Valgustite disainiikoonid ning modernsed auhinnatud valgustid Nemolt
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Nemo Lighting – valgustite disainiikoonid

Legendaarsed ja auhinnatud valgustid leiad nii ikooniliste disainidega Masters kollektsioonist kui ka moodsa ja tänapäevase maitsega Contemporary sarjast. Sobiva funktsionaalse ja silmailu pakkuva valgusti leiad nii lakke, seinale, lauale, põrandale kui ka õue.

Meilt saad Nemo valgustid vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Franco Cassina asutas oma ettevõtte Nemo Lighting 1993. aastal Milanos ning see on tänaseks kasvanud üheks maailma juhtivaks valgustite ettevõtteks, mille juured on tihedalt seotud valgustuse innovatsioonide ajalooga. 2020. aastal alustas Nemo Lighting enda arengus uut ajajärku, kui loodi Nemo Studio-nimeline allüksus, mis põhineb hiljuti soetatud Itaalia valgustusettevõttel Ilti Lucel. Nemo Studio eesmärk on leida innovaatilised ja tehnilised lahendused arhitektuuriprojektidele muuseumite, kaubanduse ning välisvalgustuse valdkonnas. LED-tehnoloogia kasutamise abil suudab üksus pakkuda energiat säästvaid ning kestlikke planeedisõbralikke tooteid, mis säilitavad oma valgusvõimsuse ja vastavad kõikidele modernsetele nõuetele.

2022. aasta uudised

DROP | Arihiro Miyake

Drop Nemolighting

DROP | Arihiro Miyake
Instinkt ja pidev disaini uuendus kollektsioonis on kõrgtasemel valgustustehnika tulemuseks. Selgete joontega lühter kombineerituna üliõhukese alumiiniumkonstruktsiooniga annab tugevale ja hajutatud valgusele pehme ja sooja tooni. Iga profiil ja pistik on ühendatud miniatuurse ühenduse kaudu, et saavutada ainulaadne rippuva kerguse tulemus.

Vaata 2022. aasta The Accent X kataloogi siin – sisaldab kõiki 2022. aasta uudiseid nii Nemolt kui Nemo Studiolt

Nemo Studio Zirkol


Zirkol rippuvate valgustite pere sündis elegantse, õrna ja täpse raamiga klassikalisest ringi kujust ning kasvas pehmete nurkadega ruuduks ja ovaaliks. Perfektne tasakaal disaini ja valgustamise funktsiooni vahel on saadaval mitmetes eri suurustes, raami viimistlustes ning valguvoo tugevustes – igapäevane ja vajalik nii arhitektuuris kui sisekujunduse maailmas. Zirkol kollektsiooni valgustid sobivad igasse erinevasse siseruumi kodust avalike ruumideni.

Nemo Studio Zirkol kollektsioon koos tehniliste andmetega on siin –>

Nemo The Untitled Forest

„The Untitled Forest” esitleb lõputult kohanevat valgust, graafiliselt ajatut disaini ja seda iseloomustab ülimalt suur liikumise paindlikkus. Uusim liige – laua- või seinalamp Untitled Linear – on tõepoolest objekt, mis tõmbab pilke oma puhta disaini ja funktsionaalse küljega. Seda iseloomustab minimaalne ja tänapäevane vorm, mis on taandatud vähesteks täpseteks joonteks. Esteetika radikaalne lihtsustamine.

Mattmustaks värvitud pressitud alumiiniumist struktuuriga ja tehnopolümeeris vormitud komponentidega Untitled Linear on laualamp, mis sobib nii kodukontori keskkonda või kaasaegsete joontega elutuppa. Reguleeritav valgustugevus ja peegeldumisvastane lineaarkiir muudavad selle ideaalseks kaaslaseks arvutiga töötajatele. Untitles Linear mudeli paindlik korpus võimaldab valgust ülimalt dünaamiliselt juhtida, sest pakub võimalust teha erinevaid liigutusi ja pöördeid.

Nemo The Untitled Forest kollektsiooni laua- ja seinavalgusti Untitled Linear koos tehniliste andmetega on siin –>

Nemo Fox

FOX on dimmeriga põrandalamp, millel on matt-mustaks värvitud metallist konstruktsioon ja jalg. Alumiiniumist kohtvalgustile saab soovi korral lisada kärjemustriga filtri, et vähendada peegeldust ja pimestamist. Kõrge ja elegantne raami kaar ning suunatav silindrikujuline valgusti pea loovad paindlikud võimalused erinevate ruumide ja kohtade valgustamiseks. Valgus on ühtlase vooga ja soe.

“Kõik mu disainid on dünaamilised. Ma ühendan liikumise, paindlikkuse ja tasakaalu erinevatel tasanditel. Ma lihtsustan kõiki elemente ja vähendan materjale, mille arvelt on võimalik luua selliseid dünaamikaid.”

Berhnhard Osann, disainer

Nemo Fox tehniliste andmetega infoleht on siin –>

Nemo Studio Plint

Plint on LED kohtvalgusti, mis lausa paiskus aktsent-valgustuse maailma ja pannes kahtluse alla kõik seni kehtinud arusaamad ja tavad. Nimelt on selle valgusti kasutamise paindlikkus ja lihtsus koos imelise valguse kvaliteediga täiesti uue taseme loonud. Integreeritud disainiga tipptasemel töötav kohtvalgusti koos sisseehitatud optikaga valgusvoo laiuse ja intensiivsuse muutmiseks lubab Plint valgustit vabalt valitud kohta asetada, et saavutada täpne ja kvaliteetne valgusvoog jäädes valgustina ise tagasihoidlikuks. Valgusti on loomulikult ka dimmeriga ning arvestades, et valusti suunda saab kergelt muuta on see üks kõige mitmekülgsemaid ja innovaatilisemaid tööriistu iga projekti jaoks. Saadaval mati musta viimistlusega ning kahes valguvoo koloriidis.

Nemo Studio Plint tehniliste andmetega infoleht on siin –>

Klassikalised kollektsioonid

Nemo Studio Spot

Nemo Vulcano_Elba_Capri valgusri

Capri_ambient nemo valgusti

Tõsta esile või loo diskreetne valgus! Nemo Studio Spot kollektsioon koosneb mitmetest erinevatest kohtvalgustitest. Saadaval on nii siinidele paigaldatavad mudelid, ühekaupa paigaldatavad mudelid kui süvistatavad mudelid. Praktiliselt kõikide mudelite raames on võimalik valida nii fikseeritud kui muudetava optikaga valgustid tagamaks erineva valgusvoo tugevuse ja iseloomu. Saadaval on ka lahendus, mis ei kanna edasi UV- ja IR-laineid, ei tekita valguslekkeid või halo effekti – ideaalne kunsti või tundliku kauba valgustamiseks.
Nemo Studio Spot kollektsioon koos tehniliste andmetega on siin –>

Linescapes

Kinnitatav nii seinale kui lakke on Linescapes kollektsioon modulaarne süsteem, mis pöörab tavalise otsese ja kaudse valgustuse idee täiesti pea peale. Ületab kõiki ootusi nii lineaarse kui kohtvalguse versiooniga. Üksikud moodulid ühendatakse kiirelt vormi valatud polümerist ühenduskohtadega, mis tagavad ülikiire paigalduse ning iga mooduli 360-kraadise pööramisvõimaluse. Erinevate elementidega on võimalik luua erikujulisi ja katkematuid jooni ja ääri. Erinevate tehnoloogiate abil on tagastud kvaliteetne ja eriti hea diffusiooniga valguse hajumine. Eriliselt on rõhku pööratud ka kasutajasõbralikule hooldusele – Nemo lahendas tavapäraselt sisse-ehitatud LED-valgusallikate vahetamise mure ning lõi üksikud valguselemendid, mida saab lihtsasti vahetada.
Nemo Linescapes kollektsioon koos tehniliste andmetega on siin –>

Nemo Masters valgustid

Nemo on tugevasti seotud maailmatasemel legendaarse disainiga, mida ettevõte tähistab Masters-nimelise seeriaga. See koosneb unikaalsest kollektsioonist 20. sajandi disainimaestrote nagu näiteks Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti, Franco Albini ja Kazuhide Takahama loodud valgustitest.

Le Corbusieri ja Charlotte Perriandi valgustid olid loodud eksklusiivselt konkreetsetesse arhitektuuriprojektidesse ja oma disainilt absoluutsetena. Nemo koos Le Corbusier Foundationi ja Pernette Perriandiga võtsid aluseks originaaljoonised ning tõid taasellu valgustid, mis on tänaseks valgustidisainis maailmas referentspunktideks ning ka palju kopeeritud. Nii nagu need originaalvalgustid olid loodud väga innovaatilistesse ja modernsete disainidega majadesse, on nende disain puhas, ikooniline ja autentne. Miski ei ole loodud lihtsalt esteetika pärast ning kõik nad teevad omad tööd – valgustavad – lihtsalt ja briljantselt. Nii ongi võimalik nautida eelmise sajandi disaini originaalkujul, kuid tänapäevase kalibreeritud ja täpse tehnilise kvaliteediga.

Tutvu Nemo Masters kollektsiooniga siin  ning telli oma lemmikvalgusti meilt.

 

Valgustid NEMO Projecteur 365

 

Contemporary valgustid

Lisaks pärandiga disainile loob Nemo Lighting moodsaid ja uudseid ning juba ikoonideks muutunud valgusteid koostöös tänapäevaste disaini suurkujudega. Tehtud töö tulemus on viljaks, sest mitu mudelit on pärjatud eksklusiivsete rahvusvaheliste disainiauhindadega RedDot Awards ning Wallpaper Design Awards.

Tutvu Nemo Contemporary kollektsiooniga siin ning telli oma lemmikvalgusti meilt.

 

Valgustid Nemo WALL SHADOWS GRAND

 

 

 

ellisse-double-gold-1150 nemo valgusti
ellisse-double-gold

 

 

nemo ellisse valgusti

 

crown-major-polished nemo valgustid
crown-major-polished