Garderoob funktsionaalse Itaalia disainiga ja sinu kodu mõõtude järgi
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Garderoob hoiab, säilitab ja peidab

Garderoob on igas kodus justkui salauks elanike varakambrisse, sest lisaks traditsioonilisele riiete hoidmise funktsioonile saab garderoobi hästi planeerides kasutada ka majapidamisruumina ja panipaigana.

Garderoob Itaalia tippbrändide Caccaro ja Scavolini valikust on vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändide ametlikud esindajad.

Meil on suur rõõm pakkuda Itaalia tippdisaini ja -kvaliteediga brändide Caccaro ja Scavolini garderoobe ja kapisüsteeme.

Caccaro garderoob ja kapisüsteem Freedhome sobib igasse ruumi – olgu selleks siis köök, esik, magamistuba, elutuba või kontor. Caccaro erineb teistest selle poolest, et Freedhome on äärmiselt hästi läbi mõeldud ja funktsionaalne moodulitel põhinev süsteem – paned ise kokku just täpselt sellise lahenduse nagu sinu kodus vaja on. Kõik moodulid on põhjalikult läbimõeldud, seega jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud.

Näiteks on olemas moodul kodumasinatele, et peita pesumasin ja kuivati ning nurgamoodulid on lahendatud selliselt, et pääseksid lihtsasti ligi ka kõige taha. Lisaks on Caccarol ootamatud kuid lihtsad lahendused ruumijagamise ja -kasutuse osas. Ehita garderoobist täiesti uus sein koos salauksega või pane koju walk-in garderoob ilma ümberehituseta. Caccaro on keskkonnasõbralik ning kõik tooted on viimistletud spetsiaalsete veepõhiste värvidega. 

Majapidamiseruumid CORE Caccaro
Caccaro CORE

Caccaro valikust leiad lisaks sisseehitatud garderoobidele ka eraldiseisvad ja pilkupüüdvad nutikad kummutid, kapid, riiulid ja meediakeskused. Lisaks on Caccarol ootamatud, kuid lihtsad lahendused ruumijagamise osas – näiteks kummutid koos sirmidega, et luua visuaalset intiimsust.

caccaro garderoob
Caccaro FREEDHOME
caccaro garderoobid
Caccaro FREEDHOME
Scavolini garderoobid – disainitud Scavolini enda stuudios nimega Vuesse – on tõestanud ennast tõelise ruumisäästjana. Tulemuseks on maksimaalne mahutavus, sahtlite ja kappide sügavus ning praktilisus, et paigutada kõik riided, akssesuaarid, jalanõud ja hooajakaubad. Sisseastumise võimalusega ehk walk-in garderoobi saame disainida nii nurgaga garderoobi kui ka sirget tervet seina katvas lahenduses. Nii nagu moodsates lahendustes juba eeldada ja oodata võib, on tegemist modulaarse lahendusega, mida saab kokku panna enda soovide järgi. Scavolini garderoobi eripära on see, et lisaks tavapärastele uste viimistulusmaterjalidele (melamiin, läikiv ja matt lakitud uks ning spoonitud uksed) on võimalik oma garderoobi panna alumiinumraamis suitsuse klaasiga uksed, mis annavad võimaluse luua ruumi väga pilkupüüdvaid ja huvitavaid lahendusi, mis lubavad eksponeerida kauneid rõivaid, kuid samal ajal kaitsta neid tolmu eest. Kõikide sahtlite ja uste siinid ja hinged on muidugi Scavolini tavapärase kõrgeima kvaliteediga ning igas vahes on sisseehitatud valgustus.
Scavolini garderoobid
Scavolini BOXI
Garderoobid Scavolini Fluida
Scavolini Fluida

Garderoob hoopis köögiks?

Mõni kodu, stuudio või kontor on sellised, kuhu tavamõistes köögimööbel ei sobi stiili poolest. Caccarol on selleks puhuks võimalus oma Freedhome sarja moodulitest panna kokku köögimööbel, mis ei ole üldse köögi nägu ja justkui sulab muu sisekujunduse juurde ära. Näiteks peidab köögimööbel ennast ära siis, kui seda ei kasuta, sest teeme walk-in garderoobi baasil walk-in kapikööke, ehitame mööblist ruumi uue “seina”, kuhu sisse on köök peidetud või kasutame efekti andmiseks köögimööbli tarvis riiuleid. Need erinevad oma tavalise otstarbe poolest köögimööblist, kuid on kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest sama head ja läbimõeldud. Nii saab mugavalt ja lihtsast näiteks avatud kontorisse luua köögi, mis ei sega üldist stiili, kuid mis liigendab ruumi.

FREEDHOME CORE
Feedhome CORE

Vaata Caccaro kohta lähemalt siit —>

Portapivot Dress Wall

Portapivoti Dress Wall garderoobisüsteem võimaldab luua spetsiaalselt konkreetse ruumi jaoks loodud “walk-in” tüüpi rõivaste hoiuruume. Disainilt äärmiselt minimalistlik ja šikk ning saadaval paljude kvaliteetsete viimistlusmaterjalidega. Dess Wall süsteemi saab paigaldada nii seinale kui ka lakke, luues niimodi garderoobist ühtlasi ka ruumijagaja. Alumiiniumist raam on väga paindlik – paguta sahtleid, riiuleid või hoopis riidepuutorusid just nii nagu endale mugav ja meeldib. Riiulid ja sahtlid on saadaval näiteks roostevabast terasest, klaasist ning muidugi ka erineva puidu viimistlusega.

 

Portapivot DRESS WALL
Portapivot DRESS WALL
Portapivot garderoob
Portapivot DRESS WAL

Garderoobi valimine ja tellimine

Garderoobi tellimine on mahukas protsess, valik on suur ja hinnaskaala lai. Muudame selle keerulise ülesande sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja nauditavaks. Aitame vältida levinud vigu ning tutvustame kõige kaasaegsemaid võimalusi, et koos jõuda suurepärase tulemuseni.

 

Mis on esmane pakkumine?
Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit või kaubamärki valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Caccaro või Scavolini garderoobi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast kapist või ruumist, kuhu garderobi planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Mis on personaalne hinnapakkumine 3D joonisega või garderoobiprojekt?

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1-1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Caccaro ja Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Mis on lõplik pakkumine?

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.

 

DISAINERI TEENUSED (visuaal, joonised)
Kui soovite saada jooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise mööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on teile pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon teie kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib projekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõnes.

Kui otsustate Scavolini kasuks, siis kõik eelnevalt tehtud ettemaksu summad arvutatakse maha pakkumise hinnast, teisisõnu mõlemad disaineri teenused on tasuta.