scavolini

Itaalia tippdisain

Maailmas hinnatud ja tuntud ajaloolisel brändil on lai valik nii modernse kui ka klassikalise joonega mööblit – köögimööbel, elutoamööbel, vannitoamööbel, majapidamistoamööbel, koduse treeningkeskuse mööbel, garderoobid ning hea valik söögilaudu ja söögitoole

Köögimööbel Madeleine Scavolini Basic
KÖÖGID

Scavolini kollektsioonid on inspireeritud Itaalia elust. Olenemata sellest, kas teie valitud disainerköögi stiil on klassikaline, kaasaegne, vintage, traditsiooniline või suvila võlu, on Scavolinil alati üks immateriaalne nõue, mis on kõigile ühine - SÜDA. Teie Itaalia disainiga köök on loodud võrratu tähelepanuga detailidele ja valmistatud parimatest materjalidest.

Scavolini köök näeb välja vaevatu ja sujuv. Komponentide vahel valitseb harmoonia – disaini, värvi, tekstuuri, funktsiooni ja materjali kooslus.. Erinevate stiililiste ettepanekute sees on lugematu arv kompositsioonivõimalusi. Värvid, viimistlus ja kompositsioon, mis võimaldavad teil kohandada disainitud kööki oma kodu järgi. See tagab, et iga Scavolini Itaalia luksusköögi interjöör on vaieldamatult ainulaadne. Teie disain on teie enda oma.

Köögitehnika&Köögitarvikud

Vannitoamööbli turule astudes soovis Scavolini anda oma kollektsiooniga edasi brändi põhiväärtusi – kvaliteeti ja tippdisaini – uues funktsionaalsuses. Kuna vannitoamööbel ja vannituppa sobilikud ning vajalikud funktsioonid ei ole Scavolini üüratus kogemustepagasis domineerival kohal, otsustati koostööd teha oma ala spetsialistidega ning hinnatud ja tunnustatud arhitektibüroodega. 

Koostööst on sündinud mitu terviklikku vannitoamööbli kollektsiooni, kus on palju kuju, suuruse, stiili, materjalide ja viimistluse valikuid. Ilus disain on paaris funktsionaalsete ja innovaatiliste tehniliste lahendustega, mis kokku annavad vannitoamööbli ajaloos täiesti uue sammu.

Valikus on 14 erinevad mudelit koos peeglite, valgustite ja tuntud ning hinnatud brändide segistite, äravoolusüsteemide ja muude aksessuaaridega. Kollektsioonis on ka mudel Laundry Space, mis on mõeldud spetsiaalselt majapidamistoa või moodsa pesuköögi sisutamiseks, kuid mille elemendid sobivad ideaalselt ka garaaži või abiruumi. Maailmas täiesti uudne lähenemine on aga näha Gym Space mudelil, kus vannitoa või avatud märgruumi alale on paigutatud treeningvahendite kuldvara – pink, redelsein, rippumis- ja riputusstanged ja palju muud. Sellega on saavutatud koduse wellnessi täiesti uus ajajärk.

Vannitoa tarvikud&Aksessuaarid

Integreeritud mööblisüsteemid tagavad atraktiivse stiililise järjepidevuse, moodulite ja ruumide korrasoleku, tasakaalu ja ühtsuse. Scavolini luksusliku elutoa mööbli süsteemid on omanäolised ja harmoonilised ning keskenduvad parimale elamisviisile. Integreeritud disainiga ilus elamine on elustiili valik, mis vabastab meeled.

TV alused&Raamaturiiulid

Hoidke oma rõivad ja aksessuaarid Scavolini Walk-in garderoobiga puhtad ja korras. Selle projekti eesmärk on, et garderoobis oleks maksimaalne mahutavus, sügavus ja äärmine praktilisus nõudlikuks igapäevaeluks. Kujundage oma vajadustele vastav täiuslik walk-in garderoob.

 

Hoidke oma rõivad ja aksessuaarid Scavolini Walk-in garderoobiga puhtad ja korras. Selle projekti eesmärk on, et garderoobis oleks maksimaalne mahutavus, sügavus ja äärmine praktilisus nõudlikuks igapäevaeluks. Kujundage oma vajadustele vastav täiuslik walk-in garderoob.

See uus garderoobisüsteem on spetsiaalselt välja töötatud nii, et tänu modulaarsele disainile kasutataks kõiki olemasolevaid ruume parimal viisil. Scavolini walk-in garderoobi võib kirjeldada kui ülimat luksust ja loomulikult kirss iga unistuste kodu jaoks.

Täiesti uuenduslik ja vastusena pikalt nõutud ja oodatud lahendus stuudiokorteritesse ja väikestesse korteritesse ning suvilatesse on Scavolini BoxLife.

Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus.

Küsimused

Vastused

MIKS VALIDA INTEGREERITUD ELUTOA- JA KÖÖGIMÖÖBEL? + -

Sest see on stiilne, pilkupüüdvate sujuvate joontega, esteetiliselt puhas ning tasakaalus. Ja selleks, et muuta üks avar ruum nutikalt ja ilusalt mitmeotstarbeliseks, et kõik oluline oleks käe-jala juures, et ühendada töö ja puhkus, kasutamine ja hoiustamine. See on ideaalne lahendus moodsatesse avatud köögiga linnakorteritesse või väiksesse hubasesse suvilasse. See tekitab ühtse ning läbimõeldud tunde ning aitab avardada väikseid ruume. Eri funktsiooniga mööbliesemed – näiteks köögimööbel ja telerialus/meediakeskus või raamaturiiul – ei konkureeri enam stiili, viimistlusmaterjalide ja mahu poolest.

Esiteks on valikus on täiesti eraldiseisev Fluida köögi- ja elutoamööbel, mis on algusest lõpuni väljatöötatud valmislahenduste ja -soovitustega. Teise lahendusena pakume põhjamooduleid, mille kapiuste, riiulite ja seinapaneelide viimistlus on võimalik valida samasugune, kui mõne muu Scavolini köögimööbli sarja köök.

ERALDISEISEV ELUTOAMÖÖBEL? + -

Scavolini eraldiseisev elutoamööbel annab vabaduse luua ja ehitada just selline elutuba nagu soovid, tingimusteta. Sellega on võimalik luua mitu visuaalselt ja tunnetuslikult erinevat ala, mis on sobilikud ja väljendavad just selle kodu omanikku – lugemisnurk raamaturiiuliga, keraamika ja vaaside kapp, kappi peidetud kodune baar jookide, klaaside ja aksessuaaridega ja veel palju muud.

Scavolini garantii + -

Tänu kõrgele kvaliteedile anname toodetele kindla garantii: 25 aastat hingedele ja sahtlisiinidele ning programmi “NO PROBLEM” raames 5 aastat moodulitele ja viimistlusmaterjalidele.

Pikendatud garantii saamiseks registreeri oma köök, vannituba või muu Scavolini mööbel siin –>

Scavolini sertifikaadid + -

Scavolini mööbel – köögid, vannitoad ja elutoad ning nüüd ka garderoobid on lisaks silmapaistvale disainile pärjatud mitme sertifikaadiga, mis tõestavad ettevõtte pühendumist nii tootmisprotsesside kui valmistoote kvaliteedile. Mööbli tootmises kasutab Scavolini puit- ja puitkomposiitplaate ainult Cosmob Qualitas Praemium – Formaldehyde Certification ja Japanese standard F**** (4 tähte) formaldehüüdi sertifikaatidega. Samuti omab Scavolini tootmisprotsess nii OHSAS 18001:2007, EN ISO 9001 kui ka UNI EN ISO14001 sertifikaate. Kõik Scavolini tootmiskeskused katavad oma elektrivajadused täielikult päikesepaneelidega toodetud elektriga. Scavolini kontserni ketti kuulub üle 500 esinduse üle mailma ning aastast 2014. on avatud esimene Scavolini Store Tallinn esindussalong.saamiseks registreeri oma köök, vannituba või muu Scavolini mööbel siin –>