Ettevõtte südameks on söögitoamööbel – praktilised pikendatavad söögilauad, pisikestesse köökidesse sobivad klapplauad, mugavad söögitoolid ja baaripukid, aga ka diivanilauad ja kohvilauad, elutoa meediakeskused ja kummutid ning kontorisisustus on kõik saadaval kättesaadava hinnaga ja sobivad kenasti ka üürikorterite sisustamiseks.

Loe rohkem
Abistavad lingid:

Söögilauad

Kogunemine laua ümber toob kaasa arutelusid ja jagatud emotsioone. Connubia paneb nende erakordsete hetkede keskmesse ainulaadse valiku laudu. Söögitoa peategelased teenindavad erinevaid sündmusi muutes ennast vajadusel suuremaks, et võtta vastu ootamatud külalised.
Loe rohkem

Diivani-ja söögilaua sümbioos

Söögitoolid ja baaripukid

Koos istumine toob kaasa jagatud emotsioonid. Connubia pühendab sellele erakordse toolide ja pukkide valiku. Klassikalised ja ajatud siluetid või futuristlikud ja rikkalikud detailid – kõik Connubia toolid kutsuvad puhkama. Loodud ergonoomilise ja kaasaegse disainiga ja uuenduslike materjalidega. Tähistame ainulaadsed hetki meie igapäevaelus!
Loe rohkem

Elutoa-ja kontorimööbel

Söögitoaga on tavaliselt samas ruumis või lähestikku ka elutuba ning kodukontor. Ühtse stiili hoidmiseks kuid siiski visuaalselt erineva tunnetusega ruumiosade kujundamiseks leiab Connubia valikust ka lahendused nendesse ruumidesse.
Loe rohkem

Kodukontori kõige olulisem osa on ergonoomiline tool, et selg oleks hästi toestatud ja ära ei väsiks. Connubia pakub mitmele oma toolimudelile ka kontorisse sobivaid ratastel ja harkis jalgu. Nii on võimalik avatud kodukontoris sobitada söögitoa toolid kontorilaua tooliga ja tuua ruumi visuaalset ühtsust.

Välimööbel

Connubia muretu ja värviline maailm leiutab end uuesti ja plahvatab uude dimensiooni... õues! Kihk õues olla on ajendanud meid silmaringi avardama, soov elada looduses julgustas meid vaatama koduseintest kaugemale ja minema kaugemale oma piiridest. Sellest ka Connubia ambitsioon luua välikollektsioon, mis on lõpuks reaalsuseks saanud!
Loe rohkem

Kestlik areng

Connubia ja sõsarbrändi Calligarise emaettevõte Calligaris Group avalikustas 2021. aastal ka oma rohepöörde plaani, mille nimeks on Rohekaar (Greenbow ingl k). See programm sisaldab endas nii toodete endi kui ka organisatsiooni tegevuse CO2 jalajälge täpset mõõtmist ja vähendamist. Kogu plaan on kooskõlas ÜRO kestliku arengu eesmärkidega aastaks 2030. Kirjutasime selle pikalt lahti oma blogipostituses, loe lähemalt siit –>