Köögimööbel Itaalia disaini ja tippkvaliteediga - nii koju kui kontorisse
 • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
 • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Köök on kodu süda – siin algab päev ja lõppeb iga pidu.

 

Sellepärast peab köögimööbel vastama kõige kõrgematele ootustele – olema ilus, aga praktiline.

Meie käest saad endale nii koju, kontorisse, suvilasse kui ka näiteks salongi või stuudiosse Itaalia tippkvaliteeti esindava Scavolini köögimööbli vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Köök on koht, kus saab silma puhata ja keha kosutada, aga ergonoomiline kasutada. Ühest küljest on köögimööbel nagu asi, mida ei tohiks üldse tähele panna – ta peab just nii mugav ja käepärane olema. Teisest küljest peab köögimööbel sammu pidama kõrvale asetatud disainmööbli või kunstiga seintel. Eriti oluline on viimane aspekt nendes kodudes, kus köök on avatud planeeringuga elutoa ja söögitoa osa.  “Pliidiall” ei taha keegi elada.

 

Köögimööbel scavolini Mood

Köögimööbel svavolini

Scavolini laias köögimööbli mudelivalikus on esindatud nii traditsioonilised klassikalise stiiliga köögid, kui ka uudsete materjalidega modernsed köögid. Scavolini disainköökide kollektsioonist leiate luksust, glamuuri ja tippkvaliteeti. Scavolini Basic kollektsioon koosneb suurepärase kvaliteedi, mitmekülgse disaini ning laia materjalivalikuga köökidest. Scavolini Easy kollektsioon sisaldab hea hinna ja kvaliteedi suhtega praktilisi kööke.

Projekteerime Scavolini köögi-ja elutubade terviklahendusi alates mööblist kuni köögitehnika ja aksessuaarideni välja. Siit leiad kõik vajaliku täiusliku kodu sisustamiseks.Vaata Scavolini kohta lähemalt siit –>

 

Köögimööbli valimine ja tellimine

Köögimööbli tellimine on pikk ja mahukas protsess, valik on suur ja hinnaskaala lai. Muudame selle keerulise ülesande sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja nauditavaks. Aitame vältida levinud vigu ning tutvustame kõige kaasaegsemaid võimalusi, et koos jõuda suurepärase tulemuseni.

 

Millest alustada?

Alustame köögimööbli mudeli valimisest, küsime esialgsed ruumimõõdud ja koostame esmase hinnapakkumise.  

 

A) Kui sa ei ole veel kindel oma soovides, siis sinu valikud on:

 • Säästa aega ja küsi nõu asjatundjalt helistades või meili teel. Disaineriga saad suhelda sulle sobivas kanalis ning kogu sisustusprotsess võib toimuda ka kontaktivabalt ja virtuaalsel teel. 
 • Tule salongi esmasele konsultatsioonile Scavolini Store Tallinn mööblisalongi. Lepi palun aeg kokku telefonil 515 4679 või meili teel aadressil arstkill@artskill.ee.
 • Kutsu meie kogenud disainer enda juurde koju. Kohapeal kuulab disainer ära kõik sinu soovid, aitab materjalide ja värvitoonide valikul, annab soovitusi mööbli paigutuse osas ja võtab esialgsed mõõdud. Kohtumise broneerimiseks kirjuta palun meile aadressile artskill@artskill.ee.

 

B) Kui sa tead mida otsid, kuid ei ole leidnud veel ”seda õiget”, siis sinu valikud on:

 • Säästa aega ja saada meile enda tehtud moodboard, referentsid või pildid-fotod internetiavarustest leitud köökidest, mis meeldivad. Võta mõõdud või saada projekt – kasvõi käsitsi tehtud joonis või sketch. Lisa juurde eelarve või summa, mida oled valmis kulutama. Valime sobiva mudeli ja saadame sulle esmase hinnapakkumise.
 • Küsi nõu kuidas kiiresti leida sobiv mudel Scavolini kodulehel ja alla laadida kataloogid koos tehnilise infoga. Disaineriga saad suhelda sulle sobivas kanalis või helista meile telefonil 515 4679.
 • Tule salongi esmasele konsultatsioonile Scavolini Store Tallinn mööblisalongi. Lepi palun aeg kokku telefonil 515 4679 või meili teel aadressil arstkill@artskill.ee.

 

C) Kui sa tead täpselt mida otsid, kuid soovid teada rohkem Scavolini mudelitest ja kollektsioonide võimalustest, siis sinu valikud on: 

 • Säästa aega ja saada koos mõõtudega projekt – kasvõi käsitsi tehtud joonis või sketch. Lisa juurde eelarve või summa, mida oled valmis kulutama. Valime sobiva mudeli, uste viimistluse ja saadame sulle esmase hinnapakkumise.
 • Küsi nõu kuidas kiiresti leida sobiv mudel Scavolini kodulehel ja alla laadida kataloogid koos tehnilise infoga. Disaineriga saad suhelda sulle sobivas kanalis või helista meile telefonil 515 4679. Küsi ka uuenduste ja detailide kohta. 
 • Tule salongi esmasele konsultatsioonile Scavolini Store Tallinn mööblisalongi. Lepi palun aeg kokku telefonil 515 4679 või meili teel aadressil arstkill@artskill.ee.

 

Mis edasi?

Kui köögimööbli mudel on valitud ja eelarves on kokkulepitud, siis:

 • Teeme lõpliku pakkumise. Kui oleme eelarves kokku leppinud, ruumid on mõõdetud meie esindaja poolt, oleme täpsustanud viimased soovid ja vajadused, siis teeme lõpliku pakkumise.
 • Kinnitame tellimuse ja saadame selle teele pärast esimese osamakse tasumist. Siis jääb ainult oodata kuni köögimööbel on valmis paigaldamiseks.
 • Paigaldame – pärast teise osamakse tasumist lepime kokku sulle sobiva aja ja paigaldame mööbli koos köögitehnikaga. Meie kogenud „kuldsete kätega“ paigaldaja on kiire ja täpne. Pikendatud garantii jaoks registreeri oma köök Scavolini kodulehel. Nii lihtne see ongi!

 

 

Mõni kodu, stuudio või kontor on aga sellised, kuhu tavamõistes köögimööbel ei sobi stiili poolest. Scavolinil on selleks puhuks võimalus oma BoxLife sarja moodulist panna kokku köögimööbel, mis on peidus uste taga.
Näiteks peidab köögimööbel ennast ära siis, kui seda ei kasuta – selleks on kasutusel erineva tehnoloogiaga siinidel libisevad paneeluksed. Nii saab mugavalt ja lihtsasti näiteks avatud kontorisse luua köögi, mis ei sega üldist stiili, kuid mis liigendab ruumi. Nüüd on BoxLife mudelis lisaks köögile ja garderoobile liidetud ka magamistoa ala. Seal on voodi võimalik peitu lükata, mis võimaldab voodist vabanenud ruumi päeva toiminguteks mugavalt ära kasutada. Lahendus on sobilik külalistetoas või korteris, mida kasutatakse ka (kodu)kontorina.

Vaata Boxlife kohta lähemalt siit –>

 

 

scavolini köögimööbel

 

Lisaks köögimööblile pakume ja aitame valida kööki vajalikku tehnikat. Teeme koostööd tuntud kodumasinate maaletoojate ja tootjatega.

 

Vaata tehnikapartnerite kohta lähemalt siit –>

 

bosch köögitehnika