magamistoamööbel

caccaro logo

Ideaalne disain ja üllatavad materjalid

  • Itaalia kultusbrändi Caccaro valikus on rahulik, rafineeritud ja elegantne magamistoamööbel. Brändi filosoofia on, et emotsionaalsed, pilkupüüdvad ja “statement” mööbel peaks jääma muudesse ruumidesse, et anda heale ja rahulikule unele ruumi.
  • Nii leiad valikust näiteks mugavad ja lebotama kutsuvad voodid – nii jalgadel kui ka voodialuste hoiukastidega. Juurde saad valida sobilikud öökapid, kus hoida mõnda head raamatut, valgustit ja muud nipet-näpet ning keskmise suurusega kummutid ja kapisüsteemid

Caccaro pidev uurimistöö ainulaadsete eluruumide loomisel viis magamistoa ümbertõlgendamiseni uuendusliku voodikollektsiooniga, mis tuleneb lihtsast intuitsioonist: eraldada voodipeats voodiraamist, et luua võimalus erinevateks kombinatsioonideks.

Paljud võimalikud kangaste, mõõtmete, elementide ja aksessuaaride kombinatsioonid loovad tugeva identiteediga võimalused, mis rahuldavad väga erinevaid esteetilisi ja funktsionaalseid vajadusi. Need on suurepäraselt ühendatud uue süsteemi Wallover® ja ikoonilise süsteemi Freedhome® kõigi sisustuselementidega.
Magamistoast saab ruum, mis on rikas uute "nõudlike" disainilahendustega, kus valgustus on üheks peategelaseks, et teha ruumi uutele ideedele, fantaasiatele  ja disainivabadusele.

 

Calligaris

Ideaalne disain ja üllatavad materjalid

  • Itaalia kultusbrändi Calligarise valikus on rahulik, rafineeritud ja elegantne magamistoamööbel. Brändi filosoofia on, et emotsionaalsed, pilkupüüdvad ja “statement” mööbel peaks jääma muudesse ruumidesse, et anda heale ja rahulikule unele ruumi.

Nii leiad valikust (koku 13 mudelit) näiteks mugavad ja lebotama kutsuvad voodid – nii jalgadel kui ka voodialuste hoiukastidega. Juurde saad valida sobilikud öökapid, kus hoida mõnda head raamatut, valgustit ja muud nipet-näpet ning keskmise suurusega kummutid ja kapisüsteemid.

Dolly 1745 cs6086 S5R S2J
Voodi DOLLY Calligaris
AUSTIN 1742_z_cs7227_cs6072_SW3_part
Voodi AUSTIN Calligaris
Fluff 1287_z_cs6087_S8U_part
Voodi FLUFF Calligaris
Landa Caligaris
Voodi LANDA Calligaris
Voodi La Marais Calligaris
Voodi Le Marais Calligaris
Voodi Monterey Calligaris
Voodi Monterey Calligaris
Voodi ZIP Calligaris
Voodi ZIP Calligaris
Kilian round Calligaris
Voodi KILIAN Calligaris
Voodi Magenta Calligaris
Voodi MAGENTA Calligaris
Voodi Mies Calligaris
Voodi MIES Calligaris
Voodi NOA Calligaris
Voodi NOA Calligaris
Voodi Portland Calligaris
Voodi PORTLAND Calligaris

uudistoode! Voodi Kilian Round

soovid rohkem valikut?
Disanervooditest stiilsete öökappideni.