-20%

NEFF Compact FullSteam integreeritud ahju soodushind on €1890.- km-ga.

NEFF Compact Full Steam

NEFF Compact Full Steam

Soodushind: 1890 €
NEFF Compact Full Steam

NEFF Compact Full Steam

Soodushind: 1890 €

Valitud valgustid -20%

NEMO WALL SHADOWS MOYEN

NEMO WALL SHADOWS MOYEN

Soodushind: 3580 €
NEMO ZIRKOL laevalgusti

NEMO ZIRKOL laevalgusti

Musa/Libra/Lumina -20%

Musa on disain, mis demonstreerib Scavolini tipptaset materjalide töötlemisel. Pidev uurimine ja katsetamine on viinud uute viimistluste kasutuselevõtuni, mis on saadaval kolmes pärlefektiga värvitoonis kujundades iga dekoratiivse elemendi moodsa ja läbimõeldud võluga.

Uued värvivariatsioonid laiendavad läikiva ja mattlakiga värvide valikut. Saadaval on ka omanäoline vertikaalne või horisontaalne liistversioon. Horisontaalne valik on loodud klaasesikülgede jaoks – seega saab luua erinevaid kombinatsioone, mis loovad puute- ja visuaalseid aistinguid. Toon-toonis efekti saavutamiseks on ustega sobitatud süvistatavad käepidemeprofiilid ja soklid. Tähelepanu detailidele peegeldub ka süvistatud profiiliga käepidemega ukseava, mis lisaks funktsionaalsele elemendile rõhutab siluettide kergust ja tagab esikülgede täieliku ülevaate.

Puhtad jooned, paindlikkus ja stiil. Lumina on elegantne lahendus, millel on võimas teatraalne mõju, erakordsed detailid ja julge väljanägemine.

Uued viimistlused on saadaval kolmes pärlmutter värvitoonis, mis annavad igale lahendusele ja maitsele moodsa ja ajatu disaini. Viimistlused on saadaval ka klaasist esikülgede jaoks.

Stiililisest vaatenurgast on mudeli võtmeelemendiks 40 kraadiline kalduks, mis tagab parema haardeergonoomika koos kahte tüüpi süvistatud käepidemeprofiilliga (ümar või lame).

Diesel Misfits aksessuaarid -20%

Köögi ilmet saab nii kergelt värskendada kui ka radikaalselt muuta õigete aksessuaaridega. Selle lihtsa nipi paremaks elluviimiseks pakume Diesel Misfits eraldiseisvale mööblile, riiulitele ja vannitoa peeglitele rahakotisõbralikumat hinda.
NB! Toolidele kehtib soodustus tingimusel, et korraga ostetakse vähemalt 4 tooli või vähemalt 2 pukki.

Diesel Social Kitchen

Diesel Social Kitchen

Diesel Get Together

Diesel Get Together