Aksessuaarid ja lauahõbe kodu kaunistuseks. Legendaarne Itaalia disain!
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Aksessuaarid ja lauahõbe viimistlevad sisekujunduse

Aksessuaarid ja lauahõbe on justkui miniskaalal sisekujundus. Õige vaas, peegel, küünlajalg või kandik võib tuua kogu ruumi tervikuks kokku. Selle puudumine aga jätta ruumist külma ja tühja mulje.

Aksessuaarid ja lauahõbe mitme Itaalia tippbrändi poolt saad vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändide ametlikud esindajad.

Lauahõbe Calegarolt

Tähtpäevade meeleolu ja kallimatega veedetud aeg on eriliselt hinnas, kui kokku saadakse ühise laua taga. Neid kauneid hetki soovitame kaunistada kuulsa ja ajaloolise Itaalia lauahõbeda brändi Calegaro toodetega. Hõbedast nõud, kandikud, vaasid ja söögiriistad pärandatakse põlvkondade kaupa edasi ja esemed tuuakse välja kõige erilistemateks puhkudeks. Nii sobib ka erinevate sündmuste tähistamiseks ja markeerimiseks kinkida hõbedast nõu: näiteks juubeliks, abieluks, lapse sünniks, soolaleivaks.

 

Suure valiku nii klassikalist kui ka modernet lauahõbedast just enda või pereliikme, sõbra interjööri leiad Calgarolt. Vaata Calegaro kohta lähemalt siit –>

 

 

Aksessuaarid Calligariselt

Modernsed ja isikupärased aksessuaarid oma koju vali Calligarise kollektsioonist. Calligarise aksessuaaride käekiri on šikk ja elegantne nagu nende mööbel. Materjalidest on kasutatud näiteks korki – paksupõhjalised juustukera meenutavad laua kanistuskandikud või centerpiece’id – väga lahe ja teistest erinev. Valikus on ka mitmete kirgaste värvidega keraamikat, samade toonidega hoiustamiskaste ja karpe, pleede ja vildist korve ning hulgi küünlajalgu. Vaata Calligarise kohta lähemalt siit –>