Söögitoamööbel, kohvi- ja diivanilauad ning kontorisisustus Itaalia disainiga
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Connubia – söögitoamööbel, mis toob pere kokku

connubia logo

Legendaarse Itaalia disainmööblibrändi Calligarise tütarbränd Connubia kannab emabrändi kvaliteedimärki ja väärtuseid, kuid on taskukohasemas hinnaklassis. Ettevõtte südameks on söögitoamööbelpraktilised pikendatavad söögilauad, pisikestesse köökidesse sobivad klapplauad, mugavad söögitoolid ja baaripukid, aga ka diivanilauad ja kohvilauad, elutoa meediakeskused ja kummutid ning kontorisisustus on kõik saadaval kättesaadava hinnaga ja sobivad kenasti ka üürikorterite sisustamiseks.

Meilt saad Connubia mööbli vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

 

Brändi südameks on söögitoamööbel ja pere ning sõprade kokku toomine. Connubia – ladina keeles “kooslus, tugev side.”See pole juhuslik visuaalne kaubamärgi kujund – ümarlaud kolme tooliga – vaid teadlikult valitud illustreerima tugevaid pere sidemeid. Connubia kvaliteetne söögitoamööbel on disainitud peegeldama isiksust. See on korraga nii klassikaline kui ka tulevikku vaatav.Laud Tabla CB4803-R Tool Clelia CB2120-A Connubia

 

Söögilauad

Kogunemine laua ümber toob kaasa arutelusid ja jagatud emotsioone. Connubia paneb nende erakordsete hetkede keskmesse ainulaadse valiku laudu. Söögitoa peategelased teenindavad erinevaid sündmusi muutes ennast vajadusel suuremaks, et võtta vastu ootamatud külalised.

Laud Yo! CB4805-FR 200 Connubia

Lihtsa mehhanismiga pikendatavaid laudu iseloomustab eelkõige funktsionaalsus ja lai valik kaasaegseid vastupidavaid viimistlusmaterjale. Kõiki söögilaudu saab valida mitmes erinevas materjalide kombinatsioonis. Näiteks metalljalgade ja klaaskeramilise lauaplaadi kooslus loob maskuliinse ja sensuaalse õhustiku. Puitviimistlusega söögilaud toob tuppa soojust ja hubasusust. Viimistlusmaterjalide hulgas on lisaks metallile, puidule ja keraamilisele pinnale ka klaas ja moodsad materjalid nagu näiteks Fenix. Esindatud on kõik söögilaua kujud – ruut, ristkülik, ja klassikaline ümmargune kui ka ovaalne, aga ka kokkuklapitav minilaud mikro-köökidesse. Mis peamine – kõik on pikendatavate-laiendatavate lahendustega. Lisaks on valikus üllatavaid lahendusi – näiteks diivanilaua ja söögilaua sümbioos, kus igapäevaselt kasutatava diivanilaua saab suurema peo korral tõsta pikendatud jalgadele ja lauaplaadi lahti tõmmata.

Tutvu mudelite ja materjalidega siin.

Söögitoolid ja baaripukid

Koos istumine toob kaasa jagatud emotsioonid. Connubia pühendab sellele erakordse toolide ja pukkide valiku. Klassikalised ja ajatud siluetid või futuristlikud ja rikkalikud detailid – kõik Connubia toolid kutsuvad puhkama. Loodud ergonoomilise ja kaasaegse disainiga ja uuenduslike materjalidega. Tähistame ainulaadsed hetki meie igapäevaelus!

 

Toolid Sibilla Soft CB1959 Connubia

 

Söögitoolide ja baaripukkide valik on Connubial tõeliselt lai. Seda nii mudelite kui ka viimistlusmaterjalide ja stiilide osas.
Nahk, kunstnahk, puit, vineer, erinevat tüüpi plastikud, kangas ja samet – kombineeri enda interjööri sobivad isikupärased toolid. Pea kõik mudelid on mix and match süsteemiga – vali mitme erineva istumisosa viimistluse ja tooni vahel ning sobita erineva hulga jalgadega.

Toolid Tuka CB1994 Connubia


Tugevad täispuidust toolid kannatavad suurt koormust, aga elegantsed ja õhulised sametiga kaetud toolid sobivad buduaari kaunistama. Vähese ruumi puhul sobivad hästi klapptoolid ning kohvikusse või terrassile sobivad toolid, mida saab üksteise otsa laduda. Valikus on nii klassikalise disainiga toolid, modernsed ja trendikad mudelid kui ka päris isikupärased toolid, mis on nagu skulptuurid. Connubia toolide ja pukkidega oled kindel, et saad originaali ja mitte odava järgi tehtud koopia.

Tutvu mudelite ja materjalidega siin.

Elutoa- ja kontorimööbel

Söögitoaga on tavaliselt samas ruumis või lähestikku ka elutuba ning kodukontor. Ühtse stiili hoidmiseks kuid siiski visuaalselt erineva tunnetusega ruumiosade kujundamiseks leiab Connubia valikust ka lahendused nendesse ruumidesse.

Elutuppa leiab kollektsioonist erineva mahutavusega kummutid, seinariiulid, minimalistlikud telerialused ja meediakonsoolid ning šikid kohvi- ja diivanilauad. Lisaks on valikus üllatavaid lahendusi – näiteks diivanilaua ja söögilaua sümbioos, kus igapäevaselt kasutatava diivanilaua saab suurema peo korral tõsta pikendatud jalgadele ja lauaplaadi lahti tõmmata.

 

Kodukontori kõige olulisem osa on ergonoomiline tool, et selg oleks hästi toestatud ja ära ei väsiks. Connubia pakub mitmele oma toolimudelile ka kontorisse sobivaid ratastel ja harkis jalgu. Nii on võimalik avatud kodukontoris sobitada söögitoa toolid kontorilaua tooliga ja tuua ruumi visuaalset ühtsust.