Caccaro SYSTEMS

Itaalia mööblitootja Caccaro kapi-seina- ja garderoobisüsteemid.

ARCHITYPE™

Freedhome®

Wallover®

Architype™ System koosneb Boiserie (seinapaneelidest) ja Door (ustest). See on dialoog Freedhome'i® ja Walloveri® süsteemidega tänu viimistluse, mõõtmete ja funktsionaalsuse täiuslikule integreerimisele. Puusepa käsitöö kvaliteet ja kohandamisvõime vastab tööstuse usaldusväärsusele ja täpsusele 4.0.

Freedhome on süsteem, mis koosneb mitmest mahukast moodulist, mille mõõtmeid ja viimistlust saab kohandada. Erinevad moodulid on jaotatud 6 esteetiliselt ühtsesse perekonda: Core, Grid, Grafik, Roomy, Camerino ja Cabina. Kõik pered saavad üksteisega täielikult integreeruda, et luua üha uusi kompositsioone.

Iga moodulit saab kohandada  mis tahes ruumi suurusega. Ei mingeid sulgemisribasid ja paari sentimeetrit lae vahel. Ruumisäästlikud avamissüsteemid: Freedhome vabastab iga seina kaitsejõu. Revolutsiooniline ladustamiskontseptsioon, mis võimaldab teil koduruume täielikult ümber tõlgendada: sein ei ole enam lihtsalt tasane pind, mis toetab maja struktuuri, vaid muutub tühjaks lõuendiks, vertikaalseks ruumiks, mida saab kohandada, kasutades ära iga seina potensiaali.

Wallover hoiusüsteem on ideaalne lahendus seinte sisustamiseks; selle arhitektuurne lähenemine võimaldab vabalt kombineerida mõõtmeid, materjale ja värve. Kuid Wallover pole pelgalt mööbliese: tänu lõpututele võimalustele siseruumide organiseerimiseks võimaldavad Walloveri seinad uste ja sammaste taha peita kõik vajalik, et kodu oleks alati laitmatult korras.

Wallover võib võtta lõputuid vorme, et luua kohandatud seinu tugeva disainiidentiteediga. Vorme, mida süsteemi elemendid suudavad luua, on tõesti palju; täiskõrguses kahepoolsetest sammastest, mida saab paigutada ka ruumi keskele, kuni televiisoriga varustatud seinteni; traditsioonilise kapi kontseptsiooni ümber mõtestavatest lahendustest raamaturiiuliteni ning magamistoa panipaigast kuni esiku funktsionaalsete kompositsioonideni.

 

Walloveri lai valik interjöörivarustust võimaldab luua kompositsiooni, mis sobib ideaalselt selle funktsioonide ja sisustatavate ruumide stiiliga. Moodulite sees ja tagaküljel olev valgustus esindab Freedhome'i süsteemi evolutsiooni; tulemuseks on "elav" sein, mis kaunistab keskkonda elegantselt valguse ja varju mängudega.

CACCARO KOLLEKTSIOONID

Ruumide heaolu, mida annab nende ratsionaalne korraldus ja viimistlus, on meie jaoks oluline küsimus. Kõik näiliselt lihtsad lahendused varjavad endas aastatepikkust õppimist ja uurimist. Ilu ja funktsionaalsuse ühendamine on meie jaoks loomulik valik: tehnoloogia aitab meid selles.

Pierluigi Caccaro

UKSED GARDEROOBILE - LAI VALIK ERINEVAID SÜSTEEME

Croped 4

CACCARO TOOTED

Itaalia mööblitootja Caccaro valikus on nii klassikaline garderoob, walk-in garderoob, kapisüsteemid, “kapp-seinad”, kapid, kummutid ja voodid, mida kõiki saad ise endale erinevatest moodulitest “ehitada”. Kõiki mööblielemente iseloomustab suur personaliseerimise võimalus ning funktsionaalus – ilus mööbel vajaduste ja mõõtude järgi. Caccaro on keskkonnasõbralik ning kõik tooted on vimistletud spetsiaalsete veepõhiste värvidega.

Caccaro järjepidev areng: Uus Fumé klaasiga Freedhome on ruumikas ja stiilne garderoob, mis on saanud uue ja silmapaistva viimistluse. Selle looduslikust basaltist raam on kaetud canneté mustriga, mis loob põneva vertikaalse efekti. Kera Pietra Grey tagapaneel sobib hästi mattlakitud välispinnaga, samas kui Fumé klaas lisab kompositsioonile sära ja sügavust.

.......

“VÕTMED KÄTTE” TÄISLAHENDUSED Caccarolt

Küsimused

Vastused

wallover elutoas + -

Caccaro uue kunstijuhi Monica Graffeo kujundatud Wallover on välja töötanud mitmeid sisustuslahendusi, mis suudavad täita elutoa erinevaid funktsioone. Tänapäeval asuvad eluruumis lisaks tavapärastele elurõõmsusega seotud funktsioonidele üldjuhul üha tehnoloogilisemad ja mahukamad telerid, mille helisüsteemid võivad nõuda isegi väga keerukaid süsteeme. Üha suuremate ekraanide ja nendega seotud seadmete (heliribad, konsoolid, dekoodrid) kaasaegsel viisil ümbertõlgendamine on Walloveri modulaarse salvestussüsteemi üks eesmärke.

Näiteks Cornice’i element ümbritseb telerit ja joonistab pildi, mida saab kohandada süsteemi parimate viimistlustega. Kera- moodustatud naturaalset marmorit reprodutseerivast portselanist kivikeraamika õhukestest tahvlitest, ja Oxid- uuenduslik lakkimistsükkel, mis taasesitab metalli ja essentside hägususe, on üks Cornice’i viimistlustest, mis on mõeldud keerukate ja keskkonnasõbralike elutubade jaoks.

Boiserie on veel üks Walloveri seitsmest moodulist, mis loob seinale hinnalise vahetüki, mille külge on võimalik riputada igas suuruses telereid. Viimistlusi saab lakkida kõigis Caccaro paleti värvides, kolmes puiduessentsis – eukalüpt, pähkel ja tamm – või Kera/Oxid värviga. Lihtne haakesüsteem võimaldab soovitud mõõtmete saamiseks mitu Boiserie paneeli omavahel ühendada.

wallover sambad + -

Sambad on väga puhtad volüümid, mis tekitavad ootamatut lisaruumi. Sambaid saab kujundada millimeetri täpsusega, mis näitavad suurt mitmekülgsust. Maast laeni, riputatuna seinale või ruumi keskele: sambad võivad sulanduda ruumide arhitektuuriga või saada arhitektuuriliseks vaatamisväärsuseks.
Sambad saab katta ühtlase viimistlusega muutes need skulpturaalseteks monoliitideks, mis võimaldab elegantselt jagada ruumid, kus sambad asuvad.

MIKS EELISTADA MOODULITEST GARDEROOBISÜSTEEMI ERITELLIMUSEL KAPILE? + -

  • Esiteks on Caccaro moodulite valik ja funktsioonid väga laiad, mitte ei piirdu ainult garderoobi või riiuliga. Näiteks on olemas moodul elutuppa televiirsori ja meediakeskuse jaoks, osad moodulid on eraldiseisvad ning neist saab ehitada uksega seina ning igasse koju on võimalik paigaldada walk-in garderoob ning kontori koosolekutuppa peita täisfunktsionaalne köök.
  • Teiseks on kõik moodulid äärmiselt hästi läbimõeldud, et ükski nurk või nurgatagune ei jääks pimedaks, raskesti kättesaadavaks ning ei raiskaks ruumi. Näiteks on telekamoodulil teleka taga riiul, kus saab hoiustada pulte. Nurgamoodulite uksed avanevad nurgast väljapoole ja nurga keskel ei ole tugitalasid, seega ligipääs tahanurka on 100% ning hoiustamise pindala on maksimaalne.
  • Kolmandaks on kõik Caccaro kasutatud materjalid ülikvaliteetsed, alustades veepõhiste lõhnatute värvidega lõpetades imeilusti viimistletud spoonide, peeglite, klaasidega. Uksed ei kriuksu ega vaju ära, avamise süsteemid on nutikad ja vastupidavad. Itaalia mööbli kvaliteet oma parimais võimalikus olekus.