Lauahõbe brändilt Calegaro

A faceting effect livens up and interrupts the cubism that sets the morphology of the West system apart from the cliches of modern design. Characterised by its suitability for use in a wide range of different...

Lauahõbe brändilt Calegaro – elegantne ja väärikas viis tähtpäevadele kohase meeleolu loomiseks

Uue aasta meeleolu ja kallimatega veedetud aeg on eriliselt hinnas talvel, kui kokku saadakse toas laua taga. Neid erilisi hetki soovitame kaunistada kuulsa ja ajaloolise Itaalia lauahõbeda brändi Calegaro toodetega.

Luigi Calegaro avas oma poe 1921. aastal, saades Padova linna neljandaks hõbesepaks ning omandades “4PD” tunnusmärgi – Itaalia riikliku tunnustuse hõbeda kvaliteedile. Pärast sõda kasvas tootmine kiiresti kõrgeimal kvaliteedistandardil. Sealt edasi viis Luigi poeg Francesco Calegaro brändi kindla käega edasi ja saavutas maailmas tuntuse.

Tänapäeval kuulub “art de la table” ehk lauakatmise, toidu serveerimise ja kodu dekoreerimise kunst endiselt ettevõtte Itaalia DNA-sse ning on “Made in Italy” märgiga esindatud kogu maailmas. Alates klassikalistest mudelitest kuni viimistletud eritellimusel toodetud loominguni täieneb Calegaro ajalugu jätkuvalt väga konkurentsirohkel turul.
Kuna tegemist on ettevõtte ajalooliste juurtega, hõlmab hõbeesemete tootmine pikki traditsioone ja erinevaid kollektsioone. Imperiale baarikärust tee- ja kohvikomplektini on kõik detailid käsitsi viimistletud ja Itaalias toodetud tipptasemel elukestva garantii tõend.

Kollektsioonides leidub nii klassikalisi ja tõeliselt ajatuid hõbedast serveerimisnõusid kui ka modernse minimalistliku joonega šikke söögilauatarvikuid. Midagi sobivat leiab iga stiili ja sisekujundusega koju ning hõbedast nõud on selles vallas alati olnud hinnatud. Hõbedast kandikuid, vaase ja söögiriistu pärandatakse põlvkondade kaupa edasi ja esemed tuuakse välja kõige erilistemateks puhkudeks. Nii sobib ka erinevate sündmuste tähistamiseks ja markeerimiseks kinkida hõbedast nõu; näiteks juubeliks, abieluks, lapse sünniks, soolaleivaks.

Meil on salongis kohe olemas Calegaro Nove99 modernse sarja näidised, mida on võimalik endale soetada. Ideaalne uue aasta markeerimiseks või uute eesmärkide seadmise puhul!

Vaata toodete kataloogi mugavalt veebis aadressil https://calegaro.it/?lang=en.

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid