Valgustite disainiikoonid ning modernsed auhinnatud valgustid Nemolt
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Nemo Lighting – valgustite disainiikoonid

Legendaarsed ja auhinnatud valgustid leiad nii ikooniliste disainidega Masters kollektsioonist kui ka moodsa ja tänapäevase maitsega Contemporary sarjast. Sobiva funktsionaalse ja silmailu pakkuva valgusti leiad nii lakke, seinale, lauale, põrandale kui ka õue.

Meilt saad Nemo valgustid vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Masters valgustid

Nemo on tugevasti seotud maailmatasemel legendaarse disainiga, mida ettevõte tähistab Masters-nimelise seeriaga. See koosneb unikaalsest kollektsioonist 20. sajandi disainimaestrote nagu näiteks Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti, Franco Albini ja Kazuhide Takahama loodud valgustitest.

Le Corbusieri ja Charlotte Perriandi valgustid olid loodud eksklusiivselt konkreetsetesse arhitektuuriprojektidesse ja oma disainilt absoluutsetena. Nemo koos Le Corbusier Foundationi ja Pernette Perriandiga võtsid aluseks originaaljoonised ning tõid taasellu valgustid, mis on tänaseks valgustidisainis maailmas referentspunktideks ning ka palju kopeeritud. Nii nagu need originaalvalgustid olid loodud väga innovaatilistesse ja modernsete disainidega majadesse, on nende disain puhas, ikooniline ja autentne. Miski ei ole loodud lihtsalt esteetika pärast ning kõik nad teevad omad tööd – valgustavad – lihtsalt ja briljantselt. Nii ongi võimalik nautida eelmise sajandi disaini originaalkujul, kuid tänapäevase kalibreeritud ja täpse tehnilise kvaliteediga.

Tutvu Nemo Masters kollektsiooniga siin  ning telli oma lemmikvalgusti meilt.

 

 

 

Contemporary valgustid

Lisaks pärandiga disainile loob Nemo Lighting moodsaid ja uudseid ning juba ikoonideks muutunud valgusteid koostöös tänapäevaste disaini suurkujudega. Tehtud töö tulemus on viljaks, sest mitu mudelit on pärjatud eksklusiivsete rahvusvaheliste disainiauhindadega RedDot Awards ning Wallpaper Design Awards.

Tutvu Nemo Contemporary kollektsiooniga siin ning telli oma lemmikvalgusti meilt.

 

 

 

 

Franco Cassina asutas oma ettevõtte Nemo Lighting 1993. aastal Milanos ning see on tänaseks kasvanud üheks maailma juhtivaks valgustite ettevõtteks, mille juured on tihedalt seotud valgustuse innovatsioonide ajalooga. 2020. aastal alustas Nemo Lighting enda arengus uut ajajärku, kui loodi Nemo Studio-nimeline allüksus, mis põhineb hiljuti soetatud Itaalia valgustusettevõttel Ilti Lucel. Nemo Studio eesmärk on leida innovaatilised ja tehnilised lahendused arhitektuuriprojektidele muuseumite, kaubanduse ning välisvalgustuse valdkonnas. LED-tehnoloogia kasutamise abil suudab üksus pakkuda energiat säästvaid ning vastutustundlikke tooteid, mis säilitavad oma valgusvõimsuse ja vastavad kõikidele modernsetele nõuetele.

Vaata Nemo Studio tehnilisi lahendusi siit ning võta meiega ühendust, et koos leida sulle sobiv lahendus.