söögitoamööbel

Calligaris

Itaalia disain ja kvaliteet

  • Calligarise tooted kasvatavad meie kõigi loomulikku kalduvust sisustada oma ruumid meile vastavate esemetega. Nii et olenemata meie stiilist - kaasaegne, eklektiline ja värvikas, rafineeritud ja range või poeetiline ja naiselik - Calligaris on ideaalne liitlane teie unistuste kodu loomiseks, peegeldades teie stiili söögitoast magamistoani.

Oma 100. aastapäeva puhul naaseb Calligaris muljet avaldama uue kollektsiooniga, mis ühendab Made in Italy disaini tipptaseme, funktsionaalsuse ja elegantsi.
Uuenduslikud ja mitmekülgsed tooted, mis vastavad kaasaegse elamise mitmekülgsetele disainivajadustele, pakkudes elutruid lahendusi ja hädavajalikku mugavust. Uued materjalid ja jätkusuutlik viimistlus annavad rafineeritud ja avangardsetele objektidele elu, mis on kooskõlas ettevõtte rohelise filosoofiaga.

Kollektsioon, mille eesmärk on rikastada igapäevaelu keskkondi, andes harmooniat, ilu ja elegantsi, muutes kodu ainulaadseks ja isikupäraseks paigaks. Uued tooted, mis vastavad maja elamise uutele vajadustele.

Connuibia

Itaalia disain ja kvaliteet

  • Ettevõtte südameks on söögitoamööbel – praktilised pikendatavad söögilauad, pisikestesse köökidesse sobivad klapplauad, mugavad söögitoolid ja baaripukid, aga ka diivanilauad ja kohvilauad, elutoa meediakeskused ja kummutid ning kontorisisustus on kõik saadaval kättesaadava hinnaga ja sobivad kenasti ka üürikorterite sisustamiseks.

SÖÖGILAUAD
Lihtsa mehhanismiga pikendatavaid laudu iseloomustab eelkõige funktsionaalsus ja lai valik kaasaegseid vastupidavaid viimistlusmaterjale. Kõiki söögilaudu saab valida mitmes erinevas materjalide kombinatsioonis. Näiteks metalljalgade ja klaaskeramilise lauaplaadi kooslus loob maskuliinse ja sensuaalse õhustiku. Puitviimistlusega söögilaud toob tuppa soojust ja hubasusust. Viimistlusmaterjalide hulgas on lisaks metallile, puidule ja keraamilisele pinnale ka klaas ja moodsad materjalid nagu näiteks Fenix. Esindatud on kõik söögilaua kujud – ruut, ristkülik, ja klassikaline ümmargune kui ka ovaalne, aga ka kokkuklapitav minilaud mikro-köökidesse. Mis peamine – kõik on pikendatavate-laiendatavate lahendustega.
SÖÖGITOOLID JA BAARIPUKID
Söögitoolide ja baaripukkide valik on Connubial tõeliselt lai. Seda nii mudelite kui ka viimistlusmaterjalide ja stiilide osas. Nahk, kunstnahk, puit, vineer, erinevat tüüpi plastikud, kangas ja samet – kombineeri enda interjööri sobivad isikupärased toolid. Pea kõik mudelid on mix and match süsteemiga – vali mitme erineva istumisosa viimistluse ja tooni vahel ning sobita erineva hulga jalgadega.

soovid rohkem valikut?
Unikaalsed ja funktsionaalsed söögilauad. Mugavad ja ajatud toolid.