Köögimööbel Itaalia disaini ja tippkvaliteediga mitmes hinnaklassis
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Scavolini – tippkvaliteediga Itaalia köögimööbel

Maailmas hinnatud ja tuntud ajaloolisel brändil on lai valik nii modernse kui ka klassikalise joonega mööblit – köögimööbel, elutoamööbel, vannitoamööbel, majapidamistoamööbel, koduse treeningkeskuse mööbel, garderoobid ning hea valik söögilaudu ja söögitoole.

Meilt saad Scavolini mööbli vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

 

Alustades väikesest töökojast on bränd kasvanud suureks tööstuslikuks ettevõteks, kuid vaatamata sellelle on tänase päevani Itaalia traditsiooni kohaselt firma asutajate ehk vendade Valter ja Elvino perefirma. Scavolini on kontsern, mis suudab keeruka tootmisprotsessi efektiivselt ja kiirelt teostada, et luua konkurentsivõimeliste hindadega ülikvaliteetset mööblit kööki, vannituppa, elutuppa, majapidamistuppa ja garderoobi.

 

Köögimööbel

Scavolini köögimööbli mudelite seast leiab igaüks oma unistuste köögi just endale sobivas eelarves.

Scavolini sari

Tippklassi mudelivalikuga köögimööbel on Scavolini endanimelises sarjas, kus on 23 erinevat köögimööbli mudelit, mis on kõik sadade erinevate viimistlusmaterjalidega selleks, et just sinu kodu nägu ja tegu saavutada. Valikus on nii ekstravagantsed, luksuslike joontega ja peenete dekoordetailidega mudelid, klassikalise sooja ja rustikaalse maakodu stiilis mudelid kui ka modernsed, šikid ja minimalistlikud mudelid. Erilisemale maitsele on pakkuda puhta joonega rahulik ja elegantne köögimööbel Aasiast inspireeritud mudelina ja Diesel brändiga koos loodud köögimööbel loftiliku joonega mudelites. Kodustele tippkokkadele ja tipus olevatele kodukokkadele on sobilik profiköögist inspireeritud ja Itaalia tippkoka Carlo Graccoga koostöös disainitud mudel. Moega sama jalga käijatele on kuldsete, vaskete või messingukarva detailidega köögimööbli mudelid.

 

Mudel MIA by Carlo Cracco

Scavolini_Mia1_Carlo-Cracco_

 

Mudel Delinea

Delinea Scavolini köögimööbel

 

Mudel Liberamente – pildil uksed ja töötasapind integreeritud valamuga Fenix laminaadistScavolini Delinea köögid

 

Mudel Exclusiva – pildil läikiv lakitud uks, valikus veel matt lakitud uks ja kapid nahkkattega uksega nii kööki kui elutuppa. Lisaks suur valik eklusiivseid käepidemeid.

Köögimöbel Scavolini Exclusiva

 

Diesel Social Kitchen

Diesel social Kitchen Scavolini köögid

 

Mudel Tetrix – pildil läikivad klaasuksed, valikus ka värvilised matistatud klaasuksed

Köögimööbel TETRIX disainer Micheal Young

 

Scavolini Basic sari

Igapäevase tasemega sari on Scavolini Basic. Sama täiuslik kvaliteet kui tippklassil, selge modulaarsus, mitmekülgne disain ning mõistlikud hinnad – need on omadused, mis seda sarja iseloomustavad. Ilusad kvaliteetköögid laia viimistlusmaterjalide ja värvide valikuga, et saaksid funktsionaalse köögi eelarvet lõhki ajamata. Valikus on neli erinevat põhimudelit, mida annab viimistlusmaterjalidega oma kodu moodi vormida – minimalistlik ja puhas või soe ja klassikaline. Sarja eeliseks on see, et kõiki mudeleid on võimalik mahutada ka väga väiksele pinnale ilma, et köök funktsionaalsust kaotaks. Seetõttu sobivad need köögid ideaalselt just linnakorteritesse või suvilasse.

Mudel Evolution – pildil lakitud uks, valikus veel ka melamiinuksed

Köögimööbel Scavolini evolution matt lakk

köögimööbel evolution Scavolini -wood-and-glass

Mudel SAX – pildil melamiinist raamuks, valikus veel ka sile lakitud uks

Köögimööbel Scavolini Sax

Scavolini Easy sari

Kõige taskukohasema hinnaga on Scavolini Easy sari. Need on 3 köögimööbli mudelit, mis on disainitud Scavolini disainimeeskonna poolt ning Scavolini tootmiskeskustes valmistatud, kuid mille kvaliteedi ja hinna suhe on viidud kõige parema tasakaaluni. Nende mudelite väljatöötamisel on uuesti läbi mõeldud ning lihtsustatud kõik kasutusel olevad materjalid ja tehnilised lahendused, kuid köögimööbli kvaliteet on sama, kui tippklassi mudelitel. Viimistlusmaterjalide hulk on nendel mudelitel kõige väiksem, kuid samas ka kõige ajatum. See sari sobib sulle, kui liiga palju valikuid ajavad pea sassi ning soovid olla kindel, et köögimööbli disain oleks ajatu ning ei väsiks ka mitmete aastate pärast.

Mudel URBAN MINIMAL – pildil lakitud uks, valikus veel ka melamiinuksed

Köögimööbel Urban minimal Scavolini Easy

 

Mudel URBAN – pildil lakitud uks, valikus veel ka melamiinuksed

Köögimööbel Urban Scavolini Easy

 

Mudel FAMILY – pildil melamiinist raamuks

Köögimööbel FAMILY Scavolini Easy kitchens

Köögimööbel FAMILY Scavolini Easy

Mudel COLONY – pildil lakitud uks

Köögimööbel Colony Scavolini Easy kitchens

Tutvu Scavolini köögimööbli mudelitega siin –>

Kogu inspiratsiooni lehtisedes Scavolini ajakirja siin –>

 

Söögilauad ja söögitoolid

Itaalia esinumber köögimööbli disainimises ja tootmises Scavolini pakub iseenesest mõistetavalt ka enda köökide juurde söögilaudu, baaripukke ja söögitoole. Valikus on klassikalised mudelid ning leiab ka maitsekaid mudeleid maakoju, 1960-date stiilis korterisse kui ka modernse joonega minimalistlikku elamisse. Mõned söögilauamudelid on ka pikendatavad.

Scavolini laud ja toolid Dandy

Söögilaud ja toolid Scavolini

Stuudiokorterid ja pisikesed kodud

Täiesti uuenduslik ja vastusena pikalt nõutud ja oodatud lahendus stuudiokorteritesse ja väikestesse korteritesse ning suvilatesse on Scavolini BoxLife. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus.

 

 

Loe Scavolini BoxLife’i kohta lähemalt siin –>.

Scavolini BOXLIFE

 

Elutoamööbel

Scavolini Living elutoamööbli sari on loodud, et sisustada kodud mitmekülgselt, mugavalt ning stiilselt. Sarjast leiad disainmööbli, mis on sama isikupärane kui personaliseeritav. Kollektsioon on jagatud kaheks – integreeritud ning eraldiseisvaks lahenduseks.

Elutoamööbel carattere tume puit scavolini

Elutoamööbel Scavolini Mood

Elutoad Scavolini Carattere

Elutoad Scavolini TV aluskapp

Elutoad Scavolini Flux

Köögimööbliga integreeritud elutoamööbel

Kaks funktsiooni, üks hing. Pefektne ühilduvus ning lõputu loovus.

Miks valida integreeritud elutoa- ja köögimööbel?

Sest see on stiilne, pilkupüüdvate sujuvate joontega, esteetiliselt puhas ning tasakaalus. Ja selleks, et muuta üks avar ruum nutikalt ja ilusalt mitmeotstarbeliseks, et kõik oluline oleks käe-jala juures, et ühendada töö ja puhkus, kasutamine ja hoiustamine. See on ideaalne lahendus moodsatesse avatud köögiga linnakorteritesse või väiksesse hubasesse suvilasse. See tekitab ühtse ning läbimõeldud tunde ning aitab avardada väikseid ruume. Eri funktsiooniga mööbliesemed – näiteks köögimööbel ja telerialus/meediakeskus või raamaturiiul – ei konkureeri enam stiili, viimistlusmaterjalide ja mahu poolest.

Esiteks on valikus on täiesti eraldiseisev Fluida köögi- ja elutoamööbel, mis on algusest lõpuni väljatöötatud valmislahenduste ja -soovitustega. Teise lahendusena pakume põhjamooduleid, mille kapiuste, riiulite ja seinapaneelide viimistlus on võimalik valida samasugune, kui mõne muu Scavolini köögimööbli sarja köögis.

 

Eraldiseisev elutoamööbel

Vaba asetus ja geomeetrilised rütmid. Üks ruum, mitu ala.

Scavolini eraldiseisev elutoamööbel annab vabaduse luua ja ehitada just selline elutuba nagu soovid, tingimusteta. Sellega on võimalik luua mitu visuaalselt ja tunnetuslikult erinevat ala, mis on sobilikud ja väljendavad just selle kodu omanikku – lugemisnurk raamaturiiuliga, keraamika ja vaaside kapp, kappi peidetud kodune baar jookide, klaaside ja aksessuaaridega ja veel palju muud.

Elutoad Scavolini Fluida

utoad Scavolini Liberamente Fluida

Elutoad Scavolini fluida riiulid klaasustega2

Fluida köögimööbli mudel võimaldab kasutada köögimööbli elemente nutikalt muuks otstarbeks ka siis, kui kööki läheduses pole, et näiteks luua telerialus või meediakeskus. Lisaks võimaldab Fluida 365 geomeetriline ruudustik luua harmoonilisi kappide ja riiulite kooslusi, valides kohad, kuhu lähevad uksed ja mis jäävad vabaks. Iseenesest mõistetavalt on nii kapimoodulite kui uste ja nuppude viimistlusvariante sadade hulgas – sealjuures ka mitme ikoonilise ja tuntud Scavolini köögimööbli mudelite signatuurviimistlusi ja -profiile.

 

Vaibad

Elutuba ei oleks täielik, kui sealt oleks puudu vaip. Scavolinil on valikus mitu erinevat mudelit vaipu, mis erinevad suuruse, mustri ja materjalide poolest. Lihtsamasse ja puhaste joontega koju sobib pilkupüüdvam vaip, kuid mitmete meenete, raamatute ja sisekujunduselementidega rikastatud koju sobib valida vaiba, mis sulandub oma keskkonda, kuid paitab paljast jalga.

Tutvu Scavolini elutoamööbli mudelitega siin –>

Kogu inspiratsiooni lehtisedes Scavolini ajakirja siin –>

 

 

Vannitoamööbel

Vannitoamööbli turule astudes soovis Scavolini anda oma kollektsiooniga edasi brändi põhiväärtusi – kvaliteeti ja tippdisaini – uues funktsionaalsuses. Kuna vannitoamööbel ja vannituppa sobilikud ning vajalikud funktsioonid ei ole Scavolini üüratus kogemustepagasis domineerival kohal, otsustati koostööd teha oma ala spetsialistidega ning hinnatud ja tunnustatud arhitektibüroodega. Koostööst on sündinud mitu terviklikku vannitoamööbli kollektsiooni, kus on palju kuju, suuruse, stiili, materjalide ja viimistluse valikuid. Ilus disain on paaris funktsionaalsete ja innovaatiliste tehniliste lahendustega, mis kokku annavad vannitoamööbli ajaloos täiesti uue sammu.

Formalia vannituba Scavolini
Formalia
Scavolini vannitoad Tratto
Tratto Powder pink

Scavolini vannituba TRATTO

TrattoScavolini vannitoa aksessuaarid

Valikus on 14 erinevad mudelit koos peeglite, valgustite ja tuntud ning hinnatud brändide segistite, äravoolusüsteemide ja muude aksessuaaridega. Kollektsioonis on ka mudel Laundry Space, mis on mõeldud spetsiaalselt majapidamistoa või moodsa pesuköögi sisutamiseks, kuid mille elemendid sobivad ideaalselt ka garaaži või abiruumi. Maailmas täiesti uudne lähenemine on aga näha Gym Space mudelil, kus vannitoa või avatud märgruumi alale on paigutatud treeningvahendite kuldvara – pink, redelsein, rippumis- ja riputusstanged ja palju muud. Sellega on saavutatud koduse wellnessi täiesti uus ajajärk.

 

Tutvu Scavolini vannitoamööbli mudelitega siin –>

Kogu inspiratsiooni lehtisedes Scavolini ajakirja siin –>

 

Garderoobimööbel

Oleks patt jätta kasutamata kõik need aastad ja kogutud kogemused garderoobi disainimisel. On ju köögimööblil ja garderoobimööblil palju ühist – vastupidavus ja materjalide kvaliteet, korralikud ja innovaatilised tehnilised lahendused, mugav igapäev-mitu-korda kasutamine ja ilus viimistlus. Seega nüüdsest on võimalik tellida Scavolini kvaliteediga ning disainijoonega garderoobisüsteeme. Eriliseks teeb see, et lisaks tavapärastele viimistlusmaterjalidele on võimalik kasutada köökides juba tuttavaid võtteid garderoobides. Näiteks suitsuse klaasiga uksed või sahtlitesse nurgatagustesse peidetud mahe valgus.

Tutvu Scavolini Fluida ja walk-in garderoobisüsteemidega siin –>

 

Veel Scavolinist

Scavolini modernset ja klassikalist mööblit loovad disainerid, kelle jõulised ideed annavad igale mudelile isikupärase ja selge iseloomu. Brändi ajalugu on täis uusi järjest uusi mudeleid ja toomisviise, mis kajastavad võimet kohaneda uuendusliku maitse, elustiili ja turu muutustega ning uute tehnoloogiate tulekuga. Selleks tehakse edukat koostööd juhtivate disainistuudiotega nagu Diesel, Nendo, Moroso ja erinevate kuulsate disaineritega nagu Vittore Niolu, Giugiaro, Michael Young, Karim Rashid, Ora ïto.

 

Sertifikaadid

Scavolini mööbel – köögid, vannitoad ja elutoad ning nüüd ka garderoobid on lisaks silmapaistvale disainile pärjatud mitme sertifikaadiga, mis tõestavad ettevõtte pühendumist nii tootmisprotsesside kui valmistoote kvaliteedile. Mööbli tootmises kasutab Scavolini puit- ja puitkomposiitplaate ainult Cosmob Qualitas Praemium – Formaldehyde Certification ja Japanese standard F**** (4 tähte) formaldehüüdi sertifikaatidega. Samuti omab Scavolini tootmisprotsess nii OHSAS 18001:2007, EN ISO 9001 kui ka UNI EN ISO14001 sertifikaate. Kõik Scavolini tootmiskeskused katavad oma elektrivajadused täielikult päikesepaneelidega toodetud elektriga. Scavolini kontserni ketti kuulub üle 500 esinduse üle mailma ning aastast 2014. on avatud esimene Scavolini Store Tallinn esindussalong.

 

Garantii

Tänu kõrgele kvaliteedile anname toodetele kindla garantii: 25 aastat hingedele ja sahtlisiinidele ning programmi “NO PROBLEM” raames 5 aastat moodulitele ja viimistlusmaterjalidele.

Pikendatud garantii saamiseks registreeri oma köök, vannituba või muu Scavolini mööbel siin –>