Vannitoamööbel nii koju kui kontorisse Itaalia disainilegendilt Scavolini
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Vannituba on kodu emotsionaalne pidepunkt

 

Vannitoamööbel aitab emotsionaalseid patareisid laadida. Vannitoas kogume hommikuti energiat eesootavaks ning õhtuti laadime päeval juhtunu maha. Sellepärast peab vannitoamööbel olema funktsionaalne, rahulik ja mugav.

Vannitoamööbel Itaalia tippbrändi Scavolini valikust on vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

 

Scavolini vannitoamööbli valikus on esindatud nii klassikalises, modernses, Art Deco kui ka Fusion stiilis kollektsioonid. Hiljuti lisandus kolm uut mudelit Tratto, Juno ja GYM Space. Meie pakume Scavolini vannitubade terviklahendusi alates mööblist kuni sanitaartehnika ja aksessuaarideni välja. Siit leiad kõik vajaliku täiusliku koduse minispaa sisustamiseks. Vaata Scavolini kohta lähemalt siit —>

FORMALIA

Pildil lakitud uks, valikus veel ka spoon- ja melamiinuksed ning PET uksed.

Formalia vannituba Scavolini
Formalia

Tratto

Pildil lakitud uks, valikus veel ka spoon- ja melamiinuksed.

Tratto Scavolini vannitoad

 

Juno

Pildil lakitud uks, valikus veel ka spoon- ja melamiinuksed.

 

GYM Space – koduse wellnessi täiesti uus ajajärk

GYM Space Scavolini vannotoad

Millest alustada ja kuidas valida?

  • Esmalt mõõda oma vannituba ja vali endale meeldiv stiil. Valikus on palju mudeleid klassikalisest moodsani ning treeningalaga mudelist aasiapärase harmoonilise mudelini. Hiljem saad valitud mudeli täpselt enda maitse ja soovi järgi personaliseerida saadalolevate materjalide ja värvide hulgast.
  • Kapiukse kuju ja kapi sügavuse määrab sinu vannitoa planeering. Meil on pakkuda kahte sügavust: 36 cm ja 52 cm.

 

Kas põrandale toetuv või seinale kinnitatav vannitoamööbel?

Olenevalt sellest, kas alles asud vannitoaplaani kavandama või ees on olemasoleva vannitoa renoveerimine sõltub valamukapi paigutuse viis. Vannitoa renoveerimisel tuleb arvestada veetorude paiknemisega, aga uue maja projekteerimisel saab võtta arvesse lemmiku vannitoamööbli eripära.

 

 

Pärast mõõtmist ja stiili/mudeli valimist on aeg valida sinu vannitoa dress code:

  1. Saada meile kiri mõõtude ja stiiliideega aadressile artskill@artskill.ee. Meie vastame omalt poolt avades põneva vannitoamööbli tasapindade ja uste materjalide maailma.
  2. Võid uurida otse Scavolinni kodulehelt kõikide saadavalolevate mudelite kohta. Sul on võimalik alla laadida kogu info iga mudeli kohta. Vaata lähemalt siit —>

 

Kui aga oled väsinud juhendite lugemisest ja soovid vältida olukorda, kus tuleb torumees ja selgub, et valitud valamu sai ostetud vales mõõdus ning lisaks ei sobi ka uus segisti sinna, siis kutsu meie kogenud disainer enda juurde koju. Kohapeal kuulab disainer ära kõik sinu soovid, aitab materjalide ja värvitoonide valikul, annab soovitusi mööbli paigutuse osas ja võtab esialgsed mõõdud. Kohtumise broneerimiseks kirjuta palun meile aadressile artskill@artskill.ee.

 

Ära unusta kiigata ka Scavolini majapidamisruumidesse! Vaata lähemalt siit —>

 

Baltimora

Pildil naturaalsest puidust uksed.

Scavolini Baltimora vannitoad

 

 

Rivo

Pildil lakitud uks, valikus veel ka spoon- ja melamiinuksed.

Scavolini RIVO vannitoad

 

 

Aquo

Pildil lakitud uks, valikus veel ka spoon- ja melamiinuksed.

Scavolini Aquo vannitoad

 

Scavolini Ki vannitoad