kaks kollektsiooni – klassikalise ja luksusliku – mis on valmistatud traditsiooniliste hõbedatööluse võtetega. Esimene neist sisaldab endas mitmeid erineva disainiga hõbedast söögilauariistu ja toidu serveerimiseks vajalikku – kandikuid, vaagnaid, serveerimistaldrikuid, nuge, lusikaid, kulpe, harke ja kahvleid.
Loe rohkem

Calegaro Lega

Nende kollektsioonide kõrval seisab eraldi veel ka Calegaro Lega sari, mida eristab Calegaro innovaatiline ja tõhus valmistamisviis ja sepa meisterlikkus. Põhimetallide hõbedaga katmiseks kasutatakse 999,5 %°°° paksust hõbedakihti. Selle eksklusiivse tehnoloogia abil saavutab hõbetatud pind topelt vastupidavuse mehhaanilistele vigastustele ja kriimudele ning kuni neljakordse vastupidavuse värvi ning sära kaotamisele. Kollektsioonis on nii kastrulid, potid, serveerimisnõud kui ka näiteks kannud, jooginõud ja veinikuulerid. Vaata sarja nõusid siin.
hõbe interjööri kaunistamiseks

Wunderkammer Heritage

16. sajandi Euroopa kuninglikes õukondades oli kombeks koguda igasuguseid erinevaid ja põnevaid (vääris)objekte, mida nimetati “Wunderkammer” või “Imede kambriks”. Üldiselt iseloomustas neid isiklikke kogusid juhuslikkus ja hüplemine teemade, materjalide ja stiilis osas.
Loe rohkem