Portapivot

Vaba liikumine

Portapivot pöörduksed ja ruumijagajad on paljude auhindadega pärjatud erifurnituuride ning garderoobide süsteemid. Innovaatilised ja kliendi mõõtude järgipersonaliseeritud elemendid saadetakse täiskomplektina koos kõikide kinnitusvahenditega.

Portapivot valmistab eritellimusel ruumijagajate ning pöörduste furnituuride komplekte, mis on mõeldud sisekujundusspetsialistidele ühiskondlike ruumide ja äride, büroode, restoranide ning kodude projekteerimiseks.
Tellimuse järgi ehitatakse alumiiniumprofiilid vastavalt mõõtudele ja tarnitakse koos vajalike lisadega nagu näiteks pöördhinged, lükanduksed, uste käepidemed ja kõik vajalikud montaaži- ja paigaldustarvikud.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda tipptehnoloogiat ja inseneriteadust koostöös kohaliku viimistlusega. See tähendab, et näiteks uksele klaas või puitplaat tuleb tellida kohaliku tootja käest, mis omakorda toetab nii kohaliku ettevõtlust kui ka vähendab Portapivot raamide ja lisatarvikute transpordikulu ja -aega. Lisaks on võimalik nii ka materjalide valikuga eelarvet paremini juhtida. Viimistlusmaterjalideks sobivad hästi klaas, Hi-Mac, Corian, pleksiklaas, HPL, MDF, keraamilised plaadid ja palju muud.

Erinevad rahvusvahelised disainiauhinnad on pannud Portapivot tooted tähelepanu keskpunkti kogu maailmas.

  • Võta meiega ühendust ja spetsialist tuleb kohale mõõte võtma
  • Spetsialist seadistab ja vormistab Portapivot lehel täpse tellimuse sinu soovide järgi
  • Portapivot toodab ukse raamid, hinged jms tellimuse peale ja saadab meile Eestisse. Ukseplaadi sisu (klaas, puit, mdf jne) tellib spetsialist siit kohalikelt tegijatelt või näiteks mõnelt meie teistelt brändidilt, nt Scavolinilt, et uks oleks köögimööbliga samast materjalist.
  • Tuleme kõigega kohale ja paigaldame ukse