Scavolini Basic

Igapäevase tasemega sari on Scavolini Basic. Sama täiuslik kvaliteet kui tippklassil, selge modulaarsus, mitmekülgne disain ning mõistlikud hinnad – need on omadused, mis seda sarja iseloomustavad.
Loe rohkem
elemendid, mis loovad kodu soojuse

Evolution

Just detailid loovad õige atmosfääri, et muuta köök paigaks, kus saab nautida teie päeva kauneimaid hetki: see on Vuesse disainitud Scavolini Basic sarja Evolution mudeli uus vaim. Julge isikupäraga raamuksed, linnastiili õhkuv avatud metallkonstruktsioon ja alumiiniumraamiga Screen klaasuksed: kõik need elemendid lisavad kodu südamesse nauditava tehnilise tunde.
Loe rohkem
erakordne kompositsioonivabadus

Sax

Mudeli Sax, Scavolini Basic sarjast suudab tõlgendada meistri töökoja stiili, et luua peenemaid koduseid seadeid. Erakordne kompositsiooniline mitmekülgsus, lai valikuvabadus, ebatavaline viimistlus ja trendiloov disain. Sax-köök ja selle mitmekülgsed võimalused loovad kaasaegse ja isikupärase köögi, mis vastab kõigile tänapäeva elustiili nõuetele
puhtus ja harmoonia

Qi

Oluline kompositsioon, üllatav ja uuenduslik. "Köögi põhikontseptsioon, idee, mis selle köögi aluseks on, seisneb liigsete esemete peitmises - puidust riiulite ja valgete panipaikade abil. Suurem ruum konkreetse visuaalse mulje jaoks: luua põhimõtteliselt midagi teistest köökidest erinevat. Qi, mis tähendab jaapani keeles kaussi või anumat, aga ka puitu. Seega kirjeldab Qi kontseptsioon nii valget hoiuruumi kui ka puidust riiuleid.
kooskõla traditsioonide ja kaasaegse vahel

Madeleine

Seda kööki kaunistavad enneolematud detailid, et luua miljöö, mis ei jää märkamatuks. Itaalia klassika võlub jätkuvalt: puitviimistlus ja hoolikas detailide eest hoolitsemine on Scavolini Basic sarja Madeleine köögi eristavad jooned, mis on võidukas mudel tänu harmoonilisele tasakaalule traditsioonide ja kaasaegse maitse vahel. Mudel on unistuste pereruumi tõlgendus, mis ühendab erinevaid maitsevaldkondi maalähedasest klassikani, puudutades isegi viimaseid uusi trende rahvusvahelisel turul.
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Köögimööbli valimine ja tellimine

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.