elutoamööbel

Scavolini logo

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

  • 18 erinevat kollektsiooni
  • Minimalismist ekstravagantse luksuseni. Kaasaegsest maalähedaste traditsioonideni. 
  • Elutoa kollektsioonid, mis sujuvalt harmoneeruvad nii vannitoa ja köögiga.

Scavolini elutoamööbli mudelite valikust leiab nii  klassikalise  kui modernse stiiliga elutubasid. Eelis teiste tootjate eest selles, et nii elutoad kui köögid on võimalik valida samade materjalidega, viimistlustega ja värvivalikuga. Nii saab luua harmoonia ja sujuva ülemineku köögist elutuppa avatud köögiga kodudes. Tulemuseks on funktsionaalne ja terviklik ruum.

Lisaks on Scavolinil valikus isegi koduse treenimisnurga lahedus , mis lisaks klassikalisele elutoa sisustusele lubab mõelda laiemalt ja ruumi personaalsemalt sisustada.

Miks valida integreeritud mööbel?
Kindel stiil ja atraktiivne järjepidevus moodulite ja joonte vahel. Ruum on alati tasakaalus ja puhas. Integreeritud süsteem teeb ruumi mitmeotstarbeliseks viies kokku töö ja puhkuse ja seda muidugi täiuslikus harmoonias. 
Miks valida iseseisev mööbel?
Vaba paigutus, geomeetriline rütm - üks tuba, mitu ruumi. Loob vabaduse luua just selline tuba nagu soovid, ilma tingimuste ja piirideta. 

Calligaris

Itaalia ainulaadne disainmööbel

  • Pilkupüüdvad diivanid ja tugitoolid, mis on samaaegselt funktsionaalsed ja äärmiselt mugavad
  • Lauad, mis on praktilised kunstiteosed
  • Minimalistlikud ent isikupärased riiulid, kapid, kohvilauad
  • Lisaaksessuaarid (vaasid, vaibad, küünlajalad, dekoratiivsed kastid jpm)

Elutuba on ruum, mis hoolimata stiilist peab Calligarise filosoofia järgi olema mõtestatud ja kus iga mööblitükk peab olema harmoonias teiste mööbliesemetega. Tänapäevased elutoad on kui kogemuste katlad, mis toovad kokku puhkeaja ja kaisutamised, jagatud emotsioonid ja hetked iseendale, on koht einestamiseks, mediteerimiseks ja ka töötamiseks.

Sellise eklektilise funktsiooni tagamiseks on Calligaris loonud elutoamööbli, kus iga mööblitüki kuju ja kasutamine ning iga mööblitüki olemus üleüldiselt on selline, mis toob tasakaalu, ilu ja funktsionaalsuse kokku.Pehmet mööblit esindavad diivanid ja tugitoolid. Sofade mudeleid on kõiki võimaliks kümnetel eri viisidel enda järgi sättida ning valikus on sadu kattematerjalide ning diivanijalgade kombinatsioone. Tulemus on alati unikaalne ja just sinu interjööri sobiv. Tugitoole on nii feminiinseid ja elegantseid kui ka maskuulinseid ja jõulisemaid. Mitmetel mudelitel on siidine 360-kraadine pöörlemisvõimalus ning ka tahakallutamise ehk kiikumise võimalus.


Igasse elutuppa sobib funktsionaalseks dekoratsiooniks ka diivani- või kohvilaud. Tegelikult võib kohvilaua panna ka kodukontorisse ning spetsiaalse kitsa seinalaua ka esikusse või trepihalli. Nii saab tühjale ruumile lihtsasti ja kiiresti anda emotsiooni ja soojust juurde.


Elutoast ei puudu ka kummutid, seinakapid ja raamaturiiulid, mis aitavad organiseerida ja hoiustada asju, mida igapäevaselt ei kasuta, kuid vajaduse korral kiiret kättesaadavust vajavad. Lisaks telerialused ja meediakeskused, kus juhtmed on peidu ja igal seadmel on oma koht. Puhas visuaalselt ja lihtne ka tolmust pühkida. Nii ei jää midagi ette ja häirima ning filmid-sarjad-uudised saavad kogu tähelepanu endale.

caccaro logo

Itaalia bränd, mis toodab enamat kui tavaline mööbel

  • Freedhome® süsteem - elementide süsteem, mis ühilduvad üksteisega ja kõigi kodu ruumidega.
  • Wallover® - panipaiga süsteem, mis koosneb vertikaalsetest ja horisontaalsetest üksustest, mis on ruumis vabalt komponeeritud: rütm ja proportsioon annavad arhitektuurse sügavuse maja tubadele, elutoast magamisruumini.
  • No Wall System - kõige uuem süsteem, mis sündis mööbli väljendusena arhitektuurses võtmes. See on seotud kolme põhikontseptsiooniga:

Caccaro pakub kaasaegses stiilis seinasüsteeme, mis lahendavad igapäevaelu vajadusi hoides isiklikku stiili. Caccaro süsteemid pööravad tähelepanu tehnoloogiale ja esteetilisele välimusele. Caccaro seinasüsteemid pakuvad mitmekülgseid kompositsioone, tonaalsust ja tekstuuri. Pakutav elutoamööbel on alati funktsionaalne, et tagada igapäevane mugavus ja praktilisus.

Uus Architype™ System -

Süsteem sündis mööbli väljendusena arhitektuurses võtmes. See on seotud kolme peamise mõistega:

Arhitektuurne: piiranguteta disaini jaoks, mis ületab struktuursed piirangud, et luua kohandatud ruume.
Tüübid: nii nagu trükitud tähemärgid loovad keele, loovad Boiserie ja Door uue viisi sisekujunduse väljendamiseks.
Arhetüüp: keskendub maja arhetüüpidele, mis määravad ruumide, nagu seinad ja uksed, paigutuse.

soovid rohkem valikut?
Elutoa mööbel toolidest kuni täislahendusteni.