VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid väliruume viis selle uue liini sünnini, mis ühtlasi tähistab pöördepunkti ettevõtte ajaloos. 

Projekt Formalia Outdoor säilitab Formalia kollektsiooni eripära, lisades suurema vastupidavuse välisteguritele nagu niiskus, halb ilm ja äkilised temperatuurimuutused. Alumiiniumkonstruktsioon ja integreeritud pesualaga pealisosa on valmistatud materjalidest, mis tagavad pikaajalise vastupidavuse ja peene disaini. 

Kollektsioon koosneb 19 elemendist, mida kombineeritakse uusima põlvkonna seadmetega luues ainulaadseid paigutusi, mis sobivad igat tüüpi väliruumi ja sisustusstiiliga. 

Formalia Outdoor kaasaaegset ja funktsionaalset disaini iseloomustavad erilised detailid nagu integreeritud käepidemetega raamitud uksed ja Status Wall System – avatud moodulstruktuur, mis on saadaval kolme erineva viimistlusega: roosteterane, must ja titaan. Madalamate või avatud elementide integreerimine täiustab sümmeetriate mängu, luues konkreetse kujuga multifunktsionaalseid lahendusi. 

Formalia Outdoor on väga kasutajasõbralik köök, mis suudab luua täiusliku dialoogi ümbritseva amtosfääriga. Tänu tipptasemel materjalivalikule ja disainile, kus on pööratud tähelepanu igale pisimale detailile, kannab Scavolini kollektsioon en plein air mugavust ja seda alati Made in Italy tipptaseme lipu all.

Vaata lisaks Formalia Outdoor kataloogi

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid