Ruumijagaja ja pöörduks laia valikuga Belgia tippbrändilt Portapivot - Artskill
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Iga eraldus ei pea olema sein ja iga uks ei pea olema käänduks

Ruumijagaja ja pöörduks võimaldavad tekitada seina, mis liigub ning rõhutab unikaalset sisekujundust. Maailmas ainulaadsed ja hinnatud Portapivot hingedesüsteemid saad meilt.
Sobilik ruumijagaja ja pöörduks Belgia tippbrändi Portapivot jõuab sinuni vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Ruumijagaja ja pöörduks sinu koju või kontorisse Portapivot tehnoloogial

Kui tahad tõeliselt pilkupüüdvaid, õhulisi ja elegantseid lahendusi uste ja eemaldatavate või liigutatavate seinte jaoks, siis sobib ideaalselt Belgia tippbränd Portapivot. Ettevõte on välja töötanud unikaalsed uksemehhanismid pöördustele, klaasustele, lükandustele ning XL ruumijagajatele. Unikaalsed uksed on saavutanud suure populaarsuse just sisekujundajate seas ning on pärjatud mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Portapivot süsteemid on tegelikkuses komplektid, mis koosnevad alumiiniumraamist, pöördhingedest ja kõigist vajalikest montaaži- ja paigaldusseadmetest, kuid ei sisalda klaasi või ukseplaati. Seda sellepärast, et ettevõte usub, et nad ei suudaks kunagi pakkuda nii palju erilisi võimalusi, materjale ja viimistlusi, kui inimeste soovid on. Seega saab iga klient tellida tehnilise osa Portapivotilt ning sisse endale sobiliku “täidise”. Näiteks garderoobiga sama spooniga ukseplaadi või täpselt nii suitsuse või piimja klaasi, kui sisekujundaja ette näeb. Eriti uuenduslik on 360° pööratav Stealth pöördliigend, mida saab kruvida otse viimistletud põranda külge või tugevdatud lae alla ning jääb praktiliselt nähtamatuks. Vaata Portapivoti kohta lähemalt siit —>