nemo

Valgustid

Nemo Lighting – valgustite disainiikoonid. Legendaarsed ja auhinnatud valgustid leiad nii ikooniliste disainidega Masters kollektsioonist kui ka moodsa ja tänapäevase maitsega Contemporary sarjast. Sobiva funktsionaalse ja silmailu pakkuva valgusti leiad nii lakke, seinale, lauale, põrandale kui ka õue.

Portofino on õhuke, klanitud ja kerge laualamp. Kaasaskantav ja taaslaetav. Kaasaegne ja mitmekülgne disain. Protsessi tulemus, mida juhib
tootearhitektuuri ümberdefineerimine, komponentide ümberjaotamine ning nende optimeerimine mahu ja efektiivsuse osas. Valmistatud alumiiniumist ja elegantsemas versioonis erinevates essentsides marmorist alusega.

Instinkt ja pidev disaini uuendus kollektsioonis on kõrgtasemel valgustustehnika tulemuseks. Selgete joontega lühter kombineerituna üliõhukese alumiiniumkonstruktsiooniga annab tugevale ja hajutatud valgusele pehme ja sooja tooni. Iga profiil ja pistik on ühendatud miniatuurse ühenduse kaudu, et saavutada ainulaadne rippuva kerguse tulemus.

Integreeritud mööblisüsteemid tagavad atraktiivse stiililise järjepidevuse, moodulite ja ruumide korrasoleku, tasakaalu ja ühtsuse. Scavolini luksusliku elutoa mööbli süsteemid on omanäolised ja harmoonilised ning keskenduvad parimale elamisviisile. Integreeritud disainiga ilus elamine on elustiili valik, mis vabastab meeled.

FOX on dimmeriga põrandalamp, millel on matt-mustaks värvitud metallist konstruktsioon ja jalg. Alumiiniumist kohtvalgustile saab soovi korral lisada kärjemustriga filtri, et vähendada peegeldust ja pimestamist. Kõrge ja elegantne raami kaar ning suunatav silindrikujuline valgusti pea loovad paindlikud võimalused erinevate ruumide ja kohtade valgustamiseks. Valgus on ühtlase vooga ja soe.

Nemo on tugevasti seotud maailmatasemel legendaarse disainiga, mida ettevõte tähistab Masters-nimelise seeriaga. See koosneb unikaalsest kollektsioonist 20. sajandi disainimaestrote nagu näiteks Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti, Franco Albini ja Kazuhide Takahama loodud valgustitest.
Le Corbusieri ja Charlotte Perriandi valgustid olid loodud eksklusiivselt konkreetsetesse arhitektuuriprojektidesse ja oma disainilt absoluutsetena. Nemo koos Le Corbusier Foundationi ja Pernette Perriandiga võtsid aluseks originaaljoonised ning tõid taasellu valgustid, mis on tänaseks valgustidisainis maailmas referentspunktideks ning ka palju kopeeritud. Nii nagu need originaalvalgustid olid loodud väga innovaatilistesse ja modernsete disainidega majadesse, on nende disain puhas, ikooniline ja autentne. Miski ei ole loodud lihtsalt esteetika pärast ning kõik nad teevad omad tööd – valgustavad – lihtsalt ja briljantselt. Nii ongi võimalik nautida eelmise sajandi disaini originaalkujul, kuid tänapäevase kalibreeritud ja täpse tehnilise kvaliteediga.
 
 

Lisaks pärandiga disainile loob Nemo Lighting moodsaid ja uudseid ning juba ikoonideks muutunud valgusteid koostöös tänapäevaste disaini suurkujudega. Tehtud töö tulemus on viljaks, sest mitu mudelit on pärjatud eksklusiivsete rahvusvaheliste disainiauhindadega RedDot Awards ning Wallpaper Design Awards.