Üllatavalt palju võimalusi – Geniaalne ruumisäästlik lahendus kööki.

BORA pliidiplaadi väljatõmbesüsteem loob leidliku tasakaalu disaini ja ergonoomika vahel isegi väikestes köökides.

BORA S PURE

Parim sooritus

Täiustatud tehnoloogia tipptasemel jõudluseks: tänu spetsiaalselt BORA jaoks välja töötatud induktsioonpoolidele saab kogu pliidipinda optimaalselt kasutada. Neli erineva suurusega keeduala mahutavad kõigi tavamõõtmetega potte ja panne. Veelgi enam, oma vaikse ventilaatoriga on väljatõmbeseade vaevu kuuldav isegi suure võimsusega.
BORA s pure

Lihtne toiming

Ainult BORA puhul võivad asjad olla nii lihtsad: puutetundliku liuguriga saate BORA S Pure'i lihtsalt puudutada või sõrmega üles või alla libistada. Kõigile peamistele tööfunktsioonidele pääseb vaevata juurde vaid mõne puudutusega.
bora s pure

Ideaalne väikestesse köökidesse

Äärmiselt kompaktsete mõõtmetega BORA S Pure on ideaalne valik ka kõige väiksematesse köökidesse. Madal paigalduskõrgus annab teile allolevas kapis maksimaalselt ruumi pottide ja muude tarvikute hoidmiseks.
bora s pure

Disain – atraktiivne ja peen

Minimalistlik disain koos integreerimisega: BORA S Pure on iga köögi võit! Väljatõmbeava asümmeetriline asend on eriti pilkupüüdev, andes pliidiplaadile erakordse ja moodsa välimuse – seda täiustab veelgi diskreetne nutika valgustusega juhtpaneel.
bora s pure

Värvid köögis

Süsteemi värviline õhu sisselaskeotsik on tõeline pilkupüüdja. Kaheksas värvitoonis saadaval stiilne välispind on lihtsalt ainulaadne ja annab igale köögile omapärase ilme. Saadaval must, greige, punane, sinine, oranž, nefriitroheline, helehall ja päikesekollane.
BORA s pure seadme info

Tootevalik

PURSU01

PURSA02