Majapidamisruum ja selle mööbel peab olema hästi läbi mõeldud ja väga praktiline, et puhastamise, pesemise ja koristamisega seotud tegevused saaks tehtud kiirelt, mugavalt ning et mustus ei “reisiks” hädavajalikust kaugemale.

Harmoonia vannitoa ja pesuruumi vahel

Scavolini Laundry Space

Kui kodus on ruumi rohkelt ja majapidamistarvikutele ja -tegevustele oma ruum planeeritud, siis sobib seda ideaalselt sisutama Scavolini Laundry Space. Scavolini Laundry Space majapidamisruumi mööbel on hoolikalt disainitud ja läbi testitud. Mööblisari pakub palju pisikesi ja nutikaid lahendusi, mis teevad igapäevase toimetamise sujuvaks.
Loe rohkem
dünaamilised võimalused

Scavolini Box Life

Täiesti erilise lahendusena on Scavolini BoxLife sarjas võimalik majapidamisnurk või -ala paigutada isegi stuudiokorterisse. Maailmas ainulaadne, innovaatiline ja auhinnatud super nutikas kõik-ühes lahendus võimaldab panna väikesele pinnale nii majapidamistoa, köögi, elutoa meediakeskuse kui ka voodiga magamistoa osa.
Loe rohkem
diskreetsuse elegenats

Caccaro majapidamiskapp

Väiksematele pindadele sobib ideaalselt sarnast ülesannet täitma Caccaro majapidamiskapp. Majapidamiskapp on mahult väiksem ja sobib ühendamiseks näiteks esikukapi või köögiga. Läbimõeldud pinnal on kodumasinad ja kodukeemia peidus, kuid kergesti ligipääsetavad ja ala korrashoidmine on lihtne.
 Loe rohkem