Söögitoamööbel muudab oma rolli igapäevaselt mitu korda, seega on oluline, et ruumi põhielemendid – söögilaud ja söögitoolid – oleksid ilusad ja mugavad.
Loe rohkem

Scavolini

Itaalia esinumber köögimööbli disainimises ja tootmises Scavolini pakub iseenesest mõistetavalt ka enda köökide juurde söögilaudu, baaripukke ja söögitoole. Valikus on ajatud ja klassikalised mudelid ning leiab ka maitsekaid mudeleid maakoju,1960-date stiilis koju kui ka modernse joonega minimalistlikku elamisse. Mõned söögilauamudelid on ka pikendatavad.

Calligaris

2022 uus kollektsioon , mis ühendab disaini tipptaseme, funktsionaalsuse ja elegantsi. Uuenduslikud ja mitmekülgsed tooted, mis vastavad kaasaegse elamise mitmekülgsetele disainivajadustele, pakkudes elulisi lahendusi ja vajalikku mugavust.
Loe rohkem

Connubia

Ettevõtte südameks on söögitoamööbel – praktilised pikendatavad söögilauad, pisikestesse köökidesse sobivad klapplauad, mugavad söögitoolid ja baaripukid, aga ka diivanilauad ja kohvilauad, elutoa meediakeskused ja kummutid ning kontorisisustus on kõik saadaval kättesaadava hinnaga ja sobivad kenasti ka üürikorterite sisustamiseks.
Loe rohkem

Caccaro

Nutikad kummutid, kapid ja riiulid leiad ka Caccaro valikust, mis erineb teistest selle poolest, et pea kõik mööbel on modulaarne – paned ise kokku just täpselt sellise lahenduse nagu sinu kodus vaja on. Kõik moodulid on äärmiselt põhjalikult läbimõeldud, seega jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud – näiteks erineva sügavusega kapi- ja riiulimoodulid, et ka kitsam ala maksimaalselt ära kasutada. Loe rohkem