Omaette klass – Teie köögi kaubamärk.

BORA Pure tähistab lihtsat ja minimalistlikku disaini. Seda saab kohandada, valides erinevad värvilised õhu sisselaskeotsikud, nii et saate hõlpsalt lisada isikupäraseid puudutusi.

bora Pure

Intuitiivne sControl juhtimine

Kõik pliidiplaadi väljatõmbesüsteemi funktsioonid on vertikaalse liuguri kaudu teie käeulatuses, libistades lihtsalt üles või alla või puudutades pinda otse sõrmega.
BORA Pure

Suured toiduvalmistamisalad

Tänu kesksele juhtpaneelile ja keedualade optimaalsele paigutusele pakub BORA ruumi küpsetamiseks korraga 4 suure, kuni 24 cm laiusega potiga.
bora Pure

Väljatõmbe automaatne juhtimine

Ekstraktori võimsustase kohandub automaatselt vastavalt küpsetustingimustele. Pärast aktiveerimist pole enam vaja käsitsi reguleerida.
bora Pure

Minimaalne disain

Pliidiplaat ja õhupuhasti sobivad ideaalselt loputuspaigaldamiseks. Ooterežiimis on juhtpaneel praktiliselt nähtamatu ja töötamise ajal on see tänu intelligentsele valgustusele vähendatud põhiolemuseni. Bora Pure restid on vahetatavad ja valikus on mitu erinevat värvitooni.
bora Pure

Värv Sinu köögis

Süsteemi värviline õhu sisselaskeotsik on tõeline pilkupüüdja. Viies värvitoonis saadaval olev stiilne vooder on lihtsalt ainulaadne ja annab igale köögile omapärase ilme. Saadaval must, greige, punane, sinine, oranž ja jaderoheline. Varsti saadaval ka kollases ja hallis.
BORA pure

Tootevalik

PURA01

PURU02