Modernne ja multifunktsionaalne BORA X BO

BORA X BO flex ahi viib toiduvalmistamise uuele tasemele.

BORA X BO on universaalne köögiime, mis ühendab mitu seadet ühes – küpsetab väga ühtlaselt, eemaldab samaaegselt lõhnad, ülimalt lihtne kasutada ja puhastada ning on ainulaadse disainiga element sinu köögis. Soovid ideaalselt röstitud rooga, õhulisi pirukaid või kergelt küpsenud köögivilju? Tänu õrnale ja ühtlasele aurutootmisele tagab BORA X BO täiuslikud küpsetustulemused isegi siis, kui töös on kõik ahjuplaadid.

BORA flex oven: all systems at a glance

Mis täpsemalt teeb BORA X BO ahju eriliseks?

Tõeline uuendus on auru eemaldamine ahju piirkonnas tänu Bora aurukastile, mis kõrvaldab auru ja lõhnad koheselt pärast ahjuukse avamist. Kui BORA Smart Open ukse eelavamissüsteem on aktiveeritud, eemaldatakse aur ahjukambrist enne, kui uks avaneb. Kui jätta uks pärast lukust avamist samasse asendisse, sulgub see mõne aja pärast iseenesest, kaitstes toidu valmimise protsessi ja säästes energiat. BORA X BO mitte ainult ei takista auru väljapääsu, vaid hoiab tänu integreeritud aktiivsöefiltrile teie köögi värske ja puhtana. Nagu kõik BORA tooted, on ka BORA X BO flex ahi väga vaikne ja lihtsasti kasutatav.

Intuitiivse menüünavigeerimise kaudu saab iga funktsiooni aktiveerida kolmes etapis. 19-tollise täisgraafikaga puuteekraani saab kokku voltida, muutes BORA X BO auruahju väga ergonoomiliselt kasutatavaks, kui see on paigaldatud põrandamoodulisse.

BORA x Bo im Vergleich mit anderen Marken und Herstellern - Küchenfinder

Kvaliteetse puutetundliku sensorsüsteemi abil juhitakse ekraani täpselt nagu nutitelefoni. Ja muidugi on BORA teinud optimaalse küpsetustulemuse tagamiseks täiendavad lisapingutused. BORA X BO flex ahi paistab silma ülikiire kuumenemise ja ühtlase küpsetusvõime poolest. Samuti pakub BORA lisafunktsioone nagu näiteks manuaalne või automaatne küpsetamine ja erinevad spetsiaalsed programmid. Toidu ülessoojendamine toimub nagu professionaalses köögis ja tänu ainulaadsele toidutermomeetrile saate usaldusväärselt määrata ideaalse küpsetustemperatuuri. Termomeeter asub ahjukambri ülaosas, mis pistetakse nt liha või kala sisse. Anduri ääres asuvad mõõtepunktid tuvastavad protsessi käigus toidu küpsemata kohad. Kui toit on saavutanud eelnevalt seadistatud sihttemperatuuri, lõpeb küpsetusprotsess automaatselt. Kõige selle innovatsiooni juures on BORA muutunud isegi puhastusprotsessi sama lihtsaks nagu lapsemäng  – see töötab nõudepesumasina põhimõttel. Kuum vesi puhastab ahjukambri täielikult ning keskkonnasõbralikud toimeained eemaldavad katlakivi, mis soodustab pikka kasutusiga.

Funktsioonide ulatus kandub loomulikult kaugemale arvukatest toiduvalmistamisvõimalustest ja suurepärasest puhastusfunktsioonist. Üks tore lisavõimalus on ka ekraanile sõnumite postitamine. Ahju ainulaadne disain koos musta paneel efekti, mitmetasandilise valgustuse ja elegantsete klaaspindadega annavad köögile uue hingamise. BORA X BO ahi on tõeline uuendus teie kööki. Tervita innovaatilist tulevikku koos BORAGA!

Tehnilised andmed

image_16125

 

Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus) 598 x 599 x 580 mm
Ühenduspinge mitmefaasiline 380 – 415 V 2N
Ühefaasiline ühenduspinge 220 – 240 V
Sagedus 50 Hz
Energiatarve maksimaalselt 6,1 kW
Kaitse / võrguühendus kahefaasiline 2 x 16 A
Kaitse / võrguühendus ühefaasiline 1 x 16 A
Kaal (neto) 47 kg
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga) 62 kg
Materjal Klaas
Temperatuuri reguleerimisvahemik 30 – 230 °C
Filtrimaterjal Ioonivahetiga aktiivsüsi
Maksimaalne filtri kasutusiga 1 aasta
Küpsetuskambri mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus) 480 x 308 x 405 mm
Küpsetuskambri maht 53 l
Riiulite arv 3
Võimsuse juhtimine Astmeteta
Sisselaskevooliku pikkus 2,5 m
Ühendus sisselaskevoolik 3/4”
Reoveevooliku pikkus 2,5 m
Reoveevooliku siseläbimõõt 19 mm

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid