Scavolini logo

Käepidemeteta köök - mitu disainilahendust 

 • Dekoratiivne melamiin uks 19 mm
 • Sile ja ''tahvliga'' uks
 • Mitme erineva viimistlusega süvistatavad käepidemeprofiilid ja soklid s.h. pronks ja antratsiithall
 • Riiulisüsteem "Metro" . Antratsiit värvi alumiinium karkass ja melamiin riiulid
 • Dekoratiivne melamiinriiul “Metro” seinasüsteemile

Mitu disainilahendust mugavuse ja kvaliteedi otsimiseks.

Julge isikupäraga raamuksed, avatud esikuga metallkonstruktsioon, millest õhkub linnalikku stiili, lahtised metallseinad ja alumiiniumraamiga Screen klaasuksed: kõik need elemendid lisavad kodu südamesse nauditava tehnilise tunde. Lihtsate ustega kompositsioonide jaoks on saadaval ka kolm uut ühevärvilist dekoratiivmelamiini ja sama palju atraktiivse betooniefektiga dekoratiivseid melamiine. Kõik viimistlused annavad köögile elegantsi.

Võluv klassika

 • Esiosa lahtise otsaga põhiosa
 • Nurgakorstna kubu kaunistuse ja nišiga
 • Leivakast
 • Keskaja kaunistused
 • Midway seade pudeliriiuli ja klaasriiuliga

Itaalia klassika võlub jätkuvalt: puitviimistlus ja hoolikas detailide eest hoolitsemine on Scavolini Basic sarja Madeleine köögi eristavad jooned, mis on võidukas mudel tänu harmoonilisele tasakaalule traditsioonide ja kaasaegse maitse vahel. Mudel on unistuste pereruumi tõlgendus, mis ühendab erinevaid maitsevaldkondi maalähedasest klassikani, puudutades isegi viimaseid uusi trende rahvusvahelisel turul.

Käepidemetega köök - erakordne mitmekülgsus.

 • Dekoratiivne melamiinraamiga uks 19 mm
 • "Setup" süsteem
 • "Ajaskaala" Midway aksessuaar

Mudeli Sax Scavolini Basic sarjast – suudab tõlgendada meistritöökoja stiili, et luua viimistletud kodune hubasus. Sax- Erakordne kompositsiooniline mitmekülgsus, lai valik melamiinuksi, ebatavaline viimistlus ja trendiloov disain, selle peened võimalused võimaldavad teil luua kaasaegse ja isikupärastatud köögi, mis vastab kõigile tänapäevaste uute elustiilide maitse- ja funktsionaalsetele nõuetele.

Küsimused

Vastused

mis on esmane pakkumine? + -

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

MIS ON PERSONAALNE HINNAPAKKUMINE 3D JOONISEGA VÕI KÖÖGIPROJEKT? + -

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpset infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii paigutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

DISAINERI TEENUS + -

Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

mis on lõplik pakkumine? + -

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.