kapisüsteemid ja walk-in garderoobid

Caccaro

Caccaro garderoob ja kapisüsteem Freedhome sobib igasse ruumi – olgu selleks siis köök, esik, magamistuba, elutuba või kontor. Caccaro erineb teistest selle poolest, et Freedhome on äärmiselt hästi läbi mõeldud ja funktsionaalne moodulitel põhinev süsteem – paned ise kokku just täpselt sellise lahenduse nagu sinu kodus vaja on. Kõik moodulid on põhjalikult läbimõeldud, seega jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud.
Loe rohkem
modulaarne lahendus

Scavolini

Scavolini garderoobid – disainitud Scavolini enda stuudios nimega Vuesse – on tõestanud ennast tõelise ruumisäästjana. Tulemuseks on maksimaalne mahutavus, sahtlite ja kappide sügavus ning praktilisus, et paigutada kõik riided, akssesuaarid, jalanõud ja hooajakaubad. Sisseastumise võimalusega ehk walk-in garderoobi saame disainida nii nurgaga garderoobi kui ka sirget tervet seina katvas lahenduses.
Loe rohkem
unikaalne dress wall

Porta Pivot

Portapivoti Dress Wall garderoobisüsteem võimaldab luua spetsiaalselt konkreetse ruumi jaoks loodud “walk-in” tüüpi rõivaste hoiuruume.  Disainilt äärmiselt minimalistlik ja šikk ning saadaval paljude kvaliteetsete viimistlusmaterjalidega. Dress Wall süsteemi saab paigaldada nii seinale kui ka lakke, luues niimodi garderoobist ühtlasi ka ruumijagaja.
Loe rohkem
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Garderoobi valimine & tellimine

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit või kaubamärki valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Caccaro või Scavolini garderoobi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast kapist või ruumist, kuhu garderobi planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1-1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Caccaro ja Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.