Connubia

Itaalia disain

Ettevõtte südameks on söögitoamööbel – praktilised pikendatavad söögilauad, pisikestesse köökidesse sobivad klapplauad, mugavad söögitoolid ja baaripukid, aga ka diivanilauad ja kohvilauad, elutoa meediakeskused ja kummutid ning kontorisisustus on kõik saadaval kättesaadava hinnaga ja sobivad kenasti ka üürikorterite sisustamiseks.

Kogunemine laua ümber toob kaasa arutelusid ja jagatud emotsioone. Connubia paneb nende erakordsete hetkede keskmesse ainulaadse valiku laudu. Söögitoa peategelased teenindavad erinevaid sündmusi muutes ennast vajadusel suuremaks, et võtta vastu ootamatud külalised.

Lihtsa mehhanismiga pikendatavaid laudu iseloomustab eelkõige funktsionaalsus ja lai valik kaasaegseid vastupidavaid viimistlusmaterjale. Kõiki söögilaudu saab valida mitmes erinevas materjalide kombinatsioonis. Näiteks metalljalgade ja klaaskeramilise lauaplaadi kooslus loob maskuliinse ja sensuaalse õhustiku. Puitviimistlusega söögilaud toob tuppa soojust ja hubasusust. Viimistlusmaterjalide hulgas on lisaks metallile, puidule ja keraamilisele pinnale ka klaas ja moodsad materjalid nagu näiteks Fenix. Esindatud on kõik söögilaua kujud – ruut, ristkülik, ja klassikaline ümmargune kui ka ovaalne, aga ka kokkuklapitav minilaud mikro-köökidesse. Mis peamine – kõik on pikendatavate-laiendatavate lahendustega.

Koos istumine toob kaasa jagatud emotsioonid. Connubia pühendab sellele erakordse toolide ja pukkide valiku. Klassikalised ja ajatud siluetid või futuristlikud ja rikkalikud detailid – kõik Connubia toolid kutsuvad puhkama. Loodud ergonoomilise ja kaasaegse disainiga ja uuenduslike materjalidega. Tähistame ainulaadsed hetki meie igapäevaelus!

Söögitoolide ja baaripukkide valik on Connubial tõeliselt lai. Seda nii mudelite kui ka viimistlusmaterjalide ja stiilide osas. Nahk, kunstnahk, puit, vineer, erinevat tüüpi plastikud, kangas ja samet – kombineeri enda interjööri sobivad isikupärased toolid. Pea kõik mudelid on mix and matchsüsteemiga – vali mitme erineva istumisosa viimistluse ja tooni vahel ning sobita erineva hulga jalgadega.

 

Tugevad täispuidust toolid kannatavad suurt koormust, aga elegantsed ja õhulised sametiga kaetud toolid sobivad buduaari kaunistama. Vähese ruumi puhul sobivad hästi klapptoolid ning kohvikusse või terrassile sobivad toolid, mida saab üksteise otsa laduda. Valikus on nii klassikalise disainiga toolid, modernsed ja trendikad mudelid kui ka päris isikupärased toolid, mis on nagu skulptuurid. Connubia toolide ja pukkidega oled kindel, et saad originaali ja mitte odava järgi tehtud koopia.

Söögitoaga on tavaliselt samas ruumis või lähestikku ka elutuba ning kodukontor. Ühtse stiili hoidmiseks kuid siiski visuaalselt erineva tunnetusega ruumiosade kujundamiseks leiab Connubia valikust ka lahendused nendesse ruumidesse.

Elutuppa leiab kollektsioonist erineva mahutavusega kummutid, seinariiulid, minimalistlikud telerialused ja meediakonsoolid ning šikid kohvi- ja diivanilauad. Lisaks on valikus üllatavaid lahendusi – näiteks diivanilaua ja söögilaua sümbioos, kus igapäevaselt kasutatava diivanilaua saab suurema peo korral tõsta pikendatud jalgadele ja lauaplaadi lahti tõmmata.

Kodukontori kõige olulisem osa on ergonoomiline tool, et selg oleks hästi toestatud ja ära ei väsiks. Connubia pakub mitmele oma toolimudelile ka kontorisse sobivaid ratastel ja harkis jalgu. Nii on võimalik avatud kodukontoris sobitada söögitoa toolid kontorilaua tooliga ja tuua ruumi visuaalset ühtsust.

Connubia muretu ja värviline maailm leiutab end uuesti ja plahvatab uude dimensiooni... õues! Kihk õues olla on ajendanud meid silmaringi avardama, soov elada looduses julgustas meid vaatama koduseintest kaugemale ja minema kaugemale oma piiridest. Sellest ka Connubia ambitsioon luua välikollektsioon, mis on lõpuks reaalsuseks saanud!

Uus kollektsioon on loodud olemasoleva sisekollektsiooni loomuliku edasiarendusena, austades värvipaletti, kuid pakkudes väljas kasutamiseks sobivaid materjale : kootud köis, kangad ja keraamika sobivad ideaalselt metalli ja alumiiniumi nüanssidega, et luua rõõmsa ja elava iseloomuga istmed, lauad, diivanid ja juhumööbel.

Connuibia

Connubia

kestlik areng

Connubia ja sõsarbrändi Calligarise emaettevõte Calligaris Group avalikustas 2021. aastal ka oma rohepöörde plaani, mille nimeks on Rohekaar (Greenbow ingl k). See programm sisaldab endas nii toodete endi kui ka organisatsiooni tegevuse CO2 jalajälge täpset mõõtmist ja vähendamist. Kogu plaan on kooskõlas ÜRO kestliku arengu eesmärkidega aastaks 2030.