Wall&Decò disainistuudio loob juba aastast 2005 teatraalselt fantaasiarikkaid tapeete ja seinakaunistusi. Iga uue kollektsiooniga sukeldute kas muinasjutulisse lillede ja loomade maailma või hubasesse lounge’i.

Meilt saad Wall&Decò tapeedid vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Loe rohkem
Abistavad lingid:
sound system wallpaper

SSW

Wall&Deco Sound System on seinakattesüsteem, mis täiustab ruumide akustikat. Kahekihiline ja topelt tihedusega koostis koosneb 2 mm paksusest mittekootud tausta alusmaterjalist ja 1 mm paksusest trükitud kangast, mis vähendavad kaja ja tagavad W&D graafilise dekoratiivse tipptaseme. Tausta alusmaterjal tagab stabiilsuse ka seintel, mida on töödeltud ehituskrohviga. Paigaldus oskusliku ja kvalifitseeritud paigaldaja poolt tagab ühtse tasapinna, et säilitada graafiline järjepidevus ja optimaalsed visuaalsed tulemused, mis on truud projekti disainile ja W&D omadustele.
TEHNILINE INFO
Loe rohkem
kaasaegne kollektsioon

CWC

Urbanistliku stiili austajale on pakkuda nii arhitektuurselt graafilisi kui ka kohati 3D efektiga maaliliste piltidega tapeete. Puudu ei jää ka abstraktsetest kujunditest ja mustritest. Disainerid on kasutanud suuri kujundeid ning laia koega mustreid. Iga seinakaunistuse ja tapeedi loomisel on hoolikalt valitud ka erinevad värvipaletid – valikus on nii mahedaid toone kui ka trendikaid ja julgeid värve.
klassikaline kollektsioon

EWC

Seda kollektsiooni iseloomustavad õrnemad ja peenekoelisemad mustrid ja kujundid. Osad disainid on ägeda tekstuurse efektiga, pettes silma, et tegu on sileda tapeediga. Neid on lihtsam sobitada erinevatesse interjööridesse, sest tapeet on taustaelement ja ei nõua nii palju tähelepanu. Ka värvigamma on rahulikum ja seetõttu sobivad need tapeedid väga hästi magamistubadesse ja kodukontorisse.
tapeedid märgadesse ruumidesse

WET SYSTEM

Raske uskuda, kuid tänu eritöötlusele WET SYSTEM saab tapeeti paigaldada näiteks dušinurka või vannitagusele seinale. Selle lahenduse abil on võimalik muuta tagasihoidlik või igav vannituba või märgruum huvitavaks ja positiivseks elamuseks. Meie koostööpartneri abiga on paigaldus lihtne ja puhas. Kollektsioonist leiab nii visuaalselt köitvaid joonistusi, graafilisi mustreid kui ka tagasihoidlikke ja pisikeste detailidega tapeete.
tapeedid fassaadidele

OUT

Spetsiaalseid OUT SYSTEM töötlusega tapeete saab paigaldada maja fassaadile. Tegemist on täiesti ilmastikukindlate lahendustega, millega on võimalik katta ukseümbrusest kuni terve majani. Kollektsioonis on ääretult lai valik mustreid ja tekstuure, mida on muidu väga kulukas või lihtsalt võimatu saavutada.
tipptasemel partnerid

Luksuskollektsioonid

tapeedid märgadesse ruumidesse

Kuidas tapeeti tellida?

1. Vali sobiliku disaini või kujundusega tapeet Wall&Decò kodulehelt. Saadab meile link valitud tapeediga, enda seina mõõdud ja foto.
2. Teeme hinnapakkumise, vajadusel täpsustame mõõte.
3. Wall&Decò tehas saadab meile tagasi pildi, kus valitud tapeet on õige paigutusega sinu seinale “istutatud”. Vajadusel tapeedi paigutust korrigeeritakse. Kui kõik sobib, siis tellimuse kinnitab ettemaks 50% ulatuses.
4. Kui tapeet on kohal, saadame arve II osamaksu tasumiseks ja anname üle, kui kõik raha on tasutud.
5. Sisetapeetidele Contemporary ja Essential kollektsioonidest pakume tasuta paigaldust. Wet Sytem ja Out System tapeetidele lisandub töötasu.