Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid värvaineid.

Pakume välja kolm Scavolini köögi ja vannitoa kompositsiooni, mille valik on inspireeritud elujõulisest Viva Magnetast.

LIBERAMENTE

Jaipur Red Fenix ​​NTM® laminaat eristab 12 mm paksust töötasapinda, sisseehitatud kraanikaussidega pesuala ja seinale kinnitatava kompositsiooni uksi. Selle projekti eesmärk on luua elementaarne, kaasaegne ja väga funktsionaalne köök, mis vastab Itaalia disainköökide nõutele ja stiilile. 

Saarel ja toiduvalmistamisalal asuv töötasapind on seevastu Coral Clay Quarz (paksus 20 mm), mis sulandub sujuvalt selle ruumi värvidega.

MIA

Värvid ja materjalid loovad selle köögi puhul erilise elamuse: rõõm on töötada tumeda terasest pealispinnaga (12 mm paksune), millel on sisseehitatud pesuala ja harmoneeruv seinapaneel. Põhiseadmetes kasutatav Jaipur Red Fenix ​​NTM annab selle puhta lõikega, funktsionaalse ja laitmatu kompositsiooni jaoks kõrgklassi puudutuse.

Köögi teeb eriliseks ja ülimalt mugavaks nutikad lahendused: soojenduslamp, marineerimisfunktsiooniga vaakumsahtel, elementide ainulaadne modulaarsus, uued viimistlused ja Line System, mis võimaldab aksessuaare hoisutada nii nagu soovite. 

BOXLIFE 

BoxLife on süsteem, mis kohandub ükskõik mis olukorraga – alates suurest pööningutest kuni väikeste stuudiokorteriteni. Üks ja sama seade võib muutuda korraga erinevateks ruumideks. See on koht, kus saab teha süüa, töötada, magada, pesu pesta, kasutada garderoobina või lihtsalt lõõgastuda. 

Hoolikalt valmistatud viimistlus ja detailid: pronksviimistlusega käepidemeprofiilid ja soklid, mis on kooskõlas Jaipur Red Fenix NTM  uste, töötasapindade ja seinapaneelidega. 

Multi-functional module BoxLife Scavolini | Images Catalog ...

FONT

Intensiivne ja funktsionaalne. See vannituba hoiab endas populaarset Y2K trendi (inspiratsioon aastatest 2000-2004), kus värvide palett oli silmatorkav, läikiv ja mänguline.

Font projekti suurejoonelisi nüansse iseloomustavad klaasuksed ja küljepaneelid, mis on saadaval nii matt kui ka poleeritud klaasist viimistlusega.

AQUO

Aquo mudel on ideaalses kooskõlas kaasaegse minimalismiga. Alumisel pildil on Jaipur Red Fenix – Fluida seinasüsteem koos Assis raudhallist dekoratiivsest melamiinist t väljatõmmatavate tarvikutega.

BALTIMORA

See mudel väljendab tõelist armastust luksuse ja klassika vastu. Galaxy Black pind kooskõlas punase mattlakitud kompositiooniga.

Vaata lisaks

Köögid

VÄLIKÖÖGI HOOAEG ON TULEMAS

Scavolini köök on alati olnud disaini, funktsionaalsuse ja elegantsi sünonüümiks ning uue Formalia Outdoor kollektsiooniga alustab Itaalia ettevõte väliköökide tootmist. Soov luua kodusemaid ja külalislahkemaid

Blogi

Viva Magenta x Scavolini

Nagu kõigile teada, Pantone 2023 värvitoon on Viva Magenta – julge ja optimistlik toon, mis kuulub punaste perekonda ja on inspireeritud košenilliekstraktist olles üks väärtuslikumaid