Garderoob funktsionaalse Itaalia disainiga ja sinu kodu mõõtude järgi
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Garderoob hoiab, säilitab ja peidab

Garderoob on igas kodus justkui salauks elanike varakambrisse, sest lisaks traditsioonilisele riiete hoidmise funktsioonile saab garderoobi hästi planeerides kasutada ka majapidamisruumina ja panipaigana.

Garderoob Itaalia tippbrändi Caccaro valikust on vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Meil on suur rõõm pakkuda Itaalia tippdisaini ja -kvaliteediga brändi Caccaro garderoobe ja kapisüsteeme. Caccaro garderoob ja kapisüsteem Freedhome sobib igasse ruumi – olgu selleks siis köök, esik, magamistuba, elutuba või kontor. Caccaro erineb teistest selle poolest, et Freedhome on äärmiselt hästi läbi mõeldud ja funktsionaalne moodulitel põhinev süsteem – paned ise kokku just täpselt sellise lahenduse nagu sinu kodus vaja on. Kõik moodulid on põhjalikult läbimõeldud, seega jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud. Näiteks on olemas moodul kodumasinatele, et peita pesumasin ja kuivati ning nurgamoodulid on lahendatud selliselt, et pääseksid lihtsasti ligi ka kõige taha. Lisaks on Caccarol ootamatud kuid lihtsad lahendused ruumijagamise ja -kasutuse osas. Ehita garderoobist täiesti uus sein koos salauksega või pane koju walk-in garderoob ilma ümberehituseta. Caccaro on keskkonnasõbralik ning kõik tooted on viimistletud spetsiaalsete veepõhiste värvidega. 

 

Caccaro valikust leiad lisaks sisseehitatud garderoobidele ka eraldiseisvad ja pilkupüüdvad nutikad kummutid, kapid, riiulid ja meediakeskused. Lisaks on Caccarol ootamatud, kuid lihtsad lahendused ruumijagamise osas – näiteks kummutid koos sirmidega, et luua visuaalset intiimsust.

 

Garderoob hoopis köögiks?

Mõni kodu, stuudio või kontor on sellised, kuhu tavamõistes köögimööbel ei sobi stiili poolest. Caccarol on selleks puhuks võimalus oma Freedhome sarja moodulitest panna kokku köögimööbel, mis ei ole üldse köögi nägu ja justkui sulab muu sisekujunduse juurde ära. Näiteks peidab köögimööbel ennast ära siis, kui seda ei kasuta, sest teeme walk-in garderoobi baasil walk-in kapikööke, ehitame mööblist ruumi uue “seina”, kuhu sisse on köök peidetud või kasutame efekti andmiseks köögimööbli tarvis riiuleid. Need erinevad oma tavalise otstarbe poolest köögimööblist, kuid on kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest sama head ja läbimõeldud. Nii saab mugavalt ja lihtsast näiteks avatud kontorisse luua köögi, mis ei sega üldist stiili, kuid mis liigendab ruumi.

Vaata Caccaro kohta lähemalt siit —>