Itaalia luksus

Maailmas hinnatud ja tuntud ajaloolisel brändil on lai valik nii modernse kui ka klassikalise joonega mööblit – köögimööbel, elutoamööbel, vannitoamööbel, majapidamistoamööbel, koduse treeningkeskuse mööbel, garderoobid ning hea valik söögilaudu ja söögitoole

Köögimööbel

Scavolini kollektsioonid on inspireeritud Itaalia elust. Olenemata sellest, kas teie valitud disainerköögi stiil on klassikaline, kaasaegne, vintage, traditsiooniline või suvila võlu, on Scavolinil alati üks immateriaalne nõue, mis on kõigile ühine - SÜDA. Teie Itaalia disainiga köök on loodud võrratu tähelepanuga detailidele ja valmistatud parimatest materjalidest.
Loe rohkem

Vannitoamööbel

Vannitoamööbli turule astudes soovis Scavolini anda oma kollektsiooniga edasi brändi põhiväärtusi – kvaliteeti ja tippdisaini – uues funktsionaalsuses. Kuna vannitoamööbel ja vannituppa sobilikud ning vajalikud funktsioonid ei ole Scavolini üüratus kogemustepagasis domineerival kohal, otsustati koostööd teha oma ala spetsialistidega
Loe rohkem

Elutoamööbel

Integreeritud mööblisüsteemid tagavad atraktiivse stiililise järjepidevuse, moodulite ja ruumide korrasoleku, tasakaalu ja ühtsuse. Scavolini luksusliku elutoa mööbli süsteemid on omanäolised ja harmoonilised ning keskenduvad parimale elamisviisile. Integreeritud disainiga ilus elamine on elustiili valik, mis vabastab meeled.

Garderoobid

Hoidke oma rõivad ja aksessuaarid Scavolini Walk-in garderoobiga puhtad ja korras. Selle projekti eesmärk on, et garderoobis oleks maksimaalne mahutavus, sügavus ja äärmine praktilisus nõudlikuks igapäevaeluks. Kujundage oma vajadustele vastav täiuslik walk-in garderoob.
Loe rohkem

Stuudiokorterid & minikodud

Täiesti uuenduslik ja vastusena pikalt nõutud ja oodatud lahendus stuudiokorteritesse ja väikestesse korteritesse ning suvilatesse on Scavolini BoxLife.
Loe rohkem

scavolini

Küsimused & vastused

Sest see on stiilne, pilkupüüdvate sujuvate joontega, esteetiliselt puhas ning tasakaalus. Ja selleks, et muuta üks avar ruum nutikalt ja ilusalt mitmeotstarbeliseks, et kõik oluline oleks käe-jala juures, et ühendada töö ja puhkus, kasutamine ja hoiustamine. See on ideaalne lahendus moodsatesse avatud köögiga linnakorteritesse või väiksesse hubasesse suvilasse. See tekitab ühtse ning läbimõeldud tunde ning aitab avardada väikseid ruume. Eri funktsiooniga mööbliesemed – näiteks köögimööbel ja telerialus/meediakeskus või raamaturiiul – ei konkureeri enam stiili, viimistlusmaterjalide ja mahu poolest.

Esiteks on valikus on täiesti eraldiseisev Fluida köögi- ja elutoamööbel, mis on algusest lõpuni väljatöötatud valmislahenduste ja -soovitustega. Teise lahendusena pakume põhjamooduleid, mille kapiuste, riiulite ja seinapaneelide viimistlus on võimalik valida samasugune, kui mõne muu Scavolini köögimööbli sarja kö

Vaba asetus ja geomeetrilised rütmid. Üks ruum, mitu ala.

Scavolini eraldiseisev elutoamööbel annab vabaduse luua ja ehitada just selline elutuba nagu soovid, tingimusteta. Sellega on võimalik luua mitu visuaalselt ja tunnetuslikult erinevat ala, mis on sobilikud ja väljendavad just selle kodu omanikku – lugemisnurk raamaturiiuliga, keraamika ja vaaside kapp, kappi peidetud kodune baar jookide, klaaside ja aksessuaaridega ja veel palju muud.

Tänu kõrgele kvaliteedile anname toodetele kindla garantii: 25 aastat hingedele ja sahtlisiinidele ning programmi “NO PROBLEM” raames 5 aastat moodulitele ja viimistlusmaterjalidele.

Pikendatud garantii saamiseks registreeri oma köök, vannituba või muu Scavolini mööbel siin –>