Walk-in garderoobid

caccaro logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Kõik nähtaval, kõik käeulatuses: Cabina on usteta garderoobimoodul, mis ei jäta midagi kujutlusvõime hooleks. Struktuur on jagatud püstikutega ja annab mooduli sisule täieliku avatuse tunde. Alusega ja ilma ülaosata. Sarnaselt teistele Freedhome® süsteemi moodulitele saab Cabinat varustada riiulite, riidepuude ja sahtlitega.

Moodulite seeria neile, kellel pole midagi varjata.
Nähtav funktsionaalsus - Püstsein jagab sektsioonid diskreetselt osadeks ja võimaldab neid otstarbekalt organiseerida.
Sein, kus vaja - Isekandev konstruktsioon tagab lihtsama kokkupaneku ja vaba paigutuse.

Ülesehitus - igas ülesehituses toovad Cabina moodulid kaasa oma suure kuvamahutuse. Saate neid kombineerida Freedhome süsteemi teiste seeriate (Core/Roomy/GRID/Grafik) funktsioonidega.  Vabadus on avatud igale valikule!
Kohandamine - saate vabalt valida oma mooduli kõrguse, laiuse ja sügavuse Cabina seeria valikute hulgast. Võimalus on tellida ka kohandatud lahendus, mille mõõtmed vastavad just teie ruumidele.
Saar - ülesehitus koos Cabina mooduli ja saareelemendiga, mis on osa Freedhome süsteemist. Saate vabalt valida, kas soovite saart koos pingi ja riiulitega või ainult riiulitega.
Valgustus - sensoriga LED valgustusriba paikneb püstiku tagaküljel ja on suunatud mooduli taha.  Valgustus paistab ümbritsevas keskkonnas peegeldustega klaasil ja pähklipuul. 
Läbivus - täielik vaade ruumile, mis on mõeldud köögisahvri funktsiooni jaoks: sahtlid, vaheseintega riiulid nõude ja köögitarvikute jaoks. Tagakülg on eukalüptipuidust. 
Sisemine organiseerimine - Cabina mooduli interjööride korrastamiseks saate vabalt valida Freedhome süsteemi tarvikuid. Klaasriiuliga sahtliüksus, kandikutega restid, riidepuud, ülemised riiulid ja jalatsiriiulid. Nii saate maksimaalselt ära kasutada kogu ruumi, mis on eraldatud püstikutega. 

 

caccaro logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Freedhome®-i perekonna sügavaim moodul, mahukas ja isemajandav, mida saab paigutada kõikjale, isegi keset avatud ruumi. Camerino on uuenduste kontsentraat: selle patenteeritud U-kujuline struktuur on ühendatud eksklusiivse Total avamissüsteemiga. Tulemuseks on kompaktne garderoob, mille lakitud uksed kaitsevad sees olevaid esemeid. Camerino on privaatne ruum, mis tervitab teid sügava omaksvõtmisega, kus kõik on organiseeritud.

Freedhome süsteemi kõige külalislahkem moodulite seeria. Kui te ei tea, mis on suur hoiustamise ruum, siis peaksite tutvuma Camerinoga. 
Camerino – isekandev (iseseisev) konstruktsioon, mis sobib ruumijagajana avatud planeeringuga elamistesse või kontoritesse.

Suur panipaik, mis väärtustab sügavust. Seal on kõik teie käeulatuses ja organiseeritud. Selles garderoobis on kõik, mida vajate – riiete hoiustamisest kuni nõude ja raamatuteni. See on Camerino vabadus valikuteks läbi mooduli laiuse. Saate seda vabalt paigutada eri osadena mitmetesse ruumidesse: magamistuppa, elutuppa või kontorisse. Camerino on kombineeritav Freedhome süsteemi teiste seeriate (Core/Roomy/GRID ja Grafik)  funktsioonidega. 

Scavolini logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Paindlik valgustus
  • "Comfort" liikuvad riidenagid
  • "Comfort" spetsiaalne nagi pükstele
  • "Assist" väljatõmmatavad sahtlid
  • "Assist" jalanõude riiul

Scavolini walk-in garderoobi võib kirjeldada kui ülimat luksust ja see oleks kahtlemata kirss tordil igas unistuste kodus. Uus garderoobisüsteem on spetsiaalselt välja töötatud nii, et tänu oma modulaarsele disainile kasutataks parimat võimalikku ruumi. 
Üks peamisi müügiargumente on selle 61 cm sügavus, mis tähendab, et see ei võta ebaproportsionaalselt palju ruumi.

Lisaks on sellel kandev külgpaneel, mis tähendab, et seda saab paigaldada vasakule või paremale. Kuna tegemist on moodulsüsteemiga, saab seda paigaldada ka otse või konfigureerida nii, et see sobiks nurka.
Kui teil on ebatavaliselt suur konkreetsete aksessuaaride kollektsioon, siis ei tasu muretseda. Scavolini walk-in garderoob on saadaval paljude tarvikutega, sealhulgas väljatõmmatav raam, lükatav riidenagi, pükste nagid ning valik kinga- ja hoiusahtleid. Garderoob on saadaval viies värvitoonis: hõbedane hall, puhas valge, puidu varjund, pähklipuu ja raudhall.
Garderoobi on sisse ehitatud LED-valgustus ja valikus on erinevaid uksi: hägune klaas, lakitud või Stopsol. 

Mis on esmane pakkumine? + -

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit või kaubamärki valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Caccaro või Scavolini garderoobi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast kapist või ruumist, kuhu garderobi planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.

Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks garderoob on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle garderoobi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

MIS ON PERSONAALNE HINNAPAKKUMINE 3D JOONISEGA VÕI GARDEROOBIPROJEKT? + -

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpst infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii pagutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1-1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Caccaro ja Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Mis on lõplik pakkumine? + -

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb garderoobile mõeldud ruum meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.