Köögid Scavolini Easy

Scavolini logo

Klassikalise stiili kaasaegne ümbertöötamine

 • Liistuks
 • Klaasukse seinaelemendid
 • Terasviimistlusega käepide
 • Karniis

Colony puudutab minevikku, pakkudes raami ust kui traditsiooni märgiks: dünaamilise eesmärgi nõuetega vastavusse viimiseks või kodudesse, mis soovivad edasi anda maalähedast stiili.

Lugu elegantsest traditsioonist

 • Klaasukse seinaelemendid
 • Karniis
 • Raamitud uks
 • Kulunud terasest ja pronksviimistlusega käepide
 • Terasest viimistlusega käepide

Selle peamine omadus on keskpaneeliga raamiuks, mis annab köögile sobiva nimega "perekonna" tunde. Snow Larch värv tõlgendab seda mudelit moodsa vimkaga, mille tulemuseks on vormide ja värvide tasakaal, mis on kooskõlas tänapäevaste trendidega. Uus asteeki tamme dekoratiivne melamiin on kasulik liitlane ka neile klientidele, kes naudivad moodsat “klassikalist” välimust, mida täiustab iseloomu väljendav materjalide ja värvide segu.

URBAN&URBAN MINIMAL

VÕLUV JA FUNKTSIONAALNE

 • Käipidemega URBAN
 • Ilma käepidemeteta URBAN MINIMAL
 • METRO riiulisüsteem

Neile, kes eelistavad puhtaid vorme ja selgeid värve, on see ideaalne valik. Lihtne uks, minimaalne stiil, lakitud värvide ja dekoratiivsete melamiinide poolt määratletud valik, laialdane modulaarsus riiulite ja avatud esiosadega ning puhta siluetiga käepidemed. Piisab vaid mõnest sõnast, et kirjeldada Urbanit – võluvat, funktsionaalset ja praktilist lahendust teie köögi igapäevaste kasutusnõuete täitmiseks. Käepideme puudumine eristab Urban Minimali versiooni, mis sümboliseerib silmatorkavat lihtsust.

Lihtne uks, minimaalne stiil, lakitud värvide ja dekoratiivsete melamiinide poolt määratletud valik.

Urban&Urban Minimal  elutoa avatud 36 cm riiulid

Elutoad URBAN Living Scavolini

Küsimused

Vastused

mis on esmane pakkumine? + -

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

MIS ON PERSONAALNE HINNAPAKKUMINE 3D JOONISEGA VÕI KÖÖGIPROJEKT? + -

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpset infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii paigutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

DISAINERI TEENUS + -

Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

mis on lõplik pakkumine? + -

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.

Artskill disainmööbli stuudio ja Scavolini Store Tallinn elavad ühe katuse all. “Võtmed kätte” täislahendused köögist pööninguni.

A: Tööstuse 47b, Tallinn
T: +372 515 4679 /+372 558 1978

 

X