Wall&Deco unikaalsed tapeedid ja kaunistused seina mõõtude järgi
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Wall&Decò disaintapeedid – seinte kaunistamise uus filosoofia

 

Wall&Decò disainistuudio loob juba aastast 2005 teatraalselt fantaasiarikkaid tapeete ja seinakaunistusi. Iga uue kollektsiooniga sukeldute kas muinasjutulisse lillede ja loomade maailma või hubasesse lounge’i.

Meilt saad Wall&Decò tapeedid vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Wall&Decò sündis reklaamifotograafi Christian Benini (brändi loovjuht ja omanik) intuitsioonist – ta tootis suurte roheliste lehtedega taustad oma stuudio jaoks ning ei uskunud, et need võiksid tema elu muuta. Fotode taustapiltideks mõeldud seinakatted püüdsid disainerite ja arhitektide pilke, kes hakkasin sarnaseid asju enda interjööriprojektidesse soovima, et luua täiesti unikaalsed ja ainulaased eluruumid. Nii lõi ta oma brändi, kus tänaseks on viis erinevat kollektsiooni, mis uuenevad igal aastal. Ka erimõõdus tapeet ei ole enam võimatu – kohandame seinakatte pildi vastavalt seina mõõtudele. See unikaalne võimalus on teinud Wall&Decò arhitektide ja disainerite lemmikuks.

 

2021. aasta kollektsioon on kohal!

Tutvu kogu uue kollektsiooniga Wall&Deco lehel –>

 

 

Moodne tapeedikollektsioon

Urbanistliku stiili austajale on pakkuda nii arhitektuurselt graafilisi kui ka kohati 3D efektiga maaliliste piltidega tapeete. Puudu ei jää ka abstraktsetest kujunditest ja mustritest. Disainerid on kasutanud suuri kujundeid ning laia koega mustreid. Iga seinakaunistuse ja tapeedi loomisel on hoolikalt valitud ka erinevad värvipaletid – valikus on nii mahedaid toone kui ka trendikaid ja julgeid värve.

Tutvu Contemporary tapeetide kollektsiooniga siin –>

 

wall&deco tapeet

 

Klassikaline tapeedikollektsioon

Seda kollektsiooni iseloomustavad õrnemad ja peenekoelisemad mustrid ja kujundid. Osad disainid on ägeda tekstuurse efektiga, niiet ei saa arugi, et tegemist on sileda tapeediga. Neid on lihtsam sobitada erinevatesse interjööridesse, sest tapeet on taustaelement ja ei nõua nii palju tähelepanu. Ka värvigamma on rahulikum ja seetõttu sobivad need tapeedid väga hästi magamistubadesse ja kodukontorisse.

Tutvu Essential tapeetide kollektsiooniga siin–>

 

wall&deco tapeet

 

Tapeedid märgadesse ruumidesse

Raske uskuda, kuid tänu eritöötlusele WET SYSTEM saab tapeeti paigaldada näiteks dušinurka või vannitagusele seinale. Selle lahenduse abil on võimalik muuta tagasihoidlik või igav vannituba või märgruum huvitavaks ja positiivseks elamuseks. Meie koostööpartneri abiga on paigaldus lihtne ja puhas. Kollektsioonist leiab nii visuaalselt köitvaid joonistusi, graafilisi mustreid kui ka tagasihoidlikke ja pisikeste detailidega tapeete.

Tutvu Wet System tapeetide kollektsiooniga siin–>

 

wall&deco tapeet

 

Tapeedid fassaadile

Spetsiaalseid OUT SYSTEM töötlusega tapeete saab paigaldada maja fassaadile. Tegemist on täiesti ilmastikukindlate lahendustega, millega on võimalik katta ukseümbrusest kuni terve majani. Kollektsioonis on ääretult lai valik mustreid ja tekstuure, mida on muidu väga kulukas või lihtsalt võimatu saavutada.

Tutvu Out System tapeetide kollektsiooniga siin–>

 

 

 

Puhtavärvilised tapeedid

Suureks abiks disaineritele, sisearhitektidele ja ka kodukujundajatele on Wall&Decò kunstnike poolt loodud stiilsed värvikombinatsioonide „komplektid“ ehk värvikaardid. Värvikaartide abil saad sobitada Wall&Decò tapeedid seinavärviga ja valida õiges toonis aksessuaarid, mis täiendavad üldpilti ja toovad esile vajalikud aktsendid. Tehes valiku sellest kollektsioonist võid olla kindel, et toonid on kirkad, puhtad ja intensiivsed. Wall&Decò täiendab kollektsiooni pidevalt luues uusi sarju juurde moodsatest värvidest, mis omavahel klapivad ning sisekujunduses nõutud on. Komplektide Pantone koodid saad küsida meie käest.

Tutvu Style Colors kollektsiooniga siin–>

wall&deco tapeet

Kuidas tapeeti tellida?

1. Vali sobiliku disaini või kujundusega tapeet Wall&Decò kodulehelt. Saadab meile link valitud tapeediga, enda seina mõõdud ja foto.
2. Teeme hinnapakkumise, vajadusel täpsustame mõõte.
3. Wall&Decò tehas saadab meile tagasi pildi, kus valitud tapeet on õige paigutusega sinu seinale “istutatud”. Vajadusel tapeedi paigutust korrigeeritakse. Kui kõik sobib, siis tellimuse kinnitab ettemaks 50% ulatuses.
4. Kui tapeet on kohal, saadame arve II osamaksu tasumiseks ja anname üle, kui kõik raha on tasutud.
5. Sisetapeetidele Contemporary ja Essential kollektsioonidest pakume tasuta paigaldust. Wet Sytem ja Out System tapeetidele lisandub töötasu.