CACCARO WALLover® SÜSTEEMID

ELUTOAD - MAGAMISTOAD - ESIKUD - VANNITOAD
Wallover on uus vertikaalsete ja horisontaalsete moodulite süsteem, mis on vabalt komponeeritud ruumis, rütmiga ja proportsiooniga, et anda arhitektuurne puudutus kodu ruumidele, elutoast magamisalani.
VORMID -Seitse moodulit, mida saab vabalt ruumis komponeerida. Üksikult või lahtivõetuna. Suletud või avatuna.
Äärmiselt suur mõõtmeline paindlikkus muudab need sobivaks igasse keskkonda. Rütm, valgus ja viimistlused annavad neile arhitektuurilise mõõtme.

Põhimoodul-aluskapp

Wallover moodul, mida iseloomustavad viimistletud tasapinnad  ja küljed, 6 või 14 mm.

Põrandal, riputatuna või ruumi keskel, eraldiseivana. Sahtel, klapp või hingega uksega. Alus on projekteeritud millimeetri täpsusega ja on saadaval kõikides süsteemi viimistlustes. Kui seda katavad Kera materjalid, muutub see monoliidiks, mis peidab endas ootamatuid funktsioone.

TV-seinad

Nagu maal: televiisori sein on moodul, mis raamib ekraani ja annab sellele uue esteetilise tähenduse.

See võimaldab kaablite läbimist, peites need silma alt ära. LED-valgustus rõhutab tagumise viimistluse ilu.

 

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

Televiisori boiserie Kera Nero Marquinia marmoris Rohkem kui lihtsalt dekoratsioon. Kaasaegne tõlgendus boiserie'st, mis saab seina kaasosaliseks ja tegelikuks funktsionaalseks elemendiks teie elutoas. TV paneel, mis toetab televiisorit ja raamib seda, peites inetuid kaableid ja pakkudes pehmet valgustust. Aktiivne ja stsenograafiline sein tänu elegantsele Kera Nero Marquinia viimistlusele: siin pakub boiserie - lisaks televiisorile - tuge kahele paarile konteineritele, mis aitavad teil elutuba veelgi korralikumalt ja korras hoida.

Seinamoodul

See on süsteemi element, mis on alati seinal riputatud.

45° liited muudavad selle väikseks skulptuuriks, mis on viimistletud kõigil külgedel.

Wallover seinamoodulit saab projekteerida millimeetri täpsusega, isegi klaasraami ukse versioonis.

Sammas

Sammas-Pilastro on üks Walloveri eristuvaid elemente, mida saab katta kõikidest neljast küljest ühtlase viimistlusega, muutudes elegantsete mööbliesemetega täidetud ruumideks.

See ulatub põrandast laeni ja saab olema seina külge riputatud või ruumi keskele asetatud. See sulandub keskkonna arhitektuuriga või korraldab ja jagab seda, alati projekteeritud millimeetri täpsusega

Raamaturiiul

Avatud element, mis määrab Walloveri rütmi.

Erineva laiusega vahede loomine loob uuritud asümmeetriad. Ainult 10 mm paksused määratlevad jooned.

Erineva laiusega vahed loovad mõeldud asümmeetriaid. Ainult 10 mm määratlevad jooned.

LED-id, mis on paigaldatud vaheseintesse või raamaturiiuli ja seina vahele, muudavad selle valgustatud kehaks, millel on suur stsenograafiline mõju.

Wallover on uus vertikaalsete ja horisontaalsete moodulite süsteem, mis on vabalt komponeeritud ruumis, rütmiga ja proportsiooniga, et anda arhitektuurne puudutus kodu ruumidele, elutoast magamisalani.

Avatud metallelemendid

 element paksusega vaid 2 mm.

See võib ühendada kaks moodulit või või olla iseseisev. Ideaalne teie kõige väärtuslikumate esemete väljapanekuks. Roosteefektiga viimistlus rõhutab pinna omapära, tuues esile selle originaalse mustrilise efekti.