Kuidas valida söögilauda?

Parim söögilaua valik sinu koju on see, mis sobib eelarvega, on tugeva ja kindla konstruktsiooniga, mahub tasakaalukalt ruumi ja on stiilis, mida armastad ka dekaadi pärast. Hea laua valimisel on mõned faktorid, mida tähele panna.

Kõigepealt, ole ettevalik trendidega, sest hea ja korralik söögilaud peaks vastu pidama vähemalt 10 aastat. Kui valid midagi liiga edevat ja moega kaasas käivat, siis võid ühel päeval ärgata ja mõelda, mis sul arus oli, et sellise laua koju tõid. Hoia valikuid lihtsatena ja keskendu kvaliteedile.

Teiseks hinda ruumi suurust, kuhu lauda planeerid. Kui laud on liiga suur, siis ei mahu ümber laua istuma ja liikuma. Lisaks mõjub liiga suur laud visuaalselt raskena ning on üleliigne, kui igapäevaselt sööb selle taga ainult 2 inimest.

Kolmandaks mõtle, kas aeg-ajalt on sinu kodus olukordi, kui oleks vaja mahutada rohkem inimesi ümber laua. Näiteks kas pühade ja tähtpäevade paiku kogunetakse just sinu juurde. Sellisteks puhkudeks on ideaalsed lauad, mida saab pikendada ja sellega rohkem kalleid inimesi ümer laua mahutada.

Calligaris Omnia on ilusate ja klassikaliste joontega söögilaud, mille teeb eriliseks ja pilkupüüdvaks efekt, kus tundub, et laua pealispind hõljub tugevate puidust jalgade kohal. Lisaks on laud pikendatav, et mugavalt kuni 10 inimest sööma mahutada. Söögilaua pealispinna saad valida 18 eri materjali sealt alates klaasist ja puidust ning lõpetades keraamilise kiviga. Laua pikendamine on imelihtne ja selleks ei ole vaja mitut inimest – lihtsalt tõmba ühest kitsamast otsast raam lahti ning tõsta lihtsa keerleva mehhanismiga pikendus omale kohale. Kuna laua jalad jäävad alati nurkadesse, siis hoiab laud oma visuaalset esteetikat ka pikendatud olekus.

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid