Vannitoad

Vannitoamööbel aitab emotsionaalseid patareisid laadida. Vannitoas kogume hommikuti energiat eesootavaks ning õhtuti laadime päeval juhtunu maha. Sellepärast peab vannitoamööbel olema funktsionaalne, rahulik ja mugav.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Idro

Idro on saadaval paljudes lakitud värvides (läikiv ja matt). Laialdane modulaarsus, detailide hoolikas hoolitsus, pindade, tarvikute ja sanitaartehnika lai kasutusmugavus muudab selle projekti täidlaseks ja ülimalt funktsionaalseks.
kaasaegne stiil

Jeometrica

29 mm sügavuse raamitud ukse disain väljendab kaasaegset, minimalistlikku ja stiilset ilmet kolmes erinevas värvitoonis – valge, antratsiit ja titaan. Võimalus luua silmatorkavaid materjalikombinatsioone lakitud viimistluse, dekoratiivsete melamiinidega, spoonitud viimistlus või klaas, mis tagab ülima paindlikkuse stiilis.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Lido

Vannitoa versioonis pakub Libra välja samu võtmeelemente, mis köögiprojektis: lihtsa ukse ja süvistatud käepidemeprofiiliga kraanikausid puhta lõikega ja minimalistliku disaini jaoks, saadaval lakitud või klaasiga ja uue Perlata viimistlusega siledate-või liistuste jaoks.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Formalia

Formaliaga saab vannitoast stiiliikoon, millel on vaieldamatu isikupära. Uste esteetika määrab ruumi stiili. Scavolini Formalia vannitoamööbel – koostöös disainer Vittore Nioluga – suudab saavutada erakordseid esteetilisi tulemusi
Loe rohkem
klassikaline stiil

Baltimora

Elegantne ruum, kus heaolu ja isikliku hoolduse vajadused rahuldatakse hämmastava ratsionaalsusega, laitmatu ilu ja eksklusiivse stiili kontekstis. Moodulsüsteem terviklikest tubadest, mis on ühendatud põnevaks kompositsioonivalikuks.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Lagu

Läikiv lakkviimistlus: maitse ja elegantsi hinnaline aktsent. Ahvatlev disain ja täiuslik funktsionaalsus sisustusele, vannitoa inventarile ja tarvikutele, mis täiendavad Lagu sisustuslahendusi. Dušikabiinid: uuenduslikud tehnoloogilised tooted, mille suurused, vormid ja arvukad iseärasused vastavad kindlasti kaasaegsele maitsele.
Loe rohkem
klassikaline stiil

Magnifica

Magnifica on tõeline "made in Italy" stiilis kollektsioon, mis kasutab kvaliteetseid lahendusi, et muuta heaolule pühendatud koduala eksklusiivseks ja prestiižseks ruumiks. See suurepärane kollektsioon on loodud selleks, et muuta enda eest hoolitsemisele pühendatud ruum eksimatuks.
Loe rohkem
kaasaegsed jooned

Aquo

Kaasaegsed jooned, lai mõõteulatus ja avamissüsteemi kasutusvõimalused võimaldavad erinevaid konfiguratsioone. Aquo iseloomulikuks tunnuseks on selle käepidemed.  Need käepidemed on valmistatud kroomitud või satiinviimistlusega metallist ja saadaval erinevates mudelites.
 Loe rohkem
traditsiooniline stiil

Tratto

Poeetiline lihtsus ja maksimaalne funktsionaalsus erakordse Made in Italy kollektsioon. Vuesse disainitud Tratto näitab Scavolini šikki poolt, mis pakub tugevat maalilist kohalolekut. Mudel on elustiili ja heaolu kontseptsiooni embleem ning see paistab silma oma keerukuse ja hoolikalt valitud detailidega luues võrgutava ja harmoonilise silueti, mida iseloomustab kaasaegne stiil.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Juno

See on Vuesse disainitud Scavolini vannitubade kollektsioon, mis paistab silma oma silmatorkavalt lihtsate siluettide, selgete geomeetriliste kujundite ja minimaalse stiili poolest. Mahtude ja täiusliku funktsionaalsuse mäng, mis võimaldab läbi keerukate kujundite ümbritseva ruumiga ühenduse luua.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Rivo

Ainulaadne kohandatav ja multifunktsionaalne. Modulaarsuse kontseptsioonil põhinev Scavolini vannituba Rivo sisustussüsteem väljendab enneolematut visiooni iseloomuliku loovusega. Kvaliteetsete sisustuskomponentide ja tarvikutega täiendatud sari edastab heaolu põnevas õhkkonnas.
Loe rohkem
kaasaegne stiil

Gym Space

Projekt Gym Space kujundab ümber vannitoasisustuse tüüpilised komponendid, kombineerides need oskuslikult füüsilisele treeningule pühendatud seinale kinnitatava raamiga, ning toob teie igapäevaellu spordiala, pakkudes uut heaolukontseptsiooni. Projekti süda seisneb võimlemisseinaribade ennenägematus ümbertõlgenduses.
Loe rohkem
industriaalne minimalism

Diesel Open Workshop

Diesel Open Workshop on kõik, mida nimi vihjab: soojad toonid, tumedad värvid, matid materjalid koos suurte peegelpindade ja metalsete mahtudega. See on harukordne saavutus, et nii paljude kontrastsete visuaalsete stiimulite puhul õnnestub luua harmooniline tervik, mis on samal ajal funktsionaalne igapäevaelus.
kaasaegne disain

Misfits

Eraldiseisvate elementide kollektsioon Misfits, millest saab kogu tootesarja ikooniline juhtmotiiv. Vannitoa jaoks on valamu mahutamiseks ümber kujundatud kahte tüüpi võimalused: Misfit CART ja Misfit CHEST monoplokid, mis jäljendavad käru ja kapi kuju ning tulevad kahes värvitoonis: kivisüsimust ja pehme hall.
Loe rohkem
industriaalne minimalism

Qi

Selle projekti kontseptsioon seisneb selles, et ruum "kaob" kaheks objektiks, taotledes absoluutset disainivabadust: tõeliselt ainulaadse disainiga konteiner ja puitviimistlusega minimalistlikud riiulid, mida saab mitmel viisil muuta, et see sobiks kõigi sisekujundusstiilidega.
Loe rohkem
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Millest alustada ja kuidas valida?

Esmalt mõõda oma vannituba ja vali endale meeldiv stiil. Valikus on palju mudeleid klassikalisest moodsani ning treeningalaga mudelist aasiapärase harmoonilise mudelini. Hiljem saad valitud mudeli täpselt enda maitse ja soovi järgi personaliseerida saadalolevate materjalide ja värvide hulgast.

Kapiukse kuju ja kapi sügavuse määrab sinu vannitoa planeering. Meil on pakkuda kahte sügavust: 36 cm ja 52 cm.

Olenevalt sellest, kas alles asud vannitoaplaani kavandama või ees on olemasoleva vannitoa renoveerimine sõltub valamukapi paigutuse viis. Vannitoa renoveerimisel tuleb arvestada veetorude paiknemisega, aga uue maja projekteerimisel saab võtta arvesse lemmiku vannitoamööbli eripära.

Pärast mõõtmist ja stiili/mudeli valimist on aeg valida sinu vannitoa dress code:

  1. Saada meile kiri mõõtude ja stiiliideega aadressile artskill@artskill.ee. Meie vastame omalt poolt avades põneva vannitoamööbli tasapindade ja uste materjalide maailma.
  2. Võid uurida otse Scavolinni kodulehelt kõikide saadavalolevate mudelite kohta. Sul on võimalik alla laadida kogu info iga mudeli kohta.

Kui aga oled väsinud juhendite lugemisest ja soovid vältida olukorda, kus tuleb torumees ja selgub, et valitud valamu sai ostetud vales mõõdus ning lisaks ei sobi ka uus segisti sinna, siis kutsu meie kogenud disainer enda juurde koju. Kohapeal kuulab disainer ära kõik sinu soovid, aitab materjalide ja värvitoonide valikul, annab soovitusi mööbli paigutuse osas ja võtab esialgsed mõõdud. Kohtumise broneerimiseks kirjuta palun meile aadressile artskill@artskill.ee.