Köögimööbel Itaalia disaini ja tippkvaliteediga - nii koju kui kontorisse
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Köök on kodu süda – siin algab päev ja lõppeb iga pidu.

 

Sellepärast peab köögimööbel vastama kõige kõrgematele ootustele – olema ilus, aga praktiline.

Meie käest saad endale nii koju, kontorisse, suvilasse kui ka näiteks salongi või stuudiosse Itaalia tippkvaliteeti esindava Scavolini köögimööbli vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Köök on koht, kus saab silma puhata ja keha kosutada, aga ergonoomiline kasutada. Ühest küljest on köögimööbel nagu asi, mida ei tohiks üldse tähele panna – ta peab just nii mugav ja käepärane olema. Teisest küljest peab köögimööbel sammu pidama kõrvale asetatud disainmööbli või kunstiga seintel. Eriti oluline on viimane aspekt nendes kodudes, kus köök on avatud planeeringuga elutoa ja söögitoa osa.  “Pliidiall” ei taha keegi elada.

Lae alla uus Lumina köögi kataloog

Lae alla Diesel Get Together kataloog 

 

Lumina
FORMALIA Scavolini
Mudel FORMALIA
FORMALIA grey Scavolini
Mudel FORMALIA

SCAVOLINI DELINEA köögimööbel

Delinea Scavolini köögid monocolor
Mudel DELINEA

 

Mudel MOOD

 

Köögimööbel Carattere Scavolini
Mudel CARATTERE

 

Scavolini laias köögimööbli mudelivalikus on esindatud nii traditsioonilised klassikalise stiiliga köögid, kui ka uudsete materjalidega modernsed köögid. Scavolini disainköökide kollektsioonist leiate luksust, glamuuri ja tippkvaliteeti. Scavolini Basic kollektsioon koosneb suurepärase kvaliteedi, mitmekülgse disaini ning laia materjalivalikuga köökidest. Scavolini Easy kollektsioon sisaldab hea hinna ja kvaliteedi suhtega praktilisi kööke.

Projekteerime Scavolini köögi-ja elutubade terviklahendusi alates mööblist kuni köögitehnika ja aksessuaarideni välja. Siit leiad kõik vajaliku täiusliku kodu sisustamiseks.Vaata Scavolini kohta lähemalt siit –>

 

Köögimööbli valimine ja tellimine

Köögimööbli tellimine on pikk ja mahukas protsess, valik on suur ja hinnaskaala lai. Muudame selle keerulise ülesande sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja nauditavaks. Aitame vältida levinud vigu ning tutvustame kõige kaasaegsemaid võimalusi, et koos jõuda suurepärase tulemuseni.

Mis on esmane pakkumine?
Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Mis on personaalne hinnapakkumine 3D joonisega või köögiprojekt?

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Mis on lõplik pakkumine?

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.

 

DISAINERI TEENUSED (visuaal, joonised)
Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

Kui otsustate Scavolini kasuks, siis kõik eelnevalt tehtud ettemaksu summad arvutatakse maha pakkumise hinnast, teisisõnu mõlemad disaineri teenused on tasuta.

 

Mõni kodu, stuudio või kontor on aga sellised, kuhu tavamõistes köögimööbel ei sobi stiili poolest. Scavolinil on selleks puhuks võimalus oma BoxLife sarja moodulist panna kokku köögimööbel, mis on peidus uste taga.
Näiteks peidab köögimööbel ennast ära siis, kui seda ei kasuta – selleks on kasutusel erineva tehnoloogiaga siinidel libisevad paneeluksed. Nii saab mugavalt ja lihtsasti näiteks avatud kontorisse luua köögi, mis ei sega üldist stiili, kuid mis liigendab ruumi. Nüüd on BoxLife mudelis lisaks köögile ja garderoobile liidetud ka magamistoa ala. Seal on voodi võimalik peitu lükata, mis võimaldab voodist vabanenud ruumi päeva toiminguteks mugavalt ära kasutada. Lahendus on sobilik külalistetoas või korteris, mida kasutatakse ka (kodu)kontorina.

Vaata Boxlife kohta lähemalt siit –>

Köögimööbel BOXI Scavolini

Köögimööbel BOXI Scavolini 2

 

BOXI Scavolini köögimööbel 3

BOXI Scavolini köögimööbel

Lisaks köögimööblile pakume ja aitame valida kööki vajalikku tehnikat. Teeme koostööd tuntud kodumasinate maaletoojate ja tootjatega.

 

Vaata tehnikapartnerite kohta lähemalt siit –>

 

bosch köögitehnika