Tutvu walk-in garderoobisüsteemidega tippklassi brändidelt nagu Scavolini, Caccaro ja Porta Pivot.
walk-in garderoob

CABINA | Caccarolt

Moodulite seeria neile, kellel pole midagi varjata.
Nähtav funktsionaalsus - Püstsein jagab sektsioonid diskreetselt osadeks ja võimaldab neid otstarbekalt organiseerida.
Sein, kus vaja - Isekandev konstruktsioon tagab lihtsama kokkupaneku ja vaba paigutuse.
Loe rohkem
walk-in garderoob

CAMERINO | Caccarolt

Freedhome süsteemi kõige külalislahkem moodulite seeria. Kui te ei tea, mis on suur hoiustamise ruum, siis peaksite tutvuma Camerinoga. 
Camerino – isekandev (iseseisev) konstruktsioon, mis sobib ruumijagajana avatud planeeringuga elamistesse või kontoritesse.
Loe rohkem
mugavus disain kohandatavus

WALK-IN FLUIDA | Scavolinilt

Scavolini walk-in garderoobi võib kirjeldada kui ülimat luksust ja see oleks kahtlemata kirss tordil igas unistuste kodus. Uus garderoobisüsteem on spetsiaalselt välja töötatud nii, et tänu oma modulaarsele disainile kasutataks parimat võimalikku ruumi. 
Üks peamisi müügiargumente on selle 61 cm sügavus, mis tähendab, et see ei võta ebaproportsionaalselt palju ruumi.
Loe rohkem
walk-in garderoob

DRESS WALL | Portapivot

Dress Wall pakub puhast ja elegantset alternatiivi teie traditsioonilisele garderoobile ning annab imelise butiigi tunde. Mõeldes sõna otseses mõttes "kastist välja", jõudsime modulaarse garderoobisüsteemini, mis põhineb meie tugevaimal disainielemendil: täiuslik kohandamine koos arenenud tehnoloogiaga ja paindlik viimistlusmaterjalide valik.
Loe rohkem
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Garderoobi valimine & tellimine

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist
mudelit või kaubamärki valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku.
See on indikatiivne Caccaro või Scavolini garderoobi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast
kapist / ruumist, kuhu garderoobi planeerite ja võimalusel ka mõõdud.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjal mudeli keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 2,0 m lai ja CORE sarja jooksevmeetri hind on 1500-2000 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4000 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni. Meie garderoobide valiku tutvustamiseks saame leppida kokku kohtumise meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Caccaro ja Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda. Kohtumised salongis on tasuta ning vestlus kestab ca 1-1,5 tundi.

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega ning ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ja täpsemat infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii paigutuse osas kui ka mudeli valikus. Mööbli paigutuse planeerimiseks tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli
sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid esmasele pakkumisele. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine. Summa lepitakse kokku vastavalt projekti
mahule. Seejärel koostame joonised 3D pildiga. Kui lahendus on valmis, siis vajadusel saame
leppida kokku kohtumise meie salongis või videosilla teel. Vestluse käigus saame veelkord detailid läbi arutada ja teha vajalikke muudatusi ja täiendusi koostatud projektile. Kui paigutus on kinnitatud, seejärel saame teha lõpliku hinnastamise, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame koostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.