Itaalia disainiga hõbedast nõud kingituseks ja tähtpäevade markeerimiseks
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Hõbedast nõud – väärikas Calegaro

 

Kallimatega veedetud aeg on eriliselt hinnas, kui kokku saadakse söögilaua taga. Neid erilisi hetki soovitame kaunistada kuulsa ja ajaloolise Itaalia lauahõbeda brändi Calegaro hõbedast nõudega. Hõbedast nõud, kandikud, vaasid ja söögiriistad pärandatakse põlvkondade kaupa edasi ja esemed tuuakse välja kõige erilistemateks puhkudeks. Nii sobib ka erinevate sündmuste tähistamiseks ja markeerimiseks kinkida hõbedast nõu: näiteks juubeliks, abieluks, lapse sünniks, soolaleivaks. 

Meilt saad Calegaro lauahõbeda vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Luigi Calegaro avas oma poe 1921. aastal, saades Padova linna neljandaks hõbesepaks ning omandades “4PD” tunnusmärgi – Itaalia riikliku tunnustuse hõbeda kvaliteedileTänapäeval kuulub art de la table ehk lauakatmise, toidu serveerimise ja kodu dekoreerimise kunst endiselt ettevõtte Itaalia DNA-sse ning on Made in Italy märgiga esindatud kogu maailmas. Kollektsioonides leidub nii klassikalisi ja tõeliselt ajatuid hõbedast serveerimisnõusid kui ka modernse minimalistliku joonega šikke söögilauatarvikuid.

Calegaro Art de la table kollektsioonid on jagatud mitmeks osaks igapäevanõudest ekstra eksklusiivseni ning eraldi veel ka stiili järgi, kus mitme klassikalise ja ajaloolise sarja kõrval on modernse joonega ja uut hõbedakunsti esindav Nove99 sari. Lisaks toodab bränd ka interjööride sisustuselemente nagu näiteks hõbetatud peeglid ja lauajalad.

 

Nove 99 modernsed igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hõbedast nõud

Nove 99 on Calegaro kõige uuem sari, mille tootmisel kasutatakse uuenduslikku SputteringAG tehnoloogiat – selle abil kantakse 999%°°° paksune kiht hõbedat erinevatele materjalide nagu näiteks klaas, portselan, plastik, puit ja nahk. Sarja on lihtne hooldada pehme märja lapi ja jaheda veega. Kollektsioon on kaheosaline ning mõlemast leiab nii lauakatmiseks, serveerimiseks kui kodukaunistamiseks erinevaid elemente – veiniklaasidest pildiraamideni. Kollektsiooni põnevamaks muutmiseks kasutatakse hõbetamist koos erivärvi emailimise ja lakkimisega. Nii leiab pilkupüüdvad ja valguse käes kaunilt mängivad nõud iga kodu kaunistama.

Vaata Nove 99 põhikollektsiooni ning tutvu ka hooajalise 2020. aasta kollektsiooniga.

 

Meil on salongis kohe olemas Calegaro Nove99 modernse sarja näidised, mida on võimalik endale soetada. Ideaalne kingitus või uute eesmärkide seadmise puhul! 

 

calegaro lauahõbe

Art de la table klassikalise joonega hõbedast nõud

Art de la table sarjas leiab kaks kollektsiooni – klassikalise ja luksusliku – mis on valmistatud traditsiooniliste hõbedatööluse võtetega. Esimene neist sisaldab endas mitmeid erineva disainiga hõbedast söögilauariistu ja toidu serveerimiseks vajalikku – kandikuid, vaagnaid, serveerimistaldrikuid, nuge, lusikaid, kulpe, harke ja kahvleid. Disaini osas leiab nii minimalistlikku ja modernset joont kui ka peene detailidega klassikalisi hõbedast nõusid. Luksuslikumast kollektsioonist leiad aga tõeliselt klassikalised ja uhked, äärmiselt detailsed hõbedast serviisi ja söögiriistad. Just sellised, mis tulevad silme ette, kui mõtled Itaalia rikkalikust ajaloost ja uhketest banketilaudadest.

Tutvu klassikalise kollektsiooniga ja vaata ka luksuslikku kollektsiooni.

calegaro lauahõbe

Calegaro Lega

Nende kollektsioonide kõrval seisab eraldi veel ka Calegaro Lega sari, mida eristab Calegaro innovaatiline ja tõhus valmistamisviis ja sepa meisterlikkus. Põhimetallide hõbedaga katmiseks kasutatakse 999,5 %°°° paksust hõbedakihti. Selle eksklusiivse tehnoloogia abil saavutab hõbetatud pind topelt vastupidavuse mehhaanilistele vigastustele ja kriimudele ning kuni neljakordse vastupidavuse värvi ning sära kaotamisele. Kollektsioonis on nii kastrulid, potid, serveerimisnõud kui ka näiteks kannud, jooginõud ja veinikuulerid.

Vaata sarja nõusid siin.

calegaro lauahõbe

Wunderkammer Heritage kollektsioon – hõbe interjööri kaunistamiseks

16. sajandi Euroopa kuninglikes õukondades oli kombeks koguda igasuguseid erinevaid ja põnevaid (vääris)objekte, mida nimetati “Wunderkammer” või “Imede kambriks”. Üldiselt iseloomustas neid isiklikke kogusid juhuslikkus ja hüplemine teemade, materjalide ja stiilis osas. Calegaro on saanud sellest fenomenist inspiratsiooni ja pannud kokku kollektsiooni pealtnäha erinevatest esemetest, mis – tõsi küll, meie puhul – lähevad omavahel kenasti tervikuna kokku. Sarjast leiad nii peeglid, söögilauajalad, lauahõbeda söögiriistad, hõbedast serveerimisnõud, vaasid ja muu kasuliku kui ka puhtalt ornamentilistel eesmärkidel loodud nipsasjakesed. Sarjast ei ole puudu ka esmaklassilised kristallist esemed, mis sobivad hõbedast lauakaunistustega ideaalselt kokku ja omavad lisaks silmailule ka väga praktilist väärtust.

Tutvu interjööri kaunistamiseks mõeldud kollektsiooniga siin.

calegaro lauahõbe

 

Loe ka meie blogipostitust Calegaro brändi kohta siin –>