valgustid ja aksessuaarid

Valgustid määravad, kas sisekujundus mängib kokku ja tuleb esile või “kaob ära”. Eriti oluline on õige valgustus meie kliimas, kus enamus aastast veedame ärkvelolekutunnid pimedas. Lisaks puhtale valgustamise funktsioonile peab ka valgusti ise olema kena vaadata ning selle valgusvihk peab olema eesmärgipärane. Üks laeplafoon ei ole ammu enam lahendus ning hubase ning erineva tugevusega valgusvihke saab koju planeerida nii lakke, seintele kui riiuli- ja lauapindadele.

Itaalia disainmööbliga käib ikka käsikäes Itaalia disainvalgusti. Maailmatuntud Nemo Lighting on ka meil valikus. Legendaarsed ja auhinnatud valgustid leiad nii ikooniliste disainidega Masters kollektsioonist kui ka moodsa ja tänapäevase maitsega Contemporary sarjast.

Modernsed ja isikupärased aksessuaarid oma koju vali Calligarise kollektsioonist. Calligarise aksessuaaride käekiri on šikk ja elegantne nagu nende mööbel.

Materjalidest on kasutatud näiteks korki – paksupõhjalised juustukera meenutavad laua kanistuskandikud või centerpiece’id – väga lahe ja teistest erinev. Valikus on ka mitmete kirgaste värvidega keraamikat, samade toonidega hoiustamiskaste ja karpe, pleede ja vildist korve ning hulgi küünlajalgu.