Portapivot kataloog

ruumijagajad ja pöörduksed

IGA ERALDUS EI PEA OLEMA SEIN VÕI KÄÄNDUKS

  • Pöördhinged - Pöördhinged on paigaldatud uksepaneeli sisse ja on seetõttu nähtamatud
  • Uksesüsteemid - Uksesüsteemid, mis koosnevad Portapivot pöördustest ja Slideways lükandustest.
  • Fikseeritud vaheseinad - Minimaalselt anodeeritud alumiiniumprofiilid fikseeritud klaasvaheseintele.
  • Ruumijagaja ja pöörduks võimaldavad tekitada seina, mis liigub ning rõhutab unikaalset sisekujundust.
    Maailmas ainulaadsed ja hinnatud Portapivot hingedesüsteemid saad meilt. Kui tahad tõeliselt pilkupüüdvaid, õhulisi ja elegantseid lahendusiuste ja eemaldatavate või liigutatavate seinte jaoks, siis sobib ideaalselt Belgia tippbränd Portapivot

Ettevõte on välja töötanud unikaalsed uksemehhanismid pöördustele, klaasustele, lükandustele ning XL ruumijagajatele. Unikaalsed uksed on saavutanud suure populaarsuse just sisekujundajate seas ning on pärjatud mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega.
 Portapivot süsteemid on tegelikkuses komplektid, mis koosnevad alumiiniumraamist, pöördhingedest ja kõigist vajalikest montaaži- ja paigaldusseadmetest, kuid ei sisalda klaasi või ukseplaati. Seda sellepärast, et ettevõte usub, et nad ei suudaks kunagi pakkuda nii palju erilisi võimalusi, materjale ja viimistlusi, kui inimeste soovid on. Seega saab iga klient tellida tehnilise osa Portapivotilt ning sisse endale sobiliku “täidise”.Näiteks garderoobiga sama spooniga ukseplaadi või täpselt nii suitsuse või piimja klaasi, kui sisekujundaja ette näeb. Eriti uuenduslik on 360° pööratav Stealth pöördliigend, mida saab kruvida otse viimistletud põranda külge või tugevdatud lae alla ning jääb praktiliselt nähtamatuks.

Play Video about erilised ruumijagajad
Play Video about ruumijagajad ja pöörduksed