Elutoamööbel ühendab koduses vormis kohviku, kino, raamatukogu, galerii, kontori ja trennisaali funktsioonid ja tihtilugu kõik lausa ühe päeva sees. Nii on oluline, et mitmekesise kasutusega ruum oleks kutsuv ja kõike mugavalt teha võimaldaks.

Scavolini

Scavolini elutoamööbli mudelite valikust leiab nii  klassikalise  kui modernse stiiliga elutubasid. Eelis teiste tootjate eest selles, et nii elutoad kui köögid on võimalik valida samade materjalidega, viimistlustega ja värvivalikuga. Nii saab luua harmoonia ja sujuva ülemineku köögist elutuppa avatud köögiga kodudes. Tulemuseks on funktsionaalne ja terviklik ruum.
Loe rohkem

Calligaris

Elutuba on ruum, mis hoolimata stiilist peab Calligarise filosoofia järgi olema mõtestatud ja kus iga mööblitükk peab olema harmoonias teiste mööbliesemetega. Tänapäevased elutoad on kui kogemuste katlad, mis toovad kokku puhkeaja ja kaisutamised, jagatud emotsioonid ja hetked iseendale, on koht einestamiseks, mediteerimiseks ja ka töötamiseks.
Loe rohkem

Caccaro

Caccaro pakub kaasaegses stiilis seinasüsteeme, mis lahendavad igapäevaelu vajadusi hoides isiklikku stiili. Caccaro süsteemid pööravad tähelepanu tehnoloogiale ja esteetilisele välimusele. Caccaro seinasüsteemid pakuvad mitmekülgseid kompositsioone, tonaalsust ja tekstuuri. Pakutav elutoamööbel on alati funktsionaalne, et tagada igapäevane mugavus ja praktilisus.