Garderoobid

caccaro logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Eritellimusel garderoobid ja panipaigad - Iga kompositsiooni saab kujundada sentimeetri täpsusega, kohandada viimistlust ja sisustustarvikuid.
  • Eraldiseisvad garderoobikapid
  • Walk-in garderoobid - usteta Cabina garderoobimoodul, walk-in garderoob saarega

Caccaro garderoob ja kapisüsteem Freedhome sobib igasse ruumi – olgu selleks siis köök, esik, magamistuba, elutuba või kontor. Caccaro erineb teistest selle poolest, et Freedhome on äärmiselt hästi läbi mõeldud ja funktsionaalne moodulitel põhinev süsteem – paned ise kokku just täpselt sellise lahenduse nagu sinu kodus vaja on. Kõik moodulid on põhjalikult läbimõeldud, seega jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud.

Näiteks on olemas moodul kodumasinatele, et peita pesumasin ja kuivati ning nurgamoodulid on lahendatud selliselt, et pääseksid lihtsasti ligi ka kõige taha. Lisaks on Caccarol ootamatud kuid lihtsad lahendused ruumijagamise ja -kasutuse osas. Ehita garderoobist täiesti uus sein koos salauksega või pane koju walk-ingarderoob ilma ümberehituseta. Caccaro on keskkonnasõbralik ning kõik tooted on viimistletud spetsiaalsete veepõhiste värvidega. 

Caccaro valikust leiad lisaks sisseehitatud garderoobidele ka eraldiseisvad ja pilkupüüdvad nutikad kummutid, kapid, riiulid ja meediakeskused. Lisaks on Caccarol ootamatud, kuid lihtsad lahendused ruumijagamise osas – näiteks kummutid koos sirmidega, et luua visuaalset intiimsust.

Walk-in garderoob Itaalia tippbrändilt

  • Paindlik valgustus
  • "Comfort" tõusev riidenagi
  • "Comfort" pükste nagi
  • "Assist" väljatõmmatavad sahtlid
  • "Assist" jalanõude riiul

Scavolini garderoobid – disainitud Scavolini enda stuudios nimega Vuesse – on tõestanud ennast tõelise ruumisäästjana. Tulemuseks on maksimaalne mahutavus, sahtlite ja kappide sügavus ning praktilisus, et paigutada kõik riided, akssesuaarid, jalanõud ja hooajakaubad. Sisseastumise võimalusega ehk walk-in garderoobi saame disainida nii nurgaga garderoobi kui ka sirget tervet seina katvas lahenduses.

Nii nagu moodsates lahendustes juba eeldada ja oodata võib, on tegemist modulaarse lahendusega, mida saab kokku panna enda soovide järgi. Scavolini garderoobi eripära on see, et lisaks tavapärastele uste viimistulusmaterjalidele (melamiin, läikiv ja matt lakitud uks ning spoonitud uksed) on võimalik oma garderoobi panna alumiinumraamis suitsuse klaasiga uksed, mis annavad võimaluse luua ruumi väga pilkupüüdvaid ja huvitavaid lahendusi, mis lubavad eksponeerida kauneid rõivaid, kuid samal ajal kaitsta neid tolmu eest. Kõikide sahtlite ja uste siinid ja hinged on muidugi Scavolini tavapärase kõrgeima kvaliteediga ning igas vahes on sisseehitatud valgustus.

Mis on esmane pakkumine? + -

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit või kaubamärki valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Caccaro või Scavolini garderoobi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast kapist või ruumist, kuhu garderobi planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

MIS ON PERSONAALNE HINNAPAKKUMINE 3D JOONISEGA VÕI GARDEROOBIPROJEKT? + -

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1-1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Caccaro ja Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Mis on lõplik pakkumine? + -

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.