majapidamisruumid

Scavolini logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Kui kodus on ruumi rohkelt ja majapidamistarvikutele ja -tegevustele oma ruum planeeritud, siis sobib seda ideaalselt sisutama Scavolini Laundry Space. Scavolini Laundry Space majapidamisruumi mööbel on hoolikalt disainitud ja läbi testitud. Mööblisari pakub palju pisikesi ja nutikaid lahendusi, mis teevad igapäevase toimetamise sujuvaks.

Mitmed võtted, näiteks ratastel mustapesukastid ja töötasapinna alla peidetud triiklaud koos pistikupesadega, aitavad säästa ruumi ning vähendavad edasi-tagasi sammumist. Majapidamisruumi mööbel sobib ka garaaži, kust käiakse sisse näiteks jalgrataste või koduloomadega. Nii on võimalik vajalik puhastusetapp juba enne tuppa jõudmist läbi viia.

caccaro logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • Väiksematele pindadele sobib ideaalselt sarnast ülesannet täitma Caccaro majapidamiskapp. Majapidamiskapp on mahult väiksem ja sobib ühendamiseks näiteks esikukapi või köögiga. Läbimõeldud pinnal on kodumasinad ja kodukeemia peidus, kuid kergesti ligipääsetavad ja ala korrashoidmine on lihtne.

Lisaks on võimalik Caccaro Freedhome mööblist ehitada koju lausa sein, mis suurema ruumi väikemaks jagab ning võimaldab sinna seina sisse lisaks muudele asjadele peita ka majapisamisruumi.Scavolini Laundry Space majapidamistoa mööbel ja Caccaro majapidamiskapp sobivad hästi ka äripindadele – näiteks ilusalongid, juuksurid ja restoranid-kohvikud – kus tuleb igapäevaselt ette nii pesu pesemist kui koristamist. Vastavalt ala suurusele saab täita kas terve seina või ainult nurga.

soovid rohkem valikut?
Tutvu Scavolini Laundry Space erinevate valikutega.