Calligaris Eesti ametliku esindajana on au tutvustada legendaarse ja pika ajalooga brändi, millel on lai valik moodsat ja nutikat sisustust. Söögitoamööbel, elutoamööbel, magamistoamööbel, kodukontorimööbel, valgustid ning akssesuaarid. Kõiki mööblielemente iseloomustab suur personaliseerimise võimalus, funktsionaalusning ergonoomilisus – ilus mööbel just sinu kodu stiili järgi.

Loe rohkem
Abistavad lingid:

Söögitoamööbel

Sisusta oma söögituba stiilselt ja isikupärase tunnetusega – see on Calligarise söögitoamööbli loomisel olnud juhtmõtteks. Nii leiad disainmööbli lahendused, mis sobivad igasse modernsesse koju ja laiast söögitoolide ning söögilaudade valikust leiad enda vajadustele sobivad lahendused.

Söögitoolid ja baaripukid

Loe rohkem

Söögilauad

Loe rohkem

Elutoamööbel

Elutuba on ruum, mis hoolimata stiilist peab Calligarise filosoofia järgi olema mõtestatud ja kus iga mööblitükk peab olema harmoonias teiste mööbliesemetega. Tänapäevased elutoad on kui kogemuste katlad, mis toovad kokku puhkeaja ja kaisutamised, jagatud emotsioonid ja hetked iseendale, on koht einestamiseks, mediteerimiseks ja ka töötamiseks.

Loe rohkem

Magamistoamööbel

Magamistoad on ruumid, mis nõuavad selget elegantsi andmaks ruumi unele ja intiimsusele voodite ja magamistoamööbliga. Calligarise voodid täidavad kõikide soove ja on heaolu ja patareide laadimise saareks, kuid sellegipoolest peegeldavad nad toa omaniku isikupära ja maitset.

Loe rohkem

Mööbel kodukontorisse

See kodu ei ole kontor. Või ei ole see kontor kodu? Calligarise multifunktsionaalsed töölauad ja kontoritoolid murravad arusaamasid kodukontori olemusest. Peenetundeline geomeetria, pehmed jooned ja isikupärased värvid – kodukontor on Calligarise mööbliga elegantne ja šikk, alati harmooias ülejäänud kodu disainiga.

Loe rohkem

Aksessuaarid ja vaibad

Neid on palju. Ja nad on kõik eksimatult Calligarise näoga. Väga loovad ja ilusad elemendid, mis seovad ruumi elegantselt terviklikuks. Puhas ja klassikaline või värviline ja dissidentlik, kuid alati silmapaistev. 

Loe rohkem

Calligaris hoolib loodusest

Calligarise ja sõsarbrändi Connubia emaettevõte Calligaris Group avalikustas 2021. aastal ka oma rohepöörde plaani, mille nimeks on Rohekaar (Greenbow ingl k). See programm sisaldab endas nii toodete endi kui ka organisatsiooni tegevuse CO2 jalajälge täpset mõõtmist ja vähendamist. Kogu plaan on kooskõlas ÜRO kestliku arengu eesmärkidega aastaks 2030. Kirjutasime selle pikalt lahti oma blogipostituses, loe lähemalt siit –>

Vaata ka Calligarise ajaloo kohta lähemalt meie blogipostitusest siit –>