CACCARO Freedhome® KOLLEKTSIOONID

ELUTOAD - MAGAMISTOAD - ESIKUD - MAJAPIDAMISRUUMID
FREEDHOME CORE kollektsiooni USTE AVAMISSÜSTEEMID - MAHUKAD GARDEROOBID

VOLDIKUSTEGA (lõõtsuks) KAPID  

 • Total Opening ustele on Caccarol eksklusiivne patent, mis on sündinud uurimistööst ja tehnoloogiast, mis vähendab avanemisraadiust ja uste poolt hõivatud ruumi

Total opening module uste lahendus on sündinud uurimistööst ja tehnoloogiast, et vähendada avanemisraadiust ja uste poolt hõivatud ruumi.
Hoobade, hingede ja magnetkolbide mehhanism tagab sujuva ja vaikse liikumise.

Lihtsa liigutusega avanevad ja sulguvad uksed ka väga väikeses ruumis.
Avatuna paljastavad need kogu kapi sisu. Suletud kujul reastuvad need ühtseks pinnaks. Mõlemal juhul on tulemus sama: esteetiline puhtus ja funktsionaalsus.
Total opening module on saadaval laminaat, spoonitud ning  lakitud ukste versioonis (25 cm / 50 cm) või klaasist uste variandis

Pesumoodulit saab kombineerida kõigi teiste Freedhome® Systemi moodulitega, et luua kompositsioone, mis vabastavad seina kogu hoiustamispotentsiaali. See võib sulanduda seinaga või saada teie sisekujunduse täheks igas maja piirkonnas alates sissepääsust kuni koridorini. Nii et keegi ei tea, et teil on pesuruum (isegi kui soovite seda kõigile öelda).

NURGAKAP CORNER

 • Funktsionaalne nurgamoodul
 • Nurk ei ole enam pime ruum kahe seina vahel. Tänu Caccaro lahendustele pakub see uusi hoiustamisvõimalusi ja muutub ümbritsevaks nagu embus, intiimseks nagu väike garderoob.
 • Kapirea komplekteerimiseks / lõpetamiseks avatud riiul

Nurk ei ole enam pime ruum kahe seina vahel. Tänu Caccaro lahendustele pakub nurgamoodul uusi hoiustamisvõimalusi ja muutub garderoobi mugavaks ja hubaseks kohaks. Täis-, pöörde- või kombineeritud avamisega moodulid: võimalusi on palju ja need vastavad igale ruumipaigutusele.

Käepidemeid, sisustustarvikuid, mõõtmeid, viimistlust saab viimse detailini kohandada, et luua oma nurgariidekapid. Freedhome® Systemi puhul, mis hõlmab kõiki meie garderoobilahendusi, on kohandamine alati standardne. Nurgast nurka, maast laeni: kompositsioon on kujundatud sentimeetri täpsusega ja jookseb mööda kogu seina, nurgad kaasa arvatud. Ladustamismaht suureneb mitmekordselt ja esteetiline puhtus säilib.
Täielikult avaneva ja hingedega ukse kombinatsioon muudab nurga veelgi ligipääsetavamaks. Teil on tunne, nagu oleksite oma privaatses riietusruumis, kus kõik on teie käeulatuses.

LÜKANDUSTEGA KAPID SLIDING 

 • Ülemise siiniga  lükandukse moodul
 • Väljatõmmatav Coplanar ukse moodul on lükanduste mooduli edasiarendus, mis pakub võimalikult puhast esteetikat. Tänu peenele mehhanismile uks libiseb ja väljub oma kohalt ületades teist ust. Pärast sulgemist joondub see ümber külgneva pinnaga ja loob mooduli esiküljele ühtse pinna.
 • Nii saab koplanaarne riidekapp seinaga üheks ja märkamatuks. Suure esteetilise mõjuga lahendus ka üleminekualadele nagu sissepääsud või koridorid.
  Lame profiil toimib ukses süvistatava käepidemena ja muudab selle avamisel hõlpsasti haaratavaks.

LÄBIKÄIGU MOODUL PASSAGE

 • Avage läbikäigu uks ja avastage saladus. Ideaalne lahendus ruumide eraldamiseks ilma kipsplaadita või renoveerimistöödeta. Suletud kujul võtab see seina järjepidevuse, avatuna muutub see kahe ruumi ühenduspunktiks. Total avanemissüsteem vähendab uste suurust ja kohandub iga suurusega. Valige mõõtmed, viimistlus ja sisustustarvikud ning kohandage oma Caccaro kompositsiooni.

Kõik muu, mida saate oma Freedhome® kompositsiooni uste taha peita. Otsamoodul annab garderoobi küljele uue funktsionaalsuse, muutes selle täiendavaks hoiustamisvõimaluseks. Nii saate kasutada iga üksikut sentimeetrit selle sügavusest raamatute või väikeste majapidamistarvete hoidmiseks. Saate muuta selle ruumi sisenedes funktsionaalseks, konfigureerides selle pingi, riidekonksude ja väikeste niširiiulitega. Nii mäletate lõpuks, kuhu võtmed panite, ja leiate tagasi tulles koha, kuhu jope riputada! Valikus on kaks mooduli versiooni: ühe sügavusega või erineva sügavuse variatsiooniga. Mõlemad pakuvad ruumi raamaturiiulile või riidenagile.

KIIKUKSEGA KAPID

 • Kes ütles, et pesumasin ja kuivati ​​vajavad spetsiaalset ruumi? Tehniline moodul on tõeline sisseehitatud pesuruumiga riidekapp. Selle suurepärane mõõtmete paindlikkus ning puhas ja range esteetiline joon võimaldavad seda paigutada igasse maja ruumi.

Avamissüsteeme, sisemisi liitmikke ja viimistlusi saab kohandada nii, et need ühendaksid funktsionaalsuse ja elegantsi.
Täislakitud ukse puhtus on pesugarderoobi mitmekülgsuse saladus. Caccaro FREEDHOME paleti lai valik võimaldab mängida kombinatsioonide ja kontrastidega. 

SÜGAVUST MUUTEV KAPP RIIULITEGA

 • Caccaro riidekapid on ehitatud mööda seina selle kõrgust ja laiust järgides. Selle seeria puhul saab sügavust lihtsalt ja elegantselt muutatänu spetsiaalsele moodulile nimega 'Depth Change'. See element ühendab kõik Freehdome® Systemi elementide sügavused. L-kujuline konstruktsioon, mis pakub hoiustamise jaoks uut ruumi.
 • Väärtuslikud ruutsentimeetrid, mis hoiavad kompositsiooni puutumatuna ja harmoonilisena. Sügavuse muutmise mooduli pikem külg peidab endas mahuka sektsiooni. Hingedega uks, mis on saadaval lakitud või klaasist, sulgeb selle ja säilitab kompositsiooni järjepidevuse. Sees korrastavad ruumi korralikult riiulid, mida saab tellida ka klassist.

L-KUJULINE MOODUL TERMINAL

 • Üllatav otsamoodul, mis muudab teie suure hoiustamissüsteemi veelgi funktsionaalsemaks. See moodul lõpetab ja sulgeb teie kompositsiooni kaunilt, võimaldades teil selle otsa ära kasutada riiulite või riidekonksude abil. Lõppmoodul jääb avatuks, et näha ainult seda, mida kasutate kõige rohkem või mida vajate käepärast.

Kõik muu, mida saate oma Freedhome® kompositsiooni uste taha peita. Otsamoodul annab garderoobi küljele uue funktsionaalsuse, muutes selle täiendavaks hoiustamisvõimaluseks. Nii saate kasutada iga üksikut sentimeetrit selle sügavusest raamatute või väikeste majapidamistarvete hoidmiseks. Saate muuta selle ruumi sisenedes funktsionaalseks, konfigureerides selle pingi, riidekonksude ja väikeste niširiiulitega. Nii mäletate lõpuks, kuhu võtmed panite, ja leiate tagasi tulles koha, kuhu jope riputada! Valikus on kaks mooduli versiooni: ühe sügavusega või erineva sügavuse variatsiooniga. Mõlemad pakuvad ruumi raamaturiiulile või riidenagile.

FREEDHOME ROOMY MOODULID - ELUTOA-ja esiku KÕRGED KAPID

SILDUKSEGA MOODULID BRIDGE

 • Hoiustamine, mis raamib funktsiooni. Sillamoodul loob tühja ruumi muu sisustuse, isegi suurema, mahutamiseks ning ümbritseb need hinnalise ja mahuka panipaigaga.
  Taga- ja esiukse viimistlus võib olla erinev, et luua elavat kontrastide mängu, või tagada teie sildgarderoobide esteetiline ühtlus. Niši erinevatele sügavustele mahub voodi, laud, diivan... või klaver!

Et saaksite hõlpsasti esemeteni jõuda, saab nendele ustele paigaldada elektrilise avamismehhanismi: sõrmevajutusega on liikumine sujuv ja sujuv.
Keskmise niši külgedel on kaks väikest ust peidavad praktilised riiulid väiksemate esemete diskreetseks hoiustamiseks.
Nagu kõiki Freedhome® perekonna liikmeid, saab ka sillamoodulit kombineerida süsteemi teiste elementidega. Sillariidekapp on funktsioonidega rikastatud ja seda saab vastavalt oma vajadustele muuta.

ESIKUKAPID

 • Ideaalne liitlane koridoridesse. Mahukas moodulis on väiksem sügavus, et jätta ruumi läbipääsuks, samas mahutades mugavalt mantlid, sallid ja kõik muu, mida soovite kohe majja sisenedes ära hoida.

TV MOODULID

 • Televiisor, olgu see siis elu- või magamisnurgas, on omandanud meie kodudes silmapaistva rolli. Ekraan on osa multimeediaaparaadist, mis sisaldab erinevaid tarvikuid ja ruumist saab kodukino, mängutuba, kontoriruum. Meie Freedhome® süsteem pakub erinevaid telerikapilahendusi, mis on loodud kaablite ja seadmete korralikuks haldamiseks.
 • Fikseeritud või avatava paneeliga, nähtava või peidetud ekraaniga, multimeediakambriga või mitte: kõik meie kompositsioonid on loodud nii, et need ühendaksid loomulikult puhta esteetika ja funktsionaalsuse.

VITRIINKAPID

 • Vitriinkapp -kerge ja elegantne lahendus, kuhu mahutada kõik need esemed, mida tahad kogu aeg silme ees hoida. Vitriini traditsiooniline element kohtub puhaste joonte modernsusega. Klaas loob läbipaistvuse mängu, mis hõlmab ka elemendi nurki ja külgi. Tulemuseks on peaaegu eeterlik kompositsioon, mis sobib ideaalselt elutuppa või kodukontorisse: eksponeerige ja hoidke vastavalt teie vajadustele.
FREEDHOME GRAFIK MOODULID - ELUTOA-ja esiku ning magamistoa garderoobid

Alati kvaliteetne Itaalia tippdisain.

 • Eritellimusel valmistatud lükandustega riidekapid on parim valik, et kaitsta kompositsiooni ümbritsevat ruumi elutoast magamistoani. Läbipääs on takistusteta ja avamisel ei ole vaja ette näha ukse koormamist.
  Lihtsa paremale või vasakule lükkamise sujuvus paljastab selle sisu nagu kardin. Liugava saab kujundada üle kogu Freedhome® ülesehituse või ainult selle osa jaoks tänu patenteeritud Caccaro sisemisele rööpmele.
Kiikuksega moodul
Freedhome® süsteemi suurepäraseks klassikaks on gaderoobid, millel on hingedega uksed. Erinevat tüüpi käepidemed võimaldavad mugavat ja otsest juurdepääsu sisule. Sulgemine on vaikne ja sujuv tänu integreeritud pehme sulgumismehhanismiga hingedele.

Push-Pull avatava variandi puhul teeb alumiiniumist süvend uksest haaramise veelgi lihtsamaks. Kui kompositsioon on suletud, annab see seinale järjepidevuse ja puhta esteetika. Modulaarset ust saab kombineerida väliste sahtlite, avatud sektsioonidega ja klappidega, et luua dünaamilisi geomeetriaid, viimistlus- ja värvimänge. Ühe- või kahekordne, hingedega uks integreerub alati sentimeetrini garderoobi kujundusega.