Pöörduksed ja ruumijagajad laia valikuga Belgia tippbrändilt Portapivot
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Portapivot pöörduksed ja ruumijagajad – revolutsioon ruumide planeerimises

 

Portapivot pöörduksed ja ruumijagajad on paljude auhindadega pärjatud erifurnituuride ning garderoobide süsteemid. Innovaatilised ja kliendi mõõtude järgi personaliseeritud elemendid saadetakse täiskomplektina koos kõikide kinnitusvahenditega.

Portapivot pöörduksed ja ruumijagajad saad vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Pöörduksed ja ruumijagajad – igas suunas vaba liikumine

Portapivot valmistab eritellimusel ruumijagajate ning pöörduste furnituuride komplekte, mis on mõeldud sisekujundusspetsialistidele ühiskondlike ruumide ja äride, büroode, restoranide ning kodude projekteerimiseks.
Tellimuse järgi ehitatakse alumiiniumprofiilid vastavalt mõõtudele ja tarnitakse koos vajalike lisadega nagu näiteks pöördhinged, lükanduksed, uste käepidemed ja kõik vajalikud montaaži- ja paigaldustarvikud.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda tipptehnoloogiat ja inseneriteadust koostöös kohaliku viimistlusega. See tähendab, et näiteks uksele klaas või puitplaat tuleb tellida kohaliku tootja käest, mis omakorda toetab nii kohaliku ettevõtlust kui ka vähendab Portapivot raamide ja lisatarvikute transpordikulu ja -aega. Lisaks on võimalik nii ka materjalide valikuga eelarvet paremini juhtida. Viimistlusmaterjalideks sobivad hästi klaas, Hi-Mac, Corian, pleksiklaas, HPL, MDF, keraamilised plaadid ja palju muud.

Erinevad rahvusvahelised disainiauhinnad on pannud Portapivot tooted tähelepanu keskpunkti kogu maailmas.

Tutvu Portapivot mudelitega ja kogu inspiratsiooni nende kataloogist siin –>