Õhupuhasti pliidiplaati integreeritult - super efektiivne ja stiilne Bora
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Bora õhupuhasti on integreeritud pliidiplaadiga ja kubu pole vaja

Bora ainulaadsed, innovaatilised ja töökindlad pliidiga integreeritud õhupuhastid on saksa inseneeria ja kvaliteedi tippsaavutus. Bora õhupuhasti tagab 100% puhta õhu, sest imeb kõik aurud ja peenikesed rasvapritsmed endasse juba panni või poti kõrval, otse keset piidiplaati. Unusta suur kubu!
Meilt saad Bora õhupuhasti, pliidiplaadi, varuosad ning väljatõmbesüsteemid otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad. 

Usume kubude ajastu lõppu
Bora pliidiplaati integreeritud õhupuhastussüsteemid on innovaatilised, ainulaadsed ja töökindla Saksa kvaliteediga. Võid unustada keset kööki palju ruumi võtva, vaadet rikkuva ja raskesti puhastatava kubu. Bora pakub palju elegantsemat ja efektiivsemat lahendust.

Värske õhk

Bora imeb toiduvalmsitamise lõhnad ja rasvaosakesed otse tekkimise allikast, pottidest-pannidest. See takistab aurude õhku tõusmist ja lõhnade ebameeldiva ruumi laialivalgumise. Söögivalmistamisel tekkivad rasvaosakesed püütakse efektiivselt metallfiltrisse. Nii on tunne, et küpsetad värskes õhus.

Vaikse mootoriga õhupuhasti

Bora süsteem on märkimisväärselt vaiksem, kui tavalised õhupuhastid. Klassikalised kubud tekitavad toas umbes 70 dB valjudusega müra, mis on otse pea ja kõrvade juures. Bora on siinkohal täiesti teistsugsune – süsteem on vaiksem, kui liha praadimise heli isegi siis, kui töötab täisvõimsusel. See on võimalik tänu eripärasele mootorite tehnoloogiale ja süsteemi asetusele köögi alumistes kappides.

Avar vaade

Bora ei piira vaadet ja köögimööbli disainimist sellisel moel nagu tavalised õhupuhastid seda teevad. Puuduvad peakõrgused ääred ja nurgad. Ei pea kallutama ja kummardama. Puudub aur, mis segab vaatamist ja prillid uduseks teeb. Puuduvad torud ja süsteemid, mis laest alla ripuvad. Tänu Borale ei ole kokad ülejäänud seltskonnast eraldatud.

Lihtne puhastada

Miks teha keerulisi asju, kui on võimalik lihtsalt?
Tavalisi kubusid on keeruline, aeganõudev ja äärmiselt ebamugav puhastada. Vastukaaluks on Bora toodetel väljapaistvad igapäevased kasutusmugavused, kui räägime puhastamisest ja hooldusest. Kõik kolm lahtist osa saab eemaldada ilma tööriistadeta ning pesta pesumasinas.

Kõige efektiivsem õhupuhasti

Klassikalised õhupuhastid töötavad väga kõvasti, et saavutada võrdlemisi keskpärane tulemus. Bora integreeritud õhupuhastid on targad ja üliefektiivsed. Parim tõend on see, et söögivalmistaja näo kõrgusel on õhupuhtuse näitaja 100%.  Sellist tulemust ei tule mitte ühelgi klassikalisel õhupuhastil või kubul. See tuleb intelligentsest õhu liikumise suunamisest Bora mootorite abiga, mis suunavad küpsetamisel tekkiva õhu, aurud ja rasva otse õhupuhasti sisemusse.

Parimad materjalid

Kõrgkvaliteedilised materjalid kindlustavad pika tööaea ning parima funktsionaalsuse kompromissidevabalt. Me kasutame ainult parimat roostevaba terast ning raskemetallidevaba klaas-keraamikat. Lubame, et Boraga on toiduvalmistamine rõõmus väga pikka aega.

Köögimööbli disainimise vabadus

Bora süsteem avab igas köögis mööblidisainimise võimalused. Pliidi asukoht ei ole dikteeritud ventilatsioonitorude asukohast, seega võid pliidi asetada akna juurde, madala pööningukatuse alla või köögisaarele ning väikse pinnaga köögis saad seinapinda hoopis kapina kasutada.

Väljatõmbega ja õhuvahetusega õhupuhasti

Bora süsteemi saab paigaldada nii väljatõmbega kui ka sama õhu retsirkuleerimisega. Mõlemal juhul on toa õhk värske ja toiduvalmistamise lõhnadest vaba.

Populaarseimad mudelid Bora Pure ja Bora X Pure – mis on vahe?