bora S Pure

Geniaalne lahendus

Üllatavalt palju võimalusi – Geniaalne ruumisäästlik lahendus kööki. BORA pliidiplaadi väljatõmbesüsteem loob leidliku tasakaalu disaini ja ergonoomika vahel isegi väikestes köökides.

pursa

pursu

BORA S Pure PURS ventilastiooniga ühendatav pliidiiplaadi mudel

BORA S Pure PURSU  Õhuringlusega Pliidiiplaadi mudel

BORA S Pure PURSA väljatõmbeventilaatorit saab paigaldada ahju kohale. Paigaldamine peab toimuma korrektselt, arvestades isolatsioonijuhiseid ja järgides kõiki spetsifikatsioone. Samuti on heaks kiidetud PURSA paigaldamine koos ULBF-iga, millel on sokli all olev kanal, et luua (osaliselt) juhitud ringluslahendus, kuigi tuleb tagada, et uue ULBF-i kaudu juhitud väljatõmbeõhk oleks eraldatud ahjust. See teave lisatakse kasutusjuhenditesse ja esitatakse tulevikus planeerimisjuhendis.

Bora Spure ahjuga

BORA S Pure PURSA väljatõmbeventilaatorit saab paigaldada ahju kohale. Paigaldamine peab toimuma korrektselt, arvestades isolatsioonijuhiseid ja järgides kõiki spetsifikatsioone. Samuti on heaks kiidetud PURSA paigaldamine koos ULBF-iga, millel on plinti all olev kanal, et luua (osaliselt) juhitud ringluslahendus, kuigi tuleb tagada, et uue ULBF-i kaudu juhitud väljatõmbeõhk oleks eraldatud ahjust. See teave lisatakse kasutusjuhenditesse ja esitatakse tulevikus planeerimisjuhendis.

Bora S pure ahjuga

Vaata veel

BORA MULTI-DRAWER

Kuumussahtel, mis suudab enamat. BORA multi-drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb veel palju enamatki. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks, samas kui käepärased eelseadistused hõlbustavad toidu taastamist või sulatamist ning ka selle soojas hoidmist.