Silestone’i uus sari Sunlit Days on süsinikuneutraalne ja kestlik

Cosetino, mis toodab Silestone, Dekton, Sensa ja Natural Stone brändide alt töötasapindu ja muid sisustuselemente nagu näiteks tagaseinad ja saarte-riiulite küljed, tähistab Maa päeva mitte ainult sõnades aga ka tegudes. Nende meeskond usub muutustesse ja tahab olla selles vallaes teerajaja omas valdkonnas ja nii inspireerida ka teisi julgeid samme ette võtma. Neil on usk keskkonnasõbraliku tootmise võimalikusesse, mis juhib seda, milline meie tulevik välja hakkab nägema. Seetõttu on nad Silestone brändi alla loonud uue süsinikuneutraalse sarja nimega Sunlit Days, mille tootmises kasutatakse HybriQ+ tehnoloogiat. Ilusad materjalid ja kestlik tootmisprotsess, milles kasutatakse 20% ulatuses taaskasutatud klaasi. HybriQ+ tehnoloogia on pretsedenditu innovatsioon omas vallas – revolutsiooniline tootmisprotsess, kus kasutatakse 100% taastuvenergiat ja 98% ulatuses taaskasutatakse vett. Ka plaatide koostis ja retsept on uuenenud, segades mineraale taastöötatud toormaterjalidega – uhiuus The Ultimate Hybriq Mineral tasapind. sari on lisaks eelpool mainitule ka süsinikuneutraalne, sest Cosetino kompenseerib enda tekitatud CO2 heitkogused ÜRO sertifitseeritud süsinikuneutraalsuse projektide kaudu. Siinkohal on võetud arvesse kogu toote eluiga toormaterjalist kuni kodudes materjali ammendumiseni, mitte ainult tootmisprotsessi.
Silestone Sunlit Days sari on inspireeritud Vahemereäärsetest toonidest, kus päike on aukohal. Alates hommikul tõusmisest, aktiivsest ja eredast keskpäevast kuni õhtul sumeda loojanguni muudab päike meie maailmataju. Nii on Vahemereäärne päike oma spetsiifilistes toonides inspiratsiooniks ka uue kollektsiooni puhul. Viis erinevat tooni valgest hallini, merest inspireeritud rohelise-sinise toonid ning sügav punakas roostekarva toon.

HybriQ+ tehnoloogia

Innovatsiooniline uus generatsioon tasapindades, mis on valmistatud 100% taastuvenergiast, 98% ulatuses taaskasutatud veega ning mille koostis on hübriidne. HybriQ+ on uus kõrgetasemeline segu preemiumklassi mineraalidest, kvartsist ja taaskasutatud klaasist. Ilusam. Innovaatilisem. Kestlikum.
Meie pühendumus innovatsiooni ja kvaliteeti on viinud Silestone kaubamärgi juhtivaks tasapindade alal. Meile omased materjaliomadused ja värvid koos tuntud kvaliteedi ja garantiiga on esindatud ka uues kollektsioonis. Koostises kasutatud mineraalid annavad tasapindadele eriti sügava tooni, tekstuuri ja varjundi, et saaksime koos teiega luua põnevaid ja isikupäraseid interjööre, kus on hea elada.
Enda püüdluste võimendamiseks oleme löönud kampa Equilibrio Marino mittetulundusühinguga, mille liikmed on sukeldujad, teadlased ja mere armastajad, kes töötavad koos, et taastada ja hoida õrnu meredele ja ookeanidele spetsiifilisi ökosüsteeme. Nende töö aitab merevett puhastada ja sellest prügi välja korjata alates kalavõrkudest tööriistade ja tavatarbija prügiga, mis on kogunenud koralliriffidele, randadesse ja lahtedesse. Nende eesmärk on taastada ja aidata kõik maailma koralliriffid uuesti elule. Üle 12 000 tuhande liigi nii taimede kui loomade seast elavad Vahemeres ning paljud neist on väljasuremise äärel. Silestone koos Equilibrio Marinoga on jõud ühendanud, et ühiste projektide kaudu tuua mereelu tagasi oma väärikasse rikusesse.

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid